МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

#6482
Наші знайомі - ідейні вегетаріанці. Свою дитину теж підсадили. А ще підсажують нас. Звичайно тут є плюси і мінуси. Але мене насамперед цікавить чи можно дитину лишати без мяса до більш зрілого віку.
#6483
Damianmax писав:Наші знайомі - ідейні вегетаріанці. Свою дитину теж підсадили. А ще підсажують нас. Звичайно тут є плюси і мінуси. Але мене насамперед цікавить чи можно дитину лишати без мяса до більш зрілого віку.
моя особиста думка така - НІ, не можна. Дитячий організм суттєво відрізняється в дорослого. Те, що нормально сприймає зрілий сформований організм - може бути неприпустимим для організму, що тільки-но росте і розвивається. Не дарма ж для дітей є ціла окрема галузь медицини - педіатрія. Я думаю, що ви їжте собі те, що хочеться, а в дитини розвиваються всі органи і системи - ну як це дитина не їстиме творогу, яєць, масла, курки і не питиме молока? Дитина повинна рости! Я не кажу їсти тільки м*ясо - їсти все по-троху. Споживання тваринних продуктів можна просто дещо обмежити. Але це суто моя думка. Я своєму 4-ри місячному сину збираюсь по-трохи жовток давати.
дякуючі Damianmax
#6485
Але ж тваринний і рослинний білок складаються з одних і тих самих амінокислот...так принаймі вони пояснюють своє рішення.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6487
Damianmax писав:Але ж тваринний і рослинний білок складаються з одних і тих самих амінокислот...так принаймі вони пояснюють своє рішення.
нісенітниця. тваринні білки можна замістити рослинними. Але це буде дещо, накшталт, замінити грудне вигодовування на молочну суміш. Я не кажу, що так не можливо жити, але те, що дитина повинна спочатку вирости повноцінно харчуючись - це однозначно. Адже дитина, народившись, їстьматеринське молоко, яке по суті містить в собі білки тваринного походження, отже це природньо
Аватар користувача
дякуючі n.koloda
#6493
Anpa4ino писав:
Damianmax писав:Але ж тваринний і рослинний білок складаються з одних і тих самих амінокислот...так принаймі вони пояснюють своє рішення.
нісенітниця. тваринні білки можна замістити рослинними. Але це буде дещо, накшталт, замінити грудне вигодовування на молочну суміш. Я не кажу, що так не можливо жити, але те, що дитина повинна спочатку вирости повноцінно харчуючись - це однозначно. Адже дитина, народившись, їстьматеринське молоко, яке по суті містить в собі білки тваринного походження, отже це природньо
В інтернеті є досить багато статей на тему того, що за біологічним походженням людина не є м'ясоїдною.
Також в мене є знайома в якої 3-х річна дитина сама відмовляється від м'яса, малий каже, що воно йому не подобається.
моя думка така, що треба прислухатись до організму, відповідно харчуватись тими продуктами, що хочеш та, що тобі смакує.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6494
n.koloda писав:
нісенітниця. тваринні білки можна замістити рослинними. Але це буде дещо, накшталт, замінити грудне вигодовування на молочну суміш. Я не кажу, що так не можливо жити, але те, що дитина повинна спочатку вирости повноцінно харчуючись - це однозначно. Адже дитина, народившись, їстьматеринське молоко, яке по суті містить в собі білки тваринного походження, отже це природньо
В інтернеті є досить багато статей на тему того, що за біологічним походженням людина не є м'ясоїдною.
Також в мене є знайома в якої 3-х річна дитина сама відмовляється від м'яса, малий каже, що воно йому не подобається.
моя думка така, що треба прислухатись до організму, відповідно харчуватись тими продуктами, що хочеш та, що тобі смакує.[/quote]

