МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6933
дівчатка, я хочу почути ваш досвід.
Нам зараз 5,5 місяців, раптово почався пронос без температури, без капризів, без зміни апетиту, скажіть, чи може це бути симптомом зубчиків?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6938
Усе можливо, а у якому стані ясна?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6960
Inneska писав:Усе можливо, а у якому стані ясна?
ясна вже місяців зо два припухші із білою полосочкою, спочатку злякалась - думала стоматит, але лікар сказала, що це зуби вже скоро лізтимуть, але пройшло вже 1,5 місяці. Я заглядую йому в ротик щодня - не бачу я, щоб вони різались. Пронос я підлікувала, а от від чого він був - так і не зрозуміла, хіба бруд десь лизьнув.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6990
Зуби при прорізуванні мають здатність зачіпати слабе місце в організмі- я вже переконалась. Моя старша, напиклад, за тиждень до нового зуба зовсім втрачала апетит і рвала. (це наше коронне). А у моєї подруги так, як в вас,Anpa4ino, перед зубами завжди був пронос. Це нормально, не знаю тільки чи краще ніж температура. Вона майже постійно в цей період давала Лінекс.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6991
Емма, пронос небезпечний тим, що вимиває мікрофлору кишечника, а отже ослаблює захисну функцію організму - імунітет, який в діток і так слабкий + обезводнення і подразнення на попі через кислотність рідких випорожнень. Думаю, нічого не краще - температура теж погано.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7041
у нас проклюнувся зубик!!! :cheers:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7140
Anpa4ino вітаємо зубастиків !!!!!
дякуючі bubochka
#8143
Перший зуб в 7,5 місяців з температурою
Аватар користувача
дякуючі Уляна@
#8419
у моїй подружки у дівчинки в 3 місяці вже перші зубки пробиваються
дякуючі Milusya
#8603
ой так рано, у моей подружки у малышки в 8 начали лезть
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#8604
в мого малого взагалы десь в 10 мысяцыв. а зараз один за одним викльовуються
дякуючі Milusya
#8733
у нас сейчас столько слюней, только успеваю вытирать ротик....скоро кусаться будем :banzai:
дякуючі Tosya
#8834
у нас десна красные мажу гелем потому что и слюни и руки во рту и плачем иногда без причины

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!