МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#2023
Ну, якщо цій мамі вправити розум заздалегідь, то звичайно є вірний спосіб – оберігання від вагітності. Але мізки не вправлені і виходить, ми розглядаємо факт, що вже відбувся, – вагітність є, а коштів для існування і розуму, щоб ці кошти знайти немає. Я вважаю, що нормальна, повноцінна сім'я, що має допустимо одну дитину і що переживає, що другого не потягне – не повинна йти на такі заходи, як аборт. В таких ситуаціях, я гадаю, друга дитина ще більше стимулюватиме до достатку. Але коли є один, другий, третій – діти роздягнені, роззуті, голодні, недоглянуті і ми продовжуємо народжувати – то це на мій погляд просто абсурд. Так, аборт – це гріх, ну а давати таке життя – не гріх?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2028
Yaremko писав:
Atlika писав:А ви не думали про те, що дівчина може просто не бути готовою стати матір'ю? Що народив дитину, яку вона не хоче вона буде звинувачувати її у всіх своїх життєвих невдачах, що вона не зможе нормально його виховати, приділяти достатньо уваги, якщо буде проводити весь свій час на роботі, ви про це подумали? Чи вважаєте, що заради дитини потрібно відмовитися від усього , що чекає в майбутньому?
Навіть 40-річна особа може бути повністю не готова до дитини. А вам не здається що за свої вчинки потрібно відповідати? Уявіть собі річну дитину якій відривають руки, ноги, голову. Це прийнятно? Це відповідально? Не нам вирішувати кому жити а кому ні. Якщо врахувати що тільки 40% ми маємо змоги завагітніти тоді коли хочемо. Якщо дитина появилася то значить так має бути, комусь вона потрібна!
Добре, то на вашу думку краще таки народити дитину, а потім залишити її в пологовому будинку. Або інший варіант - скинути на бабусю чи діда, якщо немає ні часу, ні бажання її виховувати?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2029
Rina писав:Ну, якщо цій мамі вправити розум заздалегідь, то звичайно є вірний спосіб – оберігання від вагітності. Але мізки не вправлені і виходить, ми розглядаємо факт, що вже відбувся, – вагітність є, а коштів для існування і розуму, щоб ці кошти знайти немає. Я вважаю, що нормальна, повноцінна сім'я, що має допустимо одну ди
Бувають різні ситуації, знаєте, ні один з методів контрацепції не дає повної гарантії того, що жінка не завагітніє. Тому не можна судити в загалі, в кожному окремому випадку свій вихід. І як я вже казала, хоча багато хто зі мною і не згоден, я вважаю, що це особиста справа кожної жінки народжувати чи робити аборт, при цьому не важливо в якому вона віці і з яким матеріальним достатком.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2032
Atlika писав:Добре, то на вашу думку краще таки народити дитину, а потім залишити її в пологовому будинку. Або інший варіант - скинути на бабусю чи діда, якщо немає ні часу, ні бажання її виховувати?
Та однозначно родити 100! родити в буть якому випадку родити! при буть-якій такій ситуації родити!
Бог дає дитину дасть і на дитину!
Бог вирішує коли кому народитися і кому коли померти!
Вбивство завжди є вбивством! Добре би було якби ті жінки які роблять аборт бачили ту вбиту дитину, повірте тоді б таких дискусій не виникало б.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2033
Yaremko, а якщо жінка не хоче народжувати, не хоче цієї дитини? Якщо ця дитина була зачата від НЕ коханої людини або зза згвалтування теж народжувати, а потім залишити де-інди і нехай вмирає вже народжена?
До того те, що ви називаєте дитиною на перших місяцях вагітності на мою думку таким не є!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2034
Сама підняла цю тему, сама із сльозами перечитую, ролики так і не поглянула – мені протипоказано і хоч сама і не виправдовую себе, хоча багато хто може сказати зробила правильно – був ризик народження хворої дитини, але все одно не згодна, що якщо ти заздалегідь знаєш, що кинеш малюка, то все одно потрібно його виношувати і народжувати – для мене це звучить однаково жорстоко. Для себе я вже визначила свою позицію – ніколи більше не піду на аборт, як би життя не склалося, раз вже перенесла цей кошмар і отримала вже своє за цей вчинок.Але народжувати і бросати, тут я ніяк не можу погодитися.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2035
Я хоч і не настільки категорична, як Yaremko але все ж, якщо жінка взагалі не хоче ніколи мати дітей, може їй перев'язати труби і більше не вагітніти? А якщо хоче, але не зараз, то все ж треба подумати, що після абортів вони більше можуть і не бути. Так, є і ті кто по 9 абортів робе і знову народжує, а є ті, хто один раз – і бездітний на все життя. А ще є місце подумати про те, що за наші гріхи розплачуються наші діти, як писала Inneska, так що якщо жінка взагалі хоче будь-коли стати мамою, то чому б їй не стати нею тоді, коли розпорядився Бог? Хоча на рахунок згвалтування я не знаю, що сказати – це дуже психологічно важко напевно. Та з приводу наркоманок, алкоголічок, бродяг и і пр. я залишаюсь при своїх думках - я б їм раз так аборт зробила, щоб вони назавжди забули про те, що діти бувають.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2036
Atlika писав:Yaremko, а якщо жінка не хоче народжувати, не хоче цієї дитини? Якщо ця дитина була зачата від НЕ коханої людини або зза згвалтування теж народжувати, а потім залишити де-інди і нехай вмирає вже народжена?
До того те, що ви називаєте дитиною на перших місяцях вагітності на мою думку таким не є!
Жінка має право займатися статевим актом чи ні, але немає права розпоряджатися чужим життям, приймати рішення вбивати дитину це вже не право це вбивство! А ДИТИНА МАЄ ПРАВО ГОЛОСУ? ВОНА ХОЧЕ ЖИТИ? ВИ ЇЇ ПИТАЛИ ЧИ ВОНА ХОЧЕ ЖИТИ?Надзвичайно багато прикладів де в дуже неблагополучних сім'ях діти ставали досить заможними і успішними, а в заможних сім'ях жебраками.
Щож до згвалтування то крім роботи з психологом я нічого кращого не бачу. Маю на своїй практиці такий випадок дівчина була настроєна віддати дитину ще в пологовому але нині дуже тішиться що того не зробила. І ще раз наголошу що в тому випадку без фахової психологічної допомоги необійтися. Чи жінка завагітніла чи ні травма залишається все одно. Я вже нічого не говорю про те що після будь якої чистки чи то аборт чи то просто викидень чи завмерла вагітність в жінки дуже важка психологічна депресія.

