МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1363
:hihihi: Пригадую свою першу не радянську м'яку іграшку--пухнастий зайчик: він був в кольорову смужку як веселка--це до прання. А от після прання вже неможливо було розібрати, де який колір--зайчик нвдало поміняв шубку-полиняв.
:hihihi: А ще після прання моя улюблена лялька Зоя набула синьо-фіолетовий колір шкіри--і нею можна було гратись хіба що в адвоката-"Побої свідчать, що підсудний знущався над жертвою"
:uquest: Внаслідок таких спогадів ніяк не наважуюсь випрати м'які іграшки, які мені дарували в юності, а донечка підростає і невдовзі перейде від гумових звіряток і ляльок до м'яких і пухнастих. Підкажіть, як привести іграшки в порядок, не познущавшись над ними?
дякуючі Романофф
#1364
Анютка писав::hihihi: Пригадую свою першу не радянську м'яку іграшку--пухнастий зайчик: він був в кольорову смужку як веселка--це до прання. А от після прання вже неможливо було розібрати, де який колір--зайчик нвдало поміняв шубку-полиняв.
:hihihi: А ще після прання моя улюблена лялька Зоя набула синьо-фіолетовий колір шкіри--і нею можна було гратись хіба що в адвоката-"Побої свідчать, що підсудний знущався над жертвою"
:uquest: Внаслідок таких спогадів ніяк не наважуюсь випрати м'які іграшки, які мені дарували в юності, а донечка підростає і невдовзі перейде від гумових звіряток і ляльок до м'яких і пухнастих. Підкажіть, як привести іграшки в порядок, не познущавшись над ними?
Очень просто. В любой машинке автомат.
Стирать нужно на деликатном режиме ( ручном) в холодной воде.
У кого нет режима холодной воды, поставьте 30 градусов.
Не отжимайте! даже на 400 оборотов!
Просто после стирки и полоскания, достаньте, встряхните.
дайте стечь воде и положите в теплое место для сушки.
не вешайте игрушку для сушки, она может потерять форму.
если при стирке кроме порошка добавить Lenor, то игрушка будет мягкой и пушистой.
Удачной вам стирки!
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1370
Величезне дякую за вичерпну відповідь.
А ще: як бути з музичними іграшками і іграшками з, які набиті маленькими кульками (шариками)?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2109
Анютка писав:Величезне дякую за вичерпну відповідь.
А ще: як бути з музичними іграшками і іграшками з, які набиті маленькими кульками (шариками)?
Ви маєте на увазі м'які іграшки з музичними деталями чи пластикові музичні іграшки?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#2150
aronskaya писав:Ви маєте на увазі м'які іграшки з музичними деталями чи пластикові музичні іграшки?
м'які іграшки з музичними деталями
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2151
Анютка писав:
aronskaya писав:Ви маєте на увазі м'які іграшки з музичними деталями чи пластикові музичні іграшки?
м'які іграшки з музичними деталями
Тут 2 варіанти:
1. Розпороти, дістати механізм, зашити, випрати у машинці і знову вшити музичну деталь. Це ідеальний варіант, якщо можливий.
Якщо ж ні, то
2. Пропилососити, це витягнути пил зсередини. Взяти праску і обдати паром іграшку - це вб'є бактерії. Потерти з милом або ванішем для коврів, обережно, щоб вода не дісталася механізму.
До речі, якщо це лялька і в неї є волосся - їх не можна мити гарячею водою. Тільки теплою і одразу розчесати, поки вологі.
Можна почистити щіткою для одягу.
Є ще один спосіб сухої чистки - содою чи мукою. Кладете іграшку в пакет, насипаете соду або муку (якщо дитина жує іграшки - то краще муку, я думаю), трясете пакет добресенько декілька хвилин. Потім відкриваєте і чистите щіткою від муки й бруду. Щітка має бути м'якою.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2170
Хутро дуже добре чистити крохмалем.
Але я думаю, що буде простіше просто купити нові іграшки, і дитині цікаво, і вам мороки менше. Хіба не так?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2171
Atlika писав:Але я думаю, що буде простіше просто купити нові іграшки, і дитині цікаво, і вам мороки менше. Хіба не так?
А що ж робити з улюбленим ведмедиком, з яким так добре спиться? ;)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2178
Дуже акуратно гратися і не бруднити його :)

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!