МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2063
А мені неприємно те, що деякі серед нас так категорично висловлюють свою точку зору стосовно суто особистих речей для кожної жінки.
Аватар користувача
дякуючі Apple
#2069
Дуже цікавої та особистої теми ви торкнулись. Така дискусія тут.
З деякими я погоджуюсь, а з дякими зовсім ні.
На мою думку жінка повинна САМА визначити для себе чи хоче вона зараз нарождувати дитину чи ні, тому що саме в цей момент вона вирішує для себе свою подальшу долю. Народжувати хвору дитину та потім мучатись усе життя, або якщо дитина не від коханої людини, або ця вагідність може зіпсувати здоров'я матері.... так перераховувати можна дуже довго. Але якщо все ж таки ви зіткнулись з цією проблемою, то виправдання ніякого не потрібно. Нехай це буде дуже грубо але жінка повинна вирішити що буде краще для неї, а не для ненарожденної дитини.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2073
Atlika писав:А мені неприємно те, що деякі серед нас так категорично висловлюють свою точку зору стосовно суто особистих речей для кожної жінки.
Ага :) Кажуть, що в інших людях найбільше дратують власні якості характеру. Здається свої висловлювання Вам категоричними не здаються. Як не дивно :)
Apple писав:Нехай це буде дуже грубо але жінка повинна вирішити що буде краще для неї, а не для ненарожденної дитини.
В цілому - згодна. Але Ви дійсно впевнені, що аборт - то краще для самої жінки? Мене, чесно кажучи, теж більше турбує жінка, а не її ненароджена дитина.
І щось не дуже віриться, коли жінки кажуть, що ця подія аж ніяк їх не зачепила. Мені здається, що негативні відчуття просто витісняються у підсвідоме. Але можу помилятись.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2076
Аборт це вбивство дитини! і це визнають навіть організації прихильники аборту (а самонавіювання говорячи що це не вбивство не допоможе) То чому ж ви не подивитися фільм “Безмолвный крик” (це під час аборту родили УЗД) що не хочете переконатися що це дійсно вбивство дитини? Після цього фільму дуже багато лікарів відмовляються родити аборти. Приємно що особисто я знаю декілька ЖК та районних поліклінік що в них всі лікарі відмовилися родити аборти А це розповіть одного лікаря який робив аборти

Що ж до дітей з патологіями. Це дійсно тяжко, тут ніхто заперечувати не буде, але!!! Деякий час я працювала в приватній школі і там вчилися також і діти інваліди і що мене здивувало що тільки одна дитина (не рахуючи дітей даунів) народилася із ДЦП а всі інші діти з різними хворобами заробили їх через нещасний випадок. А одна мама коли розказувала не могла зупинити сліз бо першу вагітність вона перервала через можливу патологію із-за вживання якихось препаратів коли ще не знала що вагітна, відповідно дуже боялася що дитина може народитися із порушеннями. Наступна дитина народилася здоровою але за 2 місяці до школи вона бавлячись з дітьми впала із якоїсь перекладини і після чого добре що вижила. Ще одна історія йшли мама, тато і здорова дитина, стали вони чекали зеленого світла світлофора, а дитина вириваєть з рук батьків бо хотіла переходити сама дорогу щоб її ніхто за руку не тримав і якимсь чином нога дитини з'їжджає із бардюра і дитина падає на зад на голову результат місяць в реанімації і дитина інвалід. Подібних історій є дуже і дуже багато. До чого я це веди від інвалідства застрахуватися не можна.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2080
Yaremko, у такому випадку засоби контрацепції - це також свого роду вбивство, а дітей у сім'ї повинно бути стільки, скільки Бог послав. Так може і сексом треба займатися тільки для продовження роду? Або ви готові стати багатодітною матір'ю пожертвувавши в ім'я цього усіма іншими інтересами?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2083
Atlika писав:Yaremko, у такому випадку засоби контрацепції - це також свого роду вбивство, а дітей у сім'ї повинно бути стільки, скільки Бог послав. Так може і сексом треба займатися тільки для продовження роду? Або ви готові стати багатодітною матір'ю пожертвувавши в ім'я цього усіма іншими інтересами?
Мета контрацепції - пропобігти зачаттю, тобто поєднанню яйцеклітини та сперматозоїда, а відповідно контрацептивними засобами можна називати лише Презерватив, Діафрагма + хімічні засоби, Хімічні засоби для вкладання в піхву і все!

