МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4718
Захотілося мені недільного дня звозити донечку в зоопарк.
Дізналася ціни-10грн квиток загальний, ще 6 тераріум, помножте на 2 (мама і тато) і доплюсуйте витрати на проїзд, а ще бажано прихопити сік чи водичку...Одним словом, подивились ми Baby Einstein і пішли в пісочницю

Хочу почути ваші поради щодо того як дешево і весело, цікаво, а якщо можна, то й пізнавально радувати свого малюка.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4819
Агов, відгукніться! Невже зовсім ніяких ідей?
зМАЛЮКАМИ НІБИ НЕСКЛАДНО: маляткам вистачає шарудіння фольги, брязчання квасолин в баночці з вітамін, накидки на подушку, брелочка з підсвіткою.
після 1,5 року - повітряні кульки, мильні бульбашки, малювання крейдою,
рухливих ігор взагалі в інтернет-просторі сила силенні-але це вже для старших і для колективу.
Давайте свої ідеї, будь-ласка.
дякуючі Дана
#4853
якщо в місті є постійний зоопарк то сходити варто - дитині врвжень на пару днів вистачить, а якщо приїжджий то не раджу! Там тваринки такі нещасні і виснажені, а запах супер-вбивчий!!!!! :%): Ми якось в такий збиралися сходити і вже майже зайшли, але я того сумного видовища не змогла стерпіти - довелось задурити малого щоб втекти
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9670
Планетарий тоже неплохой вариант и плюс ко всему познавательный )
дякуючі Marynaka
#14242
:xmas2: всі полюбляють відпочинок з дітьми. адже це так мило....
але ,що робити коли діти виснажені і хочуть відпочити...
в цьому випадку потрібно відволікти чимось дитину..
і чудовим засобом стане певна книга чи журнальчик
в моєму випадку став відмінним журнал Пізнайко адже стільки цікавої інформації я ще ніде не бачила.. всім його рекомендую.. а дитина так і заснула з ним в руках
Аватар користувача
дякуючі МалььВина
#14903
Вы по-моему не в ту тему разместили свою объявление.
Аватар користувача
дякуючі Alexiss
#15973
Мы вот, например, купили 3Д пазл в виде корабля. Впервые такое чудо увидела тут
В общем ,на неделю нам всем хватило хлопот! Еле заставили себя закончить его до конца :rofl: Но зато ребенку было крайне интересно, ну и нам вместе с ним :) Сейчас склеили этот кораблик, чтобы ни у кого не было соблазна попробовать ещё раз :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Mashasha
#16188
Ми любимо на каруселі ходити :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Вергунова Виктория
#17924
Дешево і весело, це купити дитині якогось звіра, в нашого синочка було нещодавно День народження, ми йому подарували акваріум з різноманітними рибками, ось, можете глянути , дитина неймовірно щаслива і задоволена подарунком. Тепер час від часу просто поповнюємо його колекцію рибок.
Аватар користувача
дякуючі PeyLa
#24943
Качели и песочница)
Аватар користувача
дякуючі tanja77
#25176
и наш малыш играть в песочнице любит, так купили ему набор для песочницы здесь , так теперь с писка и не вылазит)
дякуючі DariaTwins
#27730
Моїм подобаються квести по квартирі. Типу спочатку перше завдання даю в руки. Друге вони шукают, виходячи з першого і т.д. А приз солодощі або нова іграшка) Головне сфоткати їх обличчя в грі)
Аватар користувача
дякуючі Verik
#28030
Нам очень понравилось в зоопарке.
Аватар користувача
дякуючі Sakira222
#28286
Что такое квесты в реальности? Где их в Киеве найти?

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!