Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Euro Dog Show – вперше в Україні

Цього року в Україні вперше відбудеться наймаcштабніша європейська подія у світі кінології – Euro Dog Show 2017! Генеральним партнером заходу стала компанія Royal Canin.

Видавництво "Ранок" запускає крутезний флешмоб-конкурс «Я – фентезі-герой»

Чи любиш ти фентезі настільки ж сильно, як і ми? Чи здатен ти десятки і навіть сотні разів перечитувати пригодницькі історії про Персі Джексона або ж Гру Престолів, передивлятися всоте боротьбу Ордена Феніксу із відчайдушними Пожирачами Смерті? А може ти хочеш відчути себе героєм фентезі-історії? У нашій уяві ми вже давно маємо таємничі сили, а якщо показати це світові?

У Києві стартує безкоштовна Дитяча школа лідерства для підлітків

21-27 серпня в Києві пройде Kids Leadership Camp 2.0. - безкоштовний денний табір для активних підлітків, де вони зможуть пройти тренінги та навчитися створювати власні культурні та благодійні проекти. Учасником Kids Leadership Camp 2.0. можуть стати діти від 12 до 15 років.

Досліди з аптечки і «ульотне» дозвілля в Summer Park на «Даринку»

Останній літній місяць – зовсім не привід засмучуватися тому, що час летить так швидко. У цей уїк-енд в маркет молі «Даринок» нудьгувати не доведеться! 12 і 13 серпня з радістю запрошуємо в гості всю столичну дітвору, а також їхніх матусь і татусів.

Шкільний ярмарок на Даринку – максимальна готовність до школи!

«Даринок» до школи готовий!

Щодня, починаючи з 5 серпня і до середини вересня, на третьому поверсі в секторі «Малеча» кожен відвідувач маркет молу зможе підібрати для своєї дитини все необхідне шкільне приладдя за прийнятними цінами.

Українські школярі увійшли до 20-ки найсильніших робототехніків світу

Минулого тижня у Вашингтоні відбулися всесвітні Олімпійські ігри з робототехніки FIRST Global Challenge. Команда українських школярів у складі Ігоря Жуковського, Інги Манжуленко, Михайла Корешкова і ментора Надії Владикіна увійшли до 20-ки найсильніших у світі команд з робототехніки, зайнявши 19-е місце з 163.

PAPA-FEST: головний сімейний фестиваль батьків і дітей в маркет молі «Даринок»

29-30 липня в маркет молі «Даринок» пройде головний сімейний фестиваль для татусів і їхніх дітей PAPA-FEST. Захоплююче ковбойське шоу, запаморочливі бої на шаблях у виконанні Ліги Каскадерів, богатирські змагання, конкурси з поїдання гамбургерів, гігантський 30-метровий шашлик і інноваційне шоу з приготування на грилі від Со-Со Grill для всіх гостей свята. Це далеко не всі цікаві і «смачні» розваги, які очікують вас на PAPA-FEST!

Санофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

Київ – 25 липня 2017р. – Санофі в Україні разом із Асоціацією дитячих ендокринологів України підтримала проект із оздоровлення дітей із цукровим діабетом у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород.

Mom´s Look в ТРЦ Art Mall: Виграй сертифікат на 5 000 грн на шопінг!

Акція діє: з 12.07 по 19.08.2017 року

З 12 липня по 19 серпня 2017 року в ТРЦ Art Mall відбудеться грандіозний проект Mom's Look, в рамках якого всі відвідувачі стануть учасниками розіграшу цінних призів від ТРЦ Art Mall.

Активні ігри та шоу мильних бульбашок: «День Нептуна» в маркет молі «Даринок»

8-9 липня відсвяткуй «День Нептуна» в маркет молі «Даринок». Бог морів підготував безліч сюрпризів і розваг для дітей.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас