МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#1679
Всім привіт!
Скільки днів ви лежали після пологів? Зазвичай виписують після 3 днів, якщо не було ускладнень. Якщо кесаревий перетин, то 7 днів стабільно. А як у вас було?
дякуючі lurili
#1685
У мене був кесаревий перетин за свідченнями і мені довелося лежати тиждень, потім благополучно виписали, але вже удома розійшлися шви, довелося потім знову в лікарню їхати. Ось такі справи були
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2026
На третю добу ми вже були удома, але у мене були природні пологи без ускладнень
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3038
Нас виписали на 4-ий, затримка була за прививкою для малечі
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5504
Нас виписали на 5-й день, в мене було багато розривів. Навіть три дні не могла сидіти.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7018
А я спочатку не зрозуміла теми- думала, взагалі лежали на ліжку, не встаючи. :hihihi: І чого аж к-ка днів? Я після перших родів ще полежала на каталці півгодини, а після других- зразу злізла з крісла і пішла в палату. А взагалі в лікарні була 4 дні обидва рази. Втікла би і скорше, якби відпустили. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#7022
Я родила в понедельник в 14.00 а выписали нас в четверг утром. Хотели выписать в среду, но Манюня потеряла немного в весе и нас задержали. Было тяжеловато - лежишь одна в палате с маленьким комочком, с которым не знаешь что делать, в гости ни кого не пускают (родственников), медсестры почти не заходят так как "у вас все в порядке", общение происходит только по мобильнику. В туалет и душ летиш как метеор туда и обратно ведь твое сокровище осталось без тебя и может проснуться и расплакаться, а пупочек еще не зажил, и манюся может накричать грыжу. А когда молоко начинает прибывать, и грудь не расцежена, и молодая медсестра не может внятно объяснить вам как и что нужно сделать кроме как "массируйте и давите на ореолу". одно спасенье - выписка домой, где мама с богатым жизненым опытом может помочь во всех "бедах"
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7025
я лежала 2,5 доби, тобто 3 дні.
Mirra, а всі дітки, доречі в перші дні життя втрачають від 100 до 300 гр(це норма) - бо їдять малу к-ть молозива, а організм покидає сеча, меконій...
А чому родичів не пускали??? До мене навіть одногрупниці в палату прийшли з квітами-це було на другу добу після пологів.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7034
Дійсно, тяжкувато в вас там, Mirra. До мене перший раз теж нікого не пускали, але я лежала на першому поверсі, родила літом, відкривала вікно і тринділа скільки хотіла, хто приходив. До речі, за передачі не тратились зайві гроші. А то в нас любий крок- вже попав. :hihihi: А нарахунок умов- це поганенько. У Львові багато різних роддомів, я вибрала такий, де на двох породіль окрема палата з туалетом, душем і гарячою водою! Ідучи в душ я просто просила свою сусідку підстрахувати.Тільки ліжка- просто ужас, всі ребра собі віддавила, на третій день бігала за сестрою- господинею і просила продати мені ще один матрас. Не дала, зараза... :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7036
Емма, у вас в Львові якісь застарілі стандарти щодо роддомів - в Рівному в палаті знаходиться лише одна породілля з дитиною і до них пускають відвідувачів. Я лежала в звичайному пологовому будинку, в безкоштовній палаті - там було ліжко, тумбочка, контейнер для спання дитинки, пеленальний столик з поличками, письмовий стіл і раковина з холодною і гарячою водою, вікна пластикові, холодильник в коридорі. І таке практукується в нашому місті вже біля 4-5 років, правда державних пологових будинків в нас лише два.
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#7046
Anpa4ino писав:я лежала 2,5 доби, тобто 3 дні.
Mirra, а всі дітки, доречі в перші дні життя втрачають від 100 до 300 гр(це норма) - бо їдять малу к-ть молозива, а організм покидає сеча, меконій...
А чому родичів не пускали??? До мене навіть одногрупниці в палату прийшли з квітами-це було на другу добу після пологів.
То что малявочки теряют вес в первые дни жизни я знала. Мы просто родились всего 2680 и потеряв 200гр за 2 дня (мелкая просто много спала с 3ночи до 11 утра беспробудно) врачи начали ругать и заставили будиь и кормить. Даже принесли весы и взвешивали после кормлений, что бы звать сколько она выпивает молока.