А що тоді живе в жіночому організмі?

Перший день

Таємниця дару життя ніколи не буде розкрита людиною... Вона розпочинається вже в момент зачаття, коли дитина є лише маленькою клітинкою, меншою від крапки на кінці цього речення. Саме в мить запліднення яйцеклітини генетична інформація, носіями якої є батьки, змішується і передається дитині - формується код особистості, єдиної і неповторної. Ніколи більше спадкові ознаки батьків не сформуються саме так, ніколи більше не буде саме такої людини. У цю мить визначається її стать, колір очей, волосся і шкіри, риси обличчя, будова тіла, тенденція до високого чи низького зросту, міцне здоров'я чи схильність до захворювань...

Зображення 19-21 день

Дитина виросла до 2,5 мм. Починає битися її серце. Кров циркулює в окремій від матері системі. Формується головний і спинний мозок.

4 тижні

Вона збільшилась до 0,5 см! Вже має голівку, тулуб, кшталтуються очі, вушка, вуста.


Зображення 7 тижнів

Уже більше 2-х см! Стала гармонійно збудованою мініатюрною дитиною. Має вже людські риси обличчя з очима, вушками, носиком, язичком; у яснах вже є зав'язь молочних зубів. Тіло заокруглюється і покривається тоненькою шкірочкою. Ручки, не більші від друкованого знака оклику, мають долоньки і пальчики. Маленький шлунок вже виділяє власні соки для травлення. В своїй основі організм уже сформований. Подальші зміни полягають лише у збільшенні та вдосконаленні існуючих органів.
Зображення
Аватар користувача
дякуючі bob
#2037
Rina писав:Ну, якщо цій мамі вправити розум заздалегідь, то звичайно є вірний спосіб – оберігання від вагітності. Але мізки не вправлені і виходить, ми розглядаємо факт, що вже відбувся, – вагітність є, а коштів для існування і розуму, щоб ці кошти знайти немає. Я вважаю, що нормальна, повноцінна сім'я, що має допустимо одну дитину і що переживає, що другого не потягне – не повинна йти на такі заходи, як аборт. В таких ситуаціях, я гадаю, друга дитина ще більше стимулюватиме до достатку. Але коли є один, другий, третій – діти роздягнені, роззуті, голодні, недоглянуті і ми продовжуємо народжувати – то це на мій погляд просто абсурд. Так, аборт – це гріх, ну а давати таке життя – не гріх?
Розумію, про що Ви. Так, можливо давати життя в такій ситуації - теж гріх.
Але хіба ми, говорячи таке, не пропагуємо аборт? Припускаючи його доцільність в якійсь певній ситуації, хіба не схвалюємо аборт, як засіб, в цілому?
Сподіваюсь я не надто плутано викладаю свою думку...
Мені найбільш імпонує те, про що сказала Inneska. Якщо людина прийняла особисте рішення, не ставши при цьому борцем за чи проти - це більш за все викликає повагу і довіру.
дякуючі Irishka
#2042
Yaremko, я можу вам сказати, якщо жінка сприймає дитину на ранній стадії вагітності не як людину, а як клітину, як щось розміром 2,5 см, то ви хоч показуйте їй те, що від нього залишилося після аборту хоч ні, це не справить на неї ніякого враження. До того ж не вважаю, що жінка яка тільки що зробила аборт захоче на це дивитися.
В мене двоє дітей, хоча у своєму житті я робила декілька абортов і не можу сказати, що шкодую про це, хоча на мій погляд ця процедура психологіно дуже важка для кожноїї жінкі за будб яких умов.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2046
Irishka писав:Yaremko, я можу вам сказати, якщо жінка сприймає дитину на ранній стадії вагітності не як людину, а як клітину, як щось розміром 2,5 см, то ви хоч показуйте їй те, що від нього залишилося після аборту хоч ні, це не справить на неї ніякого враження. До того ж не вважаю, що жінка яка тільки що зробила аборт захоче на це дивитися.
В мене двоє дітей, хоча у своєму житті я робила декілька абортов і не можу сказати, що шкодую про це, хоча на мій погляд ця процедура психологіно дуже важка для кожноїї жінкі за будб яких умов.
Якщо ви не плануєте більше дітей то чому просто не перев'яжете собі маткові труби? Для чого ці вбивства?
дякуючі Irishka
#2047
Ніколи не можна бути впевненою в тому, коли і від кого захочеш народити дитину. У моїх дітей величезна різниця в віці і аборт я робила до народження своєї другої дитини. Чому я не зробила і не зроблю як ви говорите? Тому, що я не настільки категорична в питанні абортів як ви.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2049
Irishka писав:Yaremko, я можу вам сказати, якщо жінка сприймає дитину на ранній стадії вагітності не як людину, а як клітину, як щось розміром 2,5 см, то ви хоч показуйте їй те, що від нього залишилося після аборту хоч ні

