МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3388
Поділитеся в цій темі, як змінилися ваші кохані з приходом пузіка! Як чоловік відносився до вас під час вагітності? І взагалі розкажіть про чоловіка у цьому періоді!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3441
А мій був "скритним татком". він піклувався і хвилювався, якщо мені далеко самій треба їхати, а він на роботі. заспокоював пузіко вечорами, але за моєю ініціативою. на узд зі мною не ходив. його більше хвилював "кінцевий результат", а не процес зросту. Але в той же час все йому було цікаво. Він, наприклад, ніколи не знав, що дитинка у пузіку може так буянити! завжди запитував, чи не боляче мені від поштовхів
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3449
І наш татко був турботливий. Постійно відбирав усілякі чіпси, купував йогурти, на другому триместрі гладив пузік перед сном, а на 3-ому ще й розмовляв з ним.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3450
У мене теж чіпси відбирає.
Каву не дозволяє пити. Хоча я, якщо пїю, то раз на місяць, та все ж.
Каже:"НЕ наїдайся, поїсиш через годинку"
Він дуже чуйний, але турбується більше за дитину(((
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3455
Йанка писав: Він дуже чуйний, але турбується більше за дитину(((
Так і повинно бути. Мені теж чоловік казав, що тепер кохає більше доньку - я не ображаюсь, я радію цьому!!!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3457
Мені здається, що наш папа трішки соромиться проявляти свої емоції. Особливо при сторонніх, а так мені здається, мою крихітку у пузику любить вже більш ніж мене – ну я не ревную. А ось до вагітності моєї відноситься абсолютно без паніки – не за що не піклується, не сприймає мої тривоги – упевнений, що все буде добре, а інакше і бути, не може, коли нию, що мені погано називає нас «симулянтами». Деколи ображаюся, а коли задумаюся – вважаю, що це дуже добре, він і мене цим спокієм заряджає
Аватар користувача
дякуючі bob
#3469
Йанка, Rina Та це ж супер! Мене дуже хвилює питання ревнощів чоловіків до дітей. Бо інколи вони теж скидаються на додаткову дитинку :)
А у вас таке - коли чоловік так любить ще не народжену дитину. Вітаю :)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3486
Я вже теж свого чолівка питала, як мені тепер з двома дітьми справлятися прийдеться(він - перша дитина і друга - дитина, яка народиться) :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі bob
#3497
Йанка писав:Я вже теж свого чолівка питала, як мені тепер з двома дітьми справлятися прийдеться(він - перша дитина і друга - дитина, яка народиться) :hihihi:
і яка ж реакція була? ))))
Може він себе помічником відчуває і опорою, а Ви так :)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3528
Ми вдвох посміялися, але мені здається, що від тепер він веде себе більше як хозяїн, чи хозяюшка - доглядає за мною
Аватар користувача
дякуючі bob
#3537
Йанка писав:Ми вдвох посміялися, але мені здається, що від тепер він веде себе більше як хозяїн, чи хозяюшка - доглядає за мною
Це ж треба :) Неочікуваний (для мене) поворот. Виявилось, що Ви дуже влучно втрапили ))
От вона, жіноча мудрість ;)
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3541
Я коли була вагітна, то сама відчувала себе дитиною, точніше примхливим підлітком. Іноді доходило і до конфліктів.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3677
Я теж дивувалася часто, як мене чоловік терпить - дуже вередувала, хоча багато моїх подруг, що пройшли через це, говорили, що я ще янгол!
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#3942
Мій то спати не лягає поки своїх дівчаток не пригорне,пузіка погладить,поговорить з донечкою про вредну мамочку.Зранку вітається спершу з маленькою,а там можна і дружину цьомнуть :-)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3966
Юлианна писав:Мій то спати не лягає поки своїх дівчаток не пригорне,пузіка погладить,поговорить з донечкою про вредну мамочку.Зранку вітається спершу з маленькою,а там можна і дружину цьомнуть :-)

Як здорово!!!! А наш тато хоче синочка - а я відчуваю, що там дівчинка. Він каже помиляєшься - але я ось думаю, цікаво, а він сильно розстроїться, якщо все ж таки не син буде...

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!