МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2495
Я багато читала і про стрибуні, і про ходунки. Як мінуси для стрибунів часто пишуть про те, що використання стрибунів приводить до недорозвинення рук, а взаємозв'язок між руками і розумовою діяльністю і мовою навіть розкривати не потрібно. Ходунки - ходьба на шкарпеточках і підвищений травматизм після початку самостійної ходьби, оскільки у дитині формується помилкове відчуття безпеки, і він не уміє групуватися при падінні. Ось так, коротко. Взагалі, найгармонійніше і повноцінно дитина розвивається коли йде по природній дорозі (сидіння, повзання, ходіння), обтяжливішій для батьків в плані особистого часу, але що правильно розвиває дітей.
А як ви вважаєте?
дякуючі Irishka
#2536
Я користувалася ходунками, це було дуже досить зручно як для мене, так і для мого сина. Але не можу сказати, що завдяки ходункам в мене зявилося багато вільного часу та що син після них не міг нормально ходити. Це не так.
А стрибунів у нас не було та я не зовсім розумію навіщо вони потрібні
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2541
прибічники стрибунів вважають, що вони дуже корисні, оскільки дитина вчиться координації рухів, вчиться ставити правильно ніжку, вчиться стрибати, розвиває ноги. Наскільки я знаю вони до чогось кріпляться, в них ставлять дитину і вона там розважається. Але я ось все сумніваюся в цих всіх розвагах
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2542
А ось, що мені дійсно придивилося так ходунки – ігровий центр - у них зовсім інша дія. це своєрідна каталка, як тільки дитина спирається на неї і починає крокувати - вона грає веселу музику, яка припиняється, як тільки дитина зупиняється, і це спонукає малюка крокувати далі.
дякуючі Irishka
#2543
Inneska писав:прибічники стрибунів вважають, що вони дуже корисні, оскільки дитина вчиться координації рухів, вчиться ставити правильно ніжку, вчиться стрибати, розвиває ноги. Наскільки я знаю вони до чогось кріпляться, в них ставлять дитину і вона там розважається. Але я ось все сумніваюся в цих всіх розвагах
У нас і без цього дуже гарна координація, все одно раніше ніж потрібно дитина сама не піде, хоч з стрибунками хоч з ходунками.
Це як ще одна іграшка, яка дуже гарно впливає на розвиток і все.
дякуючі Клаудия
#7233
Ну не факт що дитина у стрибуньцях буде при стрибках правильно ставити ніжки, я вважаю що вони більш шкодять.

Ми не купували ні ходунки ні стрибунці, якось самі пішли за дівчиною :rofl: бо вона дуже швидко бігала від нас
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7250
я позавчора купила ходунки - там дуже цікава ігрова панель з музикою, і турнік з іграшками. Нам подобається, але саджу дитину туди не довше на ніж на 15-20 хв і так пару раз на день, коли мені потрібно щось терміново зробити. А стрибаємо ми в мене на ручках я беру його підмишки і ми стрибаємо на ліжку, або просто по мамі гамселимо :rofl:
дякуючі Karina-mama
#7637
Ми ходунки позичали, але вони нам не дуже згодилися. По перше, дитя просто літало в них, по друге, постійно відштовхувалося лівою ніжкою,а це не дуже добре,а по третє, цієї розваги вистачало максимум на 10хв. в день. Решту часу ми ходили за обидві руки. Інша річ, ходуни-ігровий центр! У нас Чікко. :good: Купили його на рочок,коли вже добре ходили,але ще були проблеми з рівновагою. Граємося вже більше року.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7655
ми так скакали в тих бідолашних ходунах, що вони зламались і склалися прямо під дитиною через місяць після покупки, хоча ними я була задоволена: деякий час годувала в них дитину, мала 15-20 хв абсолютно вільного часу і рук і тд.
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#9795
Inneska писав:А ось, що мені дійсно придивилося так ходунки – ігровий центр - у них зовсім інша дія. це своєрідна каталка, як тільки дитина спирається на неї і починає крокувати - вона грає веселу музику, яка припиняється, як тільки дитина зупиняється, і це спонукає малюка крокувати далі.
Чого тільки не вигадаюьтб
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#13712
Мы ходили в ходунках. Нам они пригодились. По дому аж летал в них.
дякуючі Фантик
#13757
Мой сыночек очень рано начал пытаться ходить - ему и девяти месяцев тогда не было и конечно нам пришлось использовать ходунки, он обожал в них сидеть и перемещаться по всему дому, благо, у нас ничего не стоит на проходах громоздкого) Зато к году сынок уже уверенно сам ходил и ходунки мы отдали его двоюродному братишке :)
Аватар користувача
дякуючі marimar
#16298
Дочь в свое время перевернулась в ходунках, потом боялась. Сыну даже и не задумывалась о покупке...сам начал летать по дому.
Аватар користувача
дякуючі Орехова
#20519
Мы и не пользовались, очень быстро как то пошла.
Аватар користувача
дякуючі Katj
#20854
Ми також не користувалися ходунками. Нам в манежі подобалось ходити.

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Ще більше корисного та цікавого!