А нигоко не пускали потому что установили карантин из-за вируса H1/N1. Конечно было странно это слышать, но с врачами не поспоришь.
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#7049
Емма писав:Дійсно, тяжкувато в вас там, Mirra. До мене перший раз теж нікого не пускали, але я лежала на першому поверсі, родила літом, відкривала вікно і тринділа скільки хотіла, хто приходив.

У Львові багато різних роддомів, я вибрала такий, де на двох породіль окрема палата з туалетом, душем і гарячою водою! Ідучи в душ я просто просила свою сусідку підстрахувати.Тільки ліжка- просто ужас, всі ребра собі віддавила, на третій день бігала за сестрою- господинею і просила продати мені ще один матрас. Не дала, зараза... :banzai:
Я родила 1 марта, а палата была на третем этаже. передачи передавали, но это не может заменить живого общения.
палата у меня была такая же как описала Anpa4ino правда кровать у меня была действительно просто ужасная! кожанная из двух половинок (с регулируемым положением, я с такими никогда не сталкивалась) простынь постоянно скользила, стык приходился на район поясницы и ощущение было что голова и ноги на одном уровне, а попа провалилась вниз. Не знаю, может другие палаты были лучше, но сейчас это не так важно. А рожала я, как мне сказали, чуть ли не в самом лучшем роддоме в Украине, по европейским стандартам!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7059
такі ліжка я бачила в нашому пологовому - на них лежали після кесарських, або вагітні із загрозою - теж жалувались на те, що слизьке. Но в мене ліжко було взагалі - жееесть! - залізне із залізним пружинним матрацом - коротше - спиш як в гамаку, скрипить; попа після пологів поболює, хочеш плавно сісти - а тут, на тобі, як не гепнеш на нього! а так, атмосфера мені сподобалась, на все було плювати, такі щасливі дні, кращих не можу згадати! А ще, до речі, у нас в палаті градусник висів - було 23*-25*С, хоч самі вони рекомендують 18-22(?)
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7067
Anpa4ino писав:Емма, у вас в Львові якісь застарілі стандарти щодо роддомів - в Рівному в палаті знаходиться лише одна породілля з дитиною і до них пускають відвідувачів. Я лежала в звичайному пологовому будинку, в безкоштовній палаті - там було ліжко, тумбочка, контейнер для спання дитинки, пеленальний столик з поличками, письмовий стіл і раковина з холодною і гарячою водою, вікна пластикові, холодильник в коридорі. І таке практукується в нашому місті вже біля 4-5 років, правда державних пологових будинків в нас лише два.
Нічого собі, ніколи б не подумала! У нас пластикові вікна хіба в приватних закладах, письмового стола вжитті в роддомі не бачила, пеленальний є, але без полиць, контейнер теж є, але я як побачила матрас, на якому має лежати моя дитина, то обмотувала всіма пеленками, які мала! Ліжка в нас теж пружинні, але висота регулюється лише під головою. Хороший вихід- подушка аж просвічується, зате можна ліжко підняти , висота є, яка хочеш! :bugaga: А одній породілі скучно і страшно, я б сказала. Особливо першородкам. Як згадаю себе- я б здуріла одною!
А взагалі першою покупкою в роддом у мене була лампочка! Вона згоріла, як тільки я туди заселилась, а іншої мені не дали. :rofl: Уявляєте, родила тільки , перевезли в палату, під вікном щасливо-одурівший муж питає що привезти, а я як заору:"Лампочку!!!" Він рішив що я дуууже тяжко родила і трохи того... :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7070
Емма, ну у вас якесь знущання над "новим життям". Мені самій в палаті було добре, я могла роздягтись, вночі я мусила будити дитину їсти, бо він безпробудно спав сутками,а щоб його розбудити я включала світло, клала його на пеленальний стіл і робила масаж, думаю, що я б заважала сусідці. А так нас ніхто не тривожив. Палата була на вигляд не дуже - стіни ледь голубоватого кольру із білими латками, тюлі не було, а так - мені було дуже приємно 6 чисто, затишно, світло, ні сквозняку, ні шуму. У нас такі люди, що на все скаржаться, такий менталітет нашого міста, тому в державних закладах в нас трохи "ворушаться2. У вас там в Львові(який мені так подобався до того, як ви розповіли про пологовий) зовсі м страх і сором загубили, треба їхати до вас в гості рятувати обстановку :bugaga:

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!