МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Lisi
#5987
Добрий день усім! :) Я Тетяна зі Львова. Хочу розповісти про центр дитячого розвитку Baby Club, де виховується мій Олексійчик і поділитися власними враженнями. Про центр довідалася від знайомої, яка вже рік водить туди сина. І ми вирішили також спробувати. Відвідали перші демонстраційні заняття, а потім - записалися у центр. Моєму синочкові дуже подобаються заняття з музичної руханки, він любить співати і танцювати. А я задоволена тим, що у цих дитячих центрах вихователі дбають також про розвиток сенсорики і моторики у дітей. Групи тут невеликі, по п'ятеро діток, тому кожному малюкові приділяється особиста увага. До того ж, при центрах Baby Club працюють школи раннього вивчення англійської мови Helen Doron. І наш Олексійчик разом із українською мовою вчиться розмовляти й на іноземній. Для тих, кого цікавить, де у Львові працюють центри Baby Club, подаю адреси:
Центри розвитку дитини у м. Львові:
• пр. Чорновола 67-г, («Інтерсіті» 4 пов.),
• Сихів, пр. Червоної калини 62а («Інтерсіті» 4 пов.),
• ринок «Південний», ТЦ Калина
дякуючі keko
#6542
Будь ласка, хто щось знає про Центри дитячого розвитку у м. Києві? Буду вдячна за змістовну інформацію та обмін власними враженнями
дякуючі nikdi
#6635
Хто знає, куди можна звернутися на Печерську в Києві в центр раннього розвитку бебіка? Нам 1 рік
дякуючі Damianmax
#6671
ходимо в Ладонькі вже 4 міс. (зараз 1,3 м). Не в захваті, але поки що ходимо) Були в "Чудо дереві" на Вернадського ... але мені взагалі не сподобалося. хороша організація (ремонт, матеріали, обладнання)., але в навчанні програють.
дякуючі ksssenia
#6685
Ну по-перше Ладонькі не на Печерську, а по друге нам, наприклад дужжжжжжжже не сподобалося. Зараз вибираємо на Подолі. Поки схиляємося до Сёмы. Більше про нього хороших відгуків, до того ж там приємніше і мені і дитині.
дякуючі nikdi
#6694
Що за дитячий центр Сёма, де він знаходиться, на Подолі?
дякуючі keko
#6715
Це Сьома на Межигірській 5? Якщо це той, то рекомендую вам nikdi, там з року до семи. Окремі класи, кожен курс веде окремий вчитель, групи бебі-фітнес, ліплення, казка. А для розвитку - Монтессорі і Умка. Бачили б ви як кімната для заняття укомплектована розвиваючими іграшками - самі б там захотіли пограти )))))))))
дякуючі Damianmax
#6737
привіт keko, ksssenia! А ви знаєте скільки там стоять пробні заняття, щоб для порівняння сходить? Хоча ми вже стільки перепробували, що вже не віриться що такий класний центр знайдемо ((
дякуючі ksssenia
#6764
Так, ми говоримо про центр - на Межигірський вулиці, тел 428-77-22. А ще вони мають пробні заняття - вони безкоштовно проводяться, тільки треба записатися попередньо за 2 дня, якщо не помиляюся. Прийди, нам центр сподобався. великий, затишний центр. Ліцензію на дошкільну освіту сама перевіряла. Педагоги чудові, бачила, як діти до деяких біжать прямо з порога обніматися, така картина душевна))))
дякуючі nikdi
#6854
ksssenia писав:Так, ми говоримо про центр - на Межигірський вулиці, тел 428-77-22. А ще вони мають пробні заняття - вони безкоштовно проводяться, тільки треба записатися попередньо за 2 дня, якщо не помиляюся. Прийди, нам центр сподобався. великий, затишний центр. Ліцензію на дошкільну освіту сама перевіряла. Педагоги чудові, бачила, як діти до деяких біжать прямо з порога обніматися, така картина душевна))))
Підкажіть, а ось цей центр, який на Подолі, на Межигірській, я їм дзвонила, записалися на пробне заняття, хтось може до них ходив або ходить? Які враження?
дякуючі keko
#6855
Це той, що Сема? Ми ходили до цього центру на Подолі з вересня 4 міс, зараз, коли потепліло, знову купили абонемент, будемо ходити. Заняттями я задоволена, малої теж дуже подобається. Заняття проходять активно і цікаво, особливо світ казки - два педагога ведуть. До речі вони перейменують скоро - відділилися від російської мережі центрів.
дякуючі Damianmax
#6859
Доречі я теж вожу свого хлопця в центр на Межигірській, сказали, що змінили назву тому що відділися від російської мережі дитячих центрів «Сьома». Зараз в них інші методики, російські не підходять до українських реалій і вимог. Скоро перейменують на свою назву. А зараз просто називаються центр на Подолі
дякуючі ksssenia
#6872
Підкажіть, хто небудь - нам потрібно до школи підтягтися, куди краще мого віддати або може найняти репетитора?
дякуючі Damianmax
#6878
Якщо ви хочете підтягти маляти по одному напряму - читання, наприклад, але може репетитор і краще - індивідуальні заняття завжди краще ефект. Ми теж думали як краще, але репетир, який приходить на будинок дорожче виходить, а якщо до нього ходити, так само гроші. Я хочу крім того щоб мій ще і до суспільства звик і до дисципліни - звик до уроків, репетитор цього не дасть. Так краще вже в центр, де кожен викладач веде свій напрямок.
дякуючі keko
#6882
Так, я теж читала статтю-інтерв'ю на сайті центру на Подолі. Вони перейменувалися після того, як отримали ліцензію. А російські партнери ніякої допомоги в цьому не надали, тому і відійшли від них. Нова назва зараз реєструється.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!