МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6725
miki, отже, якщо я маю нестабільний цикл взагалі, то зайнявшись сексом без контрацепції навіть в день, коли в мене менструація - я теоретично можу завагітніти(бо овуляція може іти паралельно всьому цьому, а сперматозоїд живе десь 72 години і вних купа часу, щоб все вийшло)???
Аватар користувача
дякуючі miki
#6727
Anpa4ino писав:miki, отже, якщо я маю нестабільний цикл взагалі, то зайнявшись сексом без контрацепції навіть в день, коли в мене менструація - я теоретично можу завагітніти(бо овуляція може іти паралельно всьому цьому, а сперматозоїд живе десь 72 години і вних купа часу, щоб все вийшло)???
якщо Ви не міряете базальну температуру, то не будете знати, чи відбулася овуляція в циклі. отже, дійсно можете завагітніти.
А сперматозоїд може жити від 20 хвилин (на сухому скельці) до 7 днів (в шийковому слизі). Були зафіксовані такі вагітності, коли статевий акт відбувся за 6-7 днів (7 це науково зафіксований максимум) до овуляції і більше не було статевих зближень. Все залежить від того, чи був шийковий слиз в піхві жінки. Якщо так (тобто жінка відчувала в ті дні "вогко" або "мокро" в піхві), то сперматозоїд буде знаходитись в слизі, живитися ним і чекати на вихід яйцеклітини. А під час менструації такі відчуття "вогко, мокро" важко помітити, оскільки йдуть кров"янисті виділення.
дякуючі logaza
#6743
В мене стрибок базальної температури був в 5 день циклу 36,8, далі 36, 35,6
Аватар користувача
дякуючі miki
#6749
logaza писав:В мене стрибок базальної температури був в 5 день циклу 36,8, далі 36, 35,6
якщо один тільки день була підвищена температура, а потім нижча, то це не можна вважати стрибком. Стрибок температури - це коли на 0,2 градуса температура вища, ніж попереднього дня і далі протягом декількох днів вона тримається і не падає нижче. тільки тоді можна вважати, що був стрибок, а відповідно відбулась овуляція.

Одноденне підвищення температури могло бути через ряд причин: попереднього вечора може Ви пили алкоголь, або був якийсь стрес, перевтома, хвороба, або будь-який стан, який є незвичний для Вашого організму. Ще одна причина такого "стрибка": якщо Ви не міряли температуру в попередні дні, то це могла б бути просто ще підвищена температура з минулого циклу, яка ще не впала в нижчу фазу (це так вияснюю по-простому :) ) Таке може тривати перші дні циклу.
Аватар користувача
дякуючі miki
#6750
logaza писав:В мене стрибок базальної температури був в 5 день циклу 36,8, далі 36, 35,6
а чому Ви міряєте базальну температуру? чи Ви використовуєте симпто-термальний метод планування родини? Якщо так, то де і хто Вас навчав?
дякуючі logaza
#6791
Ми з чоловіком намагаємось завагітніти, і нічого поки (3 міс) не виходить. Не можемо зловити овуляцію. Тому я почала використовувати метод вимірювання базальної температури. Річ у тім, що я вперше завагітніла в останній день місячних, але дітей немаю...
Яка ймовірність того, що в мене овуляція припадає на перші дні циклу?
Аватар користувача
дякуючі miki
#6800
logaza писав:Ми з чоловіком намагаємось завагітніти, і нічого поки (3 міс) не виходить. Не можемо зловити овуляцію. Тому я почала використовувати метод вимірювання базальної температури. Річ у тім, що я вперше завагітніла в останній день місячних, але дітей немаю...
Яка ймовірність того, що в мене овуляція припадає на перші дні циклу?
Спробую як можна коротше описати. Якщо Ви хочете завагітніти і "ловите овуляцію" :) , то зробіть так.
Вам потрібно від першого дня нового циклу (тобто з першого дня менструації, ну в крайньому випадку вже з 5-7 дня циклу, міряти базальну температуру - вранці, не встаючи з ліжка, окремим, завжди тим самим!!!, своїм термометром в анальному отворі (можна також в піхві, але краще в анальному отворі), протягом 5-10 хвилин, кожен день в той самий час (плюс мінус 30 хвилин). Щодо температури, слід також брати під увагу те, що температура може підскочити, якщо будуть умови, незвичні для Вашого організму - вчора був стрес, перенавантаження, перевтома, пізно пішла спати, ліки, алкоголь і т.д.
Окрім того, відразу після менструації вам слід спостерігати за виділеннями шийкового слизу: грубий туалетний папір, а краще чистий вказівний пальчик перед мочеспусканням прикласти до входу у піхву (не вкладати всередину, бо там завжди буде слиз). І це робити декілька разів протягом дня. І далі вказівним і великим пальцем розтягнути слиз. Спочатку циклу слизу може взагалі не бути, потім він буде мутний, не тягучий, кремоподібний, а чим ближче до середини циклу (до овуляції) - він буде ставати прозоріший і більш тягучий. Коли слиз буде прозорий, буде витягуватися в довгі нитки, або як білок сирого яйця - то це означає період, близький овуляції.