Планування сім'ї найчастіше покладається на плечі жінки. Однак саме поняття плідності має сенс лише тоді, коли говоримо про плідність пари. Немає сенсу говорити про плідність чоловіка чи жінки окремо, бо самі по собі - окремо - вони плідні лише потенційно. Біологічно і логічно виглядає так, що плідність стосується пари.
Чоловік плідний постійно - з періоду статевого дозрівання і до старости. На відміну від чоловіка, жінка здатна до зачаття зовсім короткий проміжок часу в одному менструальному циклі: це якихось 24 години, коли яйцеклітина, що вивільняється в часі овуляції, може бути запліднена. До цих 24 годин додається ще й тривалість життя сперматозоїдів у тілі жінки завдяки цервікальному слизу. З цього бачимо, що не можемо говорити лише про плідність окремої жінки чи окремого чоловіка. Плідним є пара - дві особи, які через єднання дарують нове життя у співпраці з Богом.

Варто замислитися, чому є саме так? Чому чоловік плідний постійно, а плідність жінки має циклічний характер?

Бог вклав у нашу природу такі функції, так мудро створив тіло людини, і напевно, що така відмінність між чоловіком і жінкою є не випадковою.

ХТО ВИРІШУЄ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ?

Ніхто, крім подружжя, не має права вирішувати коли й скільки мати дітей, як наприклад, це відбувається в деяких країнах (зокрема, Китаї), де на державному рівні заборонено мати більше, ніж двох дітей. Це також не може бути рішенням лікаря, який часом може вважати себе всемогутнім і каже, що забороняє жінці мати ще одну дитину (і часто він не має рації). Навіть Церква не має права вирішувати щодо кількості дітей у подружжі або часу їхнього народження. Тим більше це рішення не належить родичам або друзям. Це виключне право чоловіка і жінки, і їх вибір мають поважати. Лікар може дати консультацію і пораду, Церква може заохочувати, держава може лише звертати увагу на те, що краще для спільного добра.
Церква ніколи не говорить про певну кількість дітей, яку подружжя мусить народити, але говорить, що подружжя повинне мати стільки дітей, скільки воно відчуває, що може народити і виховати. Крім цього, заохочує бути щедрими у даруванні життя.
Гроші, здоров'я матері, батька або дітей, чи, можливо й життя дитини, яку мають зачати, є серед найпоширеніших мотивацій, щоб не зачати ще одну дитину. Іншими можуть бути проблеми проживання, умови життя, суспільні умови, як наприклад війна, переслідування, або ж тривала розлука.
Не існує магічної формули для визначення, виправдані причини для такого планування сім'ї в тієї чи іншої пари чи ні. Ніхто не може сказати, скільки грошей сім'я повинна заробляти, щоб зачати дитину. Так само і зі здоров'ям, і з помешканням.
Оскільки тут може вирішувати лише подружжя, то основою його рішення має бути любов. А що означає любити? Це дарувати себе, постави іншу особу на перше місце і робити добро іншій особі.
Якщо подружжя дійшло висновку, що має поважні причини відкладати вагітність, вони мусять подумати про засоби, якими вони це здійснюватимуть.