вегетеріанство передбачає відмову не лише від м*яса, а й від усіх продуктів тваринного походження, включаючи яйця, молоко, кефір, масло... але є люди, які відмовляються від одного із видів продуктів. Я сама не сказати, що люблю м*ясо, але зрозумійте, що для дитини - це удар по здоров*ю - ну чим ви заміните молоко? - грибами чи соєю? ви розумієте, що це означає відмову від хліба, який має в своєму складі яйце? ви розумієте до чого ви прирікаєте дитину? в школі вона не зможе нормально пообідати, хіба що яблуко їсти чи ви їй зимою кришитимете капустяний салат, перейдете на генномодифіковані овочі чи ви мільйонер. Бути ідейним вегетеріанцем - це мода багатих, які не знають як вже здуріти, або дієта для людей, що живуть в теплих країнах, де круглий рік є розмаїття овочів та фруктів.
Аватар користувача
дякуючі n.koloda
#6504
Anpa4ino писав: вегетеріанство передбачає відмову не лише від м*яса, а й від усіх продуктів тваринного походження, включаючи яйця, молоко, кефір, масло... але є люди, які відмовляються від одного із видів продуктів. Я сама не сказати, що люблю м*ясо, але зрозумійте, що для дитини - це удар по здоров*ю - ну чим ви заміните молоко? - грибами чи соєю? ви розумієте, що це означає відмову від хліба, який має в своєму складі яйце? ви розумієте до чого ви прирікаєте дитину? в школі вона не зможе нормально пообідати, хіба що яблуко їсти чи ви їй зимою кришитимете капустяний салат, перейдете на генномодифіковані овочі чи ви мільйонер. Бути ідейним вегетеріанцем - це мода багатих, які не знають як вже здуріти, або дієта для людей, що живуть в теплих країнах, де круглий рік є розмаїття овочів та фруктів.
Відмова від молока ?!?!?
Я сама вегетаріанка, в мене є друзі сироїди, вегани (це найсуворіша форма вегетаріанства), але жоден з них не відмовився від молока!!!
Молоко це один з найкорисніших продуктів. Вибачте, але вас дезінформували в цьому питанні.
Яйце за світоглядом людини вегетаріанця є ненародженою дитиною. Чи приємно було б Вам їсти ембріон людини, чи взагалі будь якого ссавця? Якась не приємна картина виходить, правда?

Я також писала про демократію вибору, якщо сильно полюбляєте яйця, не бачити нічого жахливого і їх поїданні, то хто Вам суддя. Будь ласка!
Хліб є й без яєць, коштує не набагато дороще від звичайного. Можна й самому готувати, за бажанням.

Я не є мільйонером, але з вегетаріанством якось справляюсь. Щоб не їсти ГМОшні овочі треба просто не полінуватись і вранці піти на ринок та придбати все у бабусі, що сама виростила на грядці, або на вихідних з'їздити в ближні села і там все купити. Як на мене це дешевше ніж в супермаркеті. Більше клопотів, так. Але хто винний що в нас таке життя. Кожен сам робить свій вибір.
Що мене найбільше засмучує, так те що люди засуджують те, що маловідоме їм, те що не вкладається в звичайні рамки суспільства.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6506
я абсолютно не засуджую тих, хто відмовляється від м*яса, но дітей нащо в це вплутувати. Знаю я їхні грядки біля цвинтарів, де вирощують на продаж і яблука рвані біля траси (в чоловіка є село і я все це своїми очами бачила). Я ж кажу, м*ясо сама не люблю, но дитині даватиму, яйце теж даватиму - а не схоче, то так і буде, в майбутньому хай хоч смажену кору їсть - я не судитиму.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6514
Вегетаріанство це може бути і добре, але з точки зору природи не природно, оскільки наші предки теж їли м'ясо. А ось відсутність в раціоні дитини білків тваринного походження неминуче приведе до порушень зроста і розвитку.
дякуючі Damianmax
#6538
Про якы саме порушення ви кажете Inneska?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6539
Damianmax, дозвольте я втручусь, це те, що я прочитала в одній із багатьох статеттей про плюси й мінуси вегетаріанства, але ось це відповідь саме на ваше запитання:


Опасности строгого вегетарианства

1. Недостаточное обеспечение организма витамином D, отсутствие в растительной пище витамина В12, необходимого для кроветворения и работы нервной системы.

2. Нехватка ряда аминокислот, особенно необходимых для роста и развития детей.

3. Недостаток витамина В2 из-за отказа от молочных продуктов.

4. Нехватка витамина С при употреблении преимущественно зерновых культур. Как следствие замедление роста детей, риск отставания их в развитии, появление рахита, малокровия и других заболеваний, обусловленных неполноценным питанием.
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8081
Ні в якому разі, у дитини формується організм, йї необхідні вітаміни і мінерали які є в м.ясі і рибі. Навіщо так знущатися над дитиною, підросте, сама вирішить як харчуватися.
дякуючі Helena
#8993
я против т.к. мясо (телятинку) ребенку обязательно надо кушать, рыбку с 11 месяцев, яички, это все обязательно нужно для формирования орагнизма и для того чтобы ребенок получал нужные витамины и углеводы, углероды и т.д.
дякуючі МаМаша
#9082
И я против!!! Пусть ребенок вырастет и сам решит, быть ему вегетарианце или нет!
дякуючі Verunya
#9129
Damianmax писав:Але ж тваринний і рослинний білок складаються з одних і тих самих амінокислот...так принаймі вони пояснюють своє рішення.
Кроме аминокислот в белке, есть еще много других питательных веществ: углеводы, жиры, витамины, микро- и макроэлементы. Кое-что из этого взаимозаменяемо, но не все. Так задумано Высшим, иначе из груди текла бы вода или сок. Когда ребенок на ГВ, маме нужно кушать творог, рыбу, мяско, овощи, фрукты (все это обязательно), т.к. ребенок должен получать все.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!