А я гадаю навпаки. Я ось колись теж помилилася, якщо б у ті час я зустріла людину таку як Yaremko, мабуть моє життя склалося інакше. Я не категорична у своїх думках, я була і буду проти народження дитини від наркоманок хворих на СНІД, бомжей і т.п., мабуть і тих, хто завагітнів від згвалтування, але хотілось би сказати тим, хто просто вважає не сьогодні, при інших обставинах, від іншого чоловіка, ще не час народжувати - не помиляйтеся, думайте головою...Думайте про дитину яку ви, як нормальна жінка не зможете забути...я ось не можу.

Хотілось би поути думку Yaremko, та і усіх, а якщо б ви під час вагітності дізналися, що ваша дитина маєдуже важку паталогію, важе захворювання - народили б?[/b]
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2056
Yaremko, скільки пафосу - "навіщо ці вбивства", читаю вас і думаю - вашу б єнергію та в мирне русло. Не вам вирішувати за всіх жінок перев'язувати їм маткові труби чи ні, не впадайте у красності, шановна

Ще таке питання до вас: яким методом контрацепції ви користуєтеся? Та чи вважаете ви це вбивством?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2059
Inneska писав:Я не категорична у своїх думках, я була і буду проти народження дитини від наркоманок хворих на СНІД, бомжей і т.п., мабуть і тих, хто завагітнів від згвалтування, але хотілось би сказати тим, хто просто вважає не сьогодні, при інших обставинах, від іншого чоловіка, ще не час народжувати - не помиляйтеся, думайте головою...Думайте про дитину яку ви, як нормальна жінка не зможете забути...я ось не можу.

Хотілось би поути думку Yaremko, та і усіх, а якщо б ви під час вагітності дізналися, що ваша дитина маєдуже важку паталогію, важе захворювання - народили б?[/b]
Я гублюся, думаючи про те, як би ставилась до дитини, яка з"явилась в результаті згвалтування чи з важкою патологією. Ви праві, ми не можему бути категоричними, не переживши таке.
Але щодо бомжів, наркоманів і хворих на снід - хіба в аборті проблема? Мені здається, навіть говорити про ці категорії громадян в цій темі є офтопом, бо проблема не в перериванні життя, а в наркоманії, безвідповідальному ставленні чи причинах, які призвели до снід.
Atlika писав:Yaremko, скільки пафосу - "навіщо ці вбивства", читаю вас і думаю - вашу б єнергію та в мирне русло. Не вам вирішувати за всіх жінок перев'язувати їм маткові труби чи ні, не впадайте у красності, шановна
Вибачте, що втручаюсь у репліку, адресовану іншій людині, але мені здається що вона стосується всіх, оскільки торкається питання взаємоповаги, яку б дуже хотілось зберегти на цьому форумі.
Якби в таких виразах Ви звернулись до мене, мені б це було дуже неприємно.
Вибачте.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!