Людське життя починається від самого моменту зачаття - злиття яйцеклітини і сперматозоїда, а штучні засоби регулювання народжуваності деколи виходять за межі категорії контрацептивів і стають абортивними. Основною моральною нормою в етиці статевого життя є таке: "Статевий акт має бути відкритим до життя". Однак мало хто це розуміє. Відкритим до життя має бути не особа, а сам подружній акт. Тут треба провести межу між статевим актом, який задіює статеві органи чоловіка і жінки, і двома особами, між якими він відбувається.
Якщо б йшлося про те, що відкритими до передавання життя мусять бути особи (чоловік і жінка), то вони мусили б вступати у статеві стосунки лише тоді, коли зачаття є можливим, і не вступати, коли воно є неможливим.
Бог створив людину зовсім іншою, ніж тварин. Тварини мають зносини лише у плідному періоді, і таким чином використовують фізичне єднання лише для продовження роду. Людина має статеві стосунки і як у плідний період, так і в неплідний. Завданням статевого акту є єднання в любові та її зміцнення і прокреація (у плідний період). Людина здатна відрізнити ці два періоди - плідності й неплідності, оскільки Бог наділив людину розумом. На відміну від тварини, людина не йде за інстинктами, а має свободу вибору і може чинити згідно свого вибору, за благодаттю.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2087
Yaremko писав:А одна мама коли розказувала не могла зупинити сліз бо першу вагітність вона перервала через можливу патологію із-за вживання якихось препаратів коли ще не знала що вагітна, відповідно дуже боялася що дитина може народитися із порушеннями. Наступна дитина народилася здоровою але за 2 місяці до школи вона бавлячись з дітьми впала із якоїсь перекладини і після чого добре що вижила. Ще одна історія йшли мама, тато і здорова дитина, стали вони чекали зеленого світла світлофора, а дитина вириваєть з рук батьків бо хотіла переходити сама дорогу щоб її ніхто за руку не тримав і якимсь чином нога дитини з'їжджає із бардюра і дитина падає на зад на голову результат місяць в реанімації і дитина інвалід. Подібних історій є дуже і дуже багато. До чого я це веди від інвалідства застрахуватися не можна.
Це ж треба... Схоже на урок якийсь - не все від нас залежить, навіть якщо ми намагаємось передбачати все. Коли справи стосуються питання життя чи смерті, не вірити в Бога важко...
Yaremko, якщо не секрет, а хто Ви за фахом?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2091
Yaremko писав:
А одна мама коли розказувала не могла зупинити сліз бо першу вагітність вона перервала через можливу паталогію із-за вживання якихось препаратів коли ще не знала що вагітна, відповідно дуже боялася що дитина може народитися із порушеннями. Наступна дитина народилася здоровою але за 2 місяці до школи вона бавлячись з дітьми впала із якоїсь перекладини і після чого добре що вижила. Ще одна історія йшли мама, тато і здорова дитина, стали вони чекали зеленого світла світлофора, а дитина вириваєть з рук батьків бо хотіла переходити сама дорогу щоб її ніхто за руку не тримав і якимсь чином нога дитини з'їжджає із бардюра і дитина падає на зад на голову результат місяць в реанімації і дитина інвалід. Подібних історій є дуже і дуже багато. До чого я це веди від інвалідства застрахуватися не можна.

