МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі bob
#2555
Atlika писав:Спочатку ви казали, що у вас не було можливості спілкуватися з такими дітьми.
Але ж коли людина хоче, то вона шукає можливості, а коли ні, то шукає виправдання та причини.
Мене дивує не саме ваша думка, а те, що ви ніяк не хочете стати ближче до таких людей, бо на мою думку це не тільки допоможе їм, а також це крок до розуміння навколишнього середовища.

Я не кажу що моя думка це істина і що до неї потрібно прислухатися, тому якщо ви не згодні не думайте, що я вам щось нав'язую.
Ні, я не думаю, що ви щось нав"язуєте :) Одним з призначень форумів і є, в принципі, можливість обговорити якісь філософські поняття і дізнатись відмінні від твоєї думки. Якби мені не було цікаво, я б вже давно припинила відповідати.

А щодо пошуку можливостей... Я просто розгубилась, чесно кажучи. Я не шукаю можливостей спілкування з афроамериканцями, наприклад, хоча мені їх дуже шкода, інколи, коли бачу, як несправедливо часом до них ставляться мої співвітчизники.

В мене відчуття, що ви собі уявляєте це так - щойно хтось з близьких мені людей втратив би працездатність, я б одразу викрислила цю людину із свого життя. Запевняю вас, це не так.

І яким чином людина може "стати ближче до таких людей" ви так і не дали відповіді, а я все-таки чекаю. Як ви це собі уявляєте? Писати об"яви, вішати їх на стовбах? ;)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2559
Наприклад таж сама благодійність.
До речі як ви взагалі ставитися до благодійності (можливо є сенс створити нову тему стосовно цього питання)?

Тут мені здається грає роль такий аспект - коли людина хоче щоб відбулась якась подія, то вона обов'язково відбудиться.

Хоча можливо ще простоне прийшов той час, коли перед вами стане питання про спілкування з такими людьми.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2568
Так, потрібна нова тема, тому що про освіту дітей з особовими потребами ми казати зовсім перестали і все ж таки - Де кращи навчатися таким дітям у коррекціонних, або інтегрованих групах?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2569
В такому разі створюю нову тему у розділі Клуб батьків.
А стосовно навчання таких дітей, моя думка така: якщо дитина може навчатися в інтегрованій групі, то так мабудь буде краще і для неї і для здорових дітей. А у випадку, коли здоров'я дуже слабке або дитина має такі вади, х якими не зможе навчатися у такій группі, тоді вихід інший.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2576
Atlika

Так чітко підвела підсумок - я теж к цьому варіанту схиляюся
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2582
Inneska писав:Atlika

Так чітко підвела підсумок - я теж к цьому варіанту схиляюся
Нарешті я зуміла донести свою точку зору чітко та ясно!

Чекаю на вас у своїй новій темі :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2592
Atlika писав: А стосовно навчання таких дітей, моя думка така: якщо дитина може навчатися в інтегрованій групі, то так мабудь буде краще і для неї і для здорових дітей. А у випадку, коли здоров'я дуже слабке або дитина має такі вади, х якими не зможе навчатися у такій группі, тоді вихід інший.
Так Ви мудрішаєте на очах :bugaga: Чи раніше просто позицію іншу займали?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2593
Мабудь і не те і не інше.
Раніше я просто не замислювалася над таким питанням. А читаючи цю тема в мене була можливість сформувати свою думку, тому давайте обійдемося без сарказму :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2601
Боронь боже! Просто приємно читати розумні думки!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!