Ще одне, протягом циклу Ви будете мати в піхві відчуття : спочатку сухо або ніяк, потім волого, потім мокро. І від моменту "волого" вже розпочинається плідний період. Але найбільш плідний - коли відчуття "мокро" (жінки тоді зазвичай беруть щоденні прокладки, але якщо Ви не хочете пропустити цей період, то не використовуйте щоденні прокладки).
Якщо Ви хочете завагітніти, то Вам слід визначити період, коли: Ви будете мати відчуття "мокро" (навіть мокрі трусики), шийковий слиз - прозорий і тягучий. Але температура в цей час може ще бути низька, тому що це період перед овуляцією. Хоча якщо є тягучий слиз, то сперматозоїди по ньому будуть потрапляти у матку і живитися ним, щоб дочекатися овуляції.
Щодо овуляції, то як я вже писала: ми можемо сказати, що овуляція відбулася, коли був стрибок температури не менш, ніж на 0,2 градуси і тримається більше 3 днів, не падає.
Ще одна порада. В наш час, тобто з нашою поганою екологією, стресами та перенавантаженнями, наші чоловіки можуть мати менше сперматозоїдів, або вони послаблені. Тому бувають такі випадки, коли подружня пара має статеві акти кожного дня від останнього дня менструації і так чекають на овуляцію. :) Коли ж нарешті наступає овуляція, то в спермі вже немає "дієздатних" сперматозоїдів і іноді власне з цієї причини вагітність не наступає. Тому в такому випадку вам слід почекати до більш плідних днів (коли відчуття волого-мокро і слизу багато і він прозорий і тягучий), тоді власне і мати статеві акти. Буде більша ймовірність зачаття дитини.

Вибачте, за такий довгий опис. Надіюсь, що це Вам якось допоможе.
дякуючі logaza
#6810
Дяяякую, за допомогу.
Аватар користувача
дякуючі miki
#6811
logaza писав:Дяяякую, за допомогу.
Будь ласка! :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6821
miki дякую за дуже цікаву інформацію
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7124
:) Усім, привіт. Не була у Вас дуже давно. Новин назбиралось дуже багато. На лікувані про яке я Вам розповідала (тобото Діане 35) я пробула 6 місяців. За цей час влаштувалась на іншу роботу, нажаль більш нервову ніж попередня :[ , але це все дрібниці. Пролікувавшись пів-року, припинила прийом препарату. Цикл знову збився. І от в березні місяці, моя лікарка сказала, досить гратись, коли я до неї прийшла з проблемою кров"яних виділень посеред циклу, і поклала мене у лікарню. Пролікувались, ставили мені крапельниці приймала пігулки та вітаміни, потім курс ультразвуку на завершення. Отже місяць у лікарні. Далі відпустила і сказала будем чекати місячних.
А далі, дівчата, ми їх не дочекались :rofl: У минулу п"ятницю зробила тест на вагітність, і нарешті вони, такі довгоочікувані ІІ полосочки :rofl: :bugaga: :rofl2:
До лікарки ще не ходила, вирішила що трішки почекаю, адже перший день моїх останніх місячних був 14 березня, отже строк вагітності досить малий щоб її побачити, а на УЗО недуже хочеться йти, краще трішки почекаємо і сходимо, щоб вагітність була видна і без УЗО.
Ми з чоловіком дуже щасливі :rofl: , але я трохи хвилююсь, щоб тест не набрихав :] Хоча до тесту ще й усі симптоми вагітності.
Отже такі у мене справи дівчатка :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7127
Тетяна щиро вітаємо!!!! Бережить тепер себе і малюка, у мене така ж сама історія була у куми - і ось її синку вже 1 місяць і у вас буде все добре
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7172
Inneska писав:Тетяна щиро вітаємо!!!! Бережить тепер себе і малюка, у мене така ж сама історія була у куми - і ось її синку вже 1 місяць і у вас буде все добре
Дуже дякую за підтримку, :) але здається у мене якість проблеми, :[ мене інколи болить живіт, особливо на роботі коли довго сиджу, вночі начинає боліти і не проходить допоки я не повернусь на бік і не обійму лодонями живіт, тоді усе проходить :-) Я розумію, що потрібно йти у лікарню, але строк ще дуже маленький, я хотілаб піти хочаб 5 травня :inno: але як болі не пройдуть піду раніше :inno:
Але всеодно, все у нас буде добре :kawai: Інакше і бути не може :kawai:
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7179
Тетяна, я б радила вам піти до лікаря , трохи швидше. Я з першою вагітністю мала болі в животі до 4 міс. І лежала, встаючи тільки в туалет, майже 2 міс. Була загроза викидня. Можливо вам би не завадило щось закріплююче. Бережіться, перші 3 міс. критичні.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7194
Емма писав:Тетяна, я б радила вам піти до лікаря , трохи швидше. Я з першою вагітністю мала болі в животі до 4 міс. І лежала, встаючи тільки в туалет, майже 2 міс. Була загроза викидня. Можливо вам би не завадило щось закріплююче. Бережіться, перші 3 міс. критичні.
я це все прекрасно розумію, не маленька ж. Сходжу раніше, і про всі новини доповім :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!