Згодна з вами. Теж столкнулась у житті з такими випадками, одна мама колись зробила аборт із-за вживання якись ліків на перших тижнях, через декілька років народила чудову дитину, але з синдромом Дауна, вона її дуже любе, але вважає, що це кара за помилку, за аборт - за те,що хотіла щось виторгувати у долі, обергтися якось від чого і сама не знала.
А ще чула про випалок, коли мама народив дитину з фізичними паталогіями відмолвилась в неї у род.будинкі, через декілька років народив здорового малюка була дуже щасливаю, і мабуть і не вспоминала би про залишину дитину, якби її син у 5 років не потрапив до аварії і не став би інвалідом на все життя. Це дуже страшно. Але ж хіба це вчить нас тому, що від долі не втечеш. Я ось теж колись усього боялася, але зараз мої думки зовсім змінилися
дякуючі sumnyj
#2092
хочу додати до дискусії щодо народження дітей "з обмеженими фізичними чи розумовими можливостями".
отже, коли моя кохана дружина виношувала маля, в мене появились страхи щодо народження "неповноцінної" дитини, а виникли вони тоді, коли на попередній роботі працівниця народила дочку з симптомом "дауна". також, був момент, коли на початку вагітності була загроза "викидню" - тоді я готовий був все зробити, щоб цього не сталося. Дякувати Богові, в нас народився здоровий хлопчик. але ще тоді, коли в мене були страхи (про них не хотів розповідати дружині), я готовий був прийняти те, що мені дано.
тепер розповім ще один випадок, який мені відомий. В однієї пари мало народитися хворе дитя, а точніше-інвалід. так показували всі аналізи і УЗД. майбутній матері рекомендовано було позбутися плоду, але вона сказала: "значить так Господь хоче, це мій Хрест" і народила дитину-інваліда. дитина невдовзі померла, а через деякий час ця мати народила другу вже здорову дитину.
наші слова і наші вчинки мають приносити світло, силу й радість
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2094
sumnyj так гарно сказали! :banzai: Все быльше думаю про те, що важко себе від чогось застрахувати, тим паче ризикуя життям дитини. Я на одному форумі колись спілкувалась де багато дівчат отримав плохий результат генетичних аналізів - тройного тесту, йшли на аборт але ж цій аналіз так часто помиляється, та і що це за відповідь - ризик народити дитину з СД 1:380, наприклад. Ну що це за відповідь? У однієї дівчини був ризик - 1:90, і все гаразд, а хтось меня розповідав, що у однієї мами дитини с СД взагалі усі аналізи добрі були - усі ми під Богом ходимо, від усього не застрахуєшься, а особливо абортом.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2096
Atlika писав:А мені неприємно те, що деякі серед нас так категорично висловлюють свою точку зору стосовно суто особистих речей для кожної жінки.
Підтримую. Дівчата, давайте будемо трохи м'якше висловлювати свою позицію.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2097
Inneska писав: Згодна з вами. Теж столкнулась у житті з такими випадками, одна мама колись зробила аборт із-за вживання якись ліків на перших тижнях, через декілька років народила чудову дитину, але з синдромом Дауна, вона її дуже любе, але вважає, що це кара за помилку, за аборт - за те,що хотіла щось виторгувати у долі, обергтися якось від чого і сама не знала.
А ще чула про випалок, коли мама народив дитину з фізичними паталогіями відмолвилась в неї у род.будинкі, через декілька років народив здорового малюка була дуже щасливаю, і мабуть і не вспоминала би про залишину дитину, якби її син у 5 років не потрапив до аварії і не став би інвалідом на все життя.
А мені здається, що такі люди самі будують своє майбутнє силою власної думки, тобто якщо вони вважали, що аборт це гріх, але всеж таки зробили його, то відповідно вони чекали покарання за свій вчинок. От вони його й отримали, народивши хвору дитину.

aronskaya, дякую за підтримку :)
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2105
aronskaya писав:Підтримую. Дівчата, давайте будемо трохи м'якше висловлювати свою позицію.
Вибачте але ми тут не підгузники аналізуємо який кращий, і на образу особистості не переходили. Вибачте за офтоп.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2106
Yaremko писав: Вибачте але ми тут не підгузники аналізуємо який кращий, і на образу особистості не переходили. Вибачте за офтоп.
Офтоп - це нічого. А порушення інших правил форуму не вітається.

3.7. Забороняється публічна критика дій адміністрації

Прошу усіх, хто не читав правила, звернутися до них.

Yaremko, якщо ви не згодні з позицією адміністрації форуму, пишіть це наступного разу у приват, будь ласка. І я, і адміністратор відкриті для спілкування.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2348
Atlika писав: Добре, то на вашу думку краще таки народити дитину, а потім залишити її в пологовому будинку. Або інший варіант - скинути на бабусю чи діда, якщо немає ні часу, ні бажання її виховувати?
Однозначно краще,! Уявіть, аби Ваша мама,дізнавшись про те, що вагітна Вами, зробила аборт. Вирішила за Вас жити Вам чи ні. Вам пощастило, що вона мала інший погляд на аборт
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!