МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

Аватар користувача
дякуючі Zvezda
#64753
Дд.
Підкажіть,будь ласка, хочемо з чоловіком придбати квартиру в будинку, який ще не сдан. На сайті можно бачити хід будівництва. Питання: які документи повинні нам показати при укладенні договору?
дякуючі юрист Вікторія
#64767
Відповідно до Закону України «Про містобудівну діяльність» всі об'єкти будівництва поділяються на I, II, III, IV і V категорії складності. На ринку інвестування найчастіше зустрічаються об'єкти III, IV і V категорій складності.
Для будівництва об'єкта III категорії складності забудовник повинен мати такі документи:
Документ, що підтверджує права забудовника на земельну ділянку, на якій здійснюється будівництво об'єкта. Земельна ділянка може бути у забудовника у власності, в оренді чи постійному користуванні. Перевірте, щоб цільове призначення земельної ділянки відповідало будівництву багатоквартирного житлового будинку.
Містобудівні умови і обмеження.
Технічні умови.
Проектна документація.
Декларація про початок будівельних робіт, зареєстрована інспекцією архітектурно-будівельної контролю.
В той же час, для будівництва об'єкта IV і V категорії складності забудовник повинен мати всі перераховані вище документи, і ще документи, що підтверджують проведення експертизи проектної документації (експертний звіт щодо розгляду проектної документації), а також дозвіл про виконання будівельних робіт. Крім того, підрядник об'єкта будівництва IV і V категорії складності зобов'язаний мати ліцензію на проведення господарської діяльності, пов'язаної з будівництвом об'єкта архітектури.

Подскажите стоит ли вакцинировать ребенка от грипп[…]

Ну музыка бывает разная. Можно на барабанах играть[…]

Ингалятор

вы прямо прочитали мои мысли, сама какраз хотела с[…]

Сколиоз

спасибо за чудесную информацию

Ще більше корисного та цікавого!