МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3268
Мені здається і психолог не допоможе стати незалежним від моделі батьків, інша річ на скільки залежним. Якщо ви організовуєте дозвілля в своїй сімї так як організовували його ваші батьки-значить це було до вподоби вам, то чому б не передати хорошу традицію вашим дітям. Не бачу нічого поганого в тому, щоб щось перейняти від батьків, інше питання-де межа?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3277
Анютка писав:Мені здається і психолог не допоможе стати незалежним від моделі батьків, інша річ на скільки залежним. Якщо ви організовуєте дозвілля в своїй сімї так як організовували його ваші батьки-значить це було до вподоби вам, то чому б не передати хорошу традицію вашим дітям. Не бачу нічого поганого в тому, щоб щось перейняти від батьків, інше питання-де межа?
Приклад який ви навели не має ніякого відношення до теми питання.
Бо наслідувати сімейні традиції це одно, а коли жінка наслідую матір і не може знайти собі чоловіка або починає пити, беручі приклад з батька - це зовсім інше.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3278
kompot Так, думаю, що Ви маєте рацію...
Я вже давно підозрювала, що образи - не варіант. Як би там що, але батьки хотіли зробити як краще. Звісно, не все вдалося, але варто залишатись вдячною. І для себе, і для них - краще.

Але як позбутись якихось речей? Інколи починаєш говорити щось дитині спеціальним "дорослим батьківським голосом", а потім почуєш себе збоку - мамачки, та ж я кажу, як моя мама! Її словами, з її інтонацією. А я ж сама так ненавиділа в дитинстві цей тон і ці слова.

І це лише один з прикладів, а їх безліч. Чи можливо цього позбутися?
Я згодна з Атлікою, психолог може допомогти. Але це тривалий час і великі гроші. Плюс питання вибору дійсно кваліфікованого спеціаліста, а їх обмаль... І чи допоможе настільки, на скільки хочеться?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3283
bob писав:kompot
Я згодна з Атлікою, психолог може допомогти. Але це тривалий час і великі гроші. Плюс питання вибору дійсно кваліфікованого спеціаліста, а їх обмаль... І чи допоможе настільки, на скільки хочеться?
Якщо людина визнає, що в неї є така проблема, то можливо вихід простий - зупинитися як тільки помічаєш, що починаєшь наслідувати батьків.
наприклад я іноді, коли одягаю щось з гардероба своєї мами, відчуваю себе не в своїй тарілці, бо розумію, що йду як вона, говорю як вона.....але....в мене це не викликає негативних емоцій, я просто посміхаюся про себе і відчуваю, що я - це одна людина, а вона - зовсім інша, звісно ми схожі, бо близькі люди і тут немає чому дивуватися :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#3286
Atlika писав:в мене це не викликає негативних емоцій, я просто посміхаюся про себе і відчуваю, що я - це одна людина, а вона - зовсім інша, звісно ми схожі, бо близькі люди і тут немає чому дивуватися :)
Так, мені дуже імпонує таке просте ставлення.
може то я занадто ускладнюю.
Дякую, я ще подумаю про це.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5355
Моя бабуся розійшлась з своїм чоловіком вже у похилому віці. мою маму батько бросив, коли мені було 4 роки, мій чоловік бросив мене , коли сину було 10, а мені 33, От і гадай- чи повторила я долю своїх предків чи ні?
Аватар користувача
дякуючі Вікуся Т.
#5365
Вважаю, що ми таки повторюємо долю своїх батьків саме через успадкування моделей поведінки наших батьків. Адже виховуючись у сім*ї з певними усталеними поглядами на життя ми потім їх переносимо і у свою сім*ю...
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9677
Очень часто. Более того, многие из нас когда-то говорили, что мы не будем поступать так как поступали наши родители. А теперь присмотритесь, не такие же мы случайно?
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#9794
Arnautka писав:Очень часто. Более того, многие из нас когда-то говорили, что мы не будем поступать так как поступали наши родители. А теперь присмотритесь, не такие же мы случайно?
Яблоко от яблони не далеко падает)
И произрастает тоже рядом
дякуючі Kralia
#13075
не все, но половина наверное точно.
Аватар користувача
дякуючі Irisha1
#13117
Kralia писав:не все, но половина наверное точно.
как показывает жизнь - таки да. Я бы немного перефразировала, не судьбу повторяют, а модель поведения. Ну и плюс характер достается по наследству, как ни крути, а гены штука сильная.
Аватар користувача
дякуючі Наталка Полтавка
#13456
МаринаКлимова писав:Однозначно - нет!
ну, я бы не была так категорична. Может быть Вам просто не известны примеры, когда дети полностью повторяют судьбу родителей.
дякуючі OlyaTk
#34288
Тут речь идет о том, ведут ли себя дети так же, как их родители. Повторяют ли они те же ошибки или, наоборот, выбирают такую же правильную тактику, как родители. Но у меня есть пример на грани мистики. Моего знакомого зовут так же, как и его отца (отца уже нет вживых и мамы тоже). Встретил он свою первую любовь, зовут ее так же как и его маму (которой уже не было в живых на тот момент). То есть две пары: мама и папа и он и его девушка, имена одинаковые. Девушка беременеет, через несколько лет семья распадается (так же, как и было у его родителей). И родился только один ребенок, мальчик (опять же, как и у его родителей). В общем, ситуация один в один. И он говорит, что чувствует, как-будто живет чужой жизнью. На момент рождения папа был в армии и мама дала ему имя, а когда приехал папа, он скомандовал назвать ребенка своим именем, так и записали. Когда я читала значение имен, заметила, что описание первого имени полностью совпадает с его характером, а его настоящее имя ну никак с ним не вяжется. Если честно, я намного серьезнее воспринимаю это, чем он. Он просто рассказал эту историю и не думает об этом, а мне это не дает покоя. Как так? Такое ощущение, что его жизнь - копия жизни его папы. И речь не только о том, что я написала, а и другие жизненные ситуации, не такие серьезные, как семья, тоже такие же, как были у его отца.
Аватар користувача
дякуючі Anton
#35114
как по ме так каждый человек самостоятельно выстраивает свою жизнь. И родители могут направить их в правильное русло

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!