Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Свято Масляної від особливих діток

24.02.2017 у місті Києві в актовому залі Школи №231 з 14:00 до 15:00 проходитиме ярмарок, присвячений святу Масляної. Організовують ярмарок дітки ресурсного класу школи, разом з батьками. Це діти з розладом спектру аутизму, які навчаються у звичайній школі в рамках експерименту з організації ресурсних класів для дітей з РАС в загальноосвітніх школах.

Грандіозні гуляння з Воплі Відоплясова на Даринку!

25 і 26 лютого грандіозні гуляння на честь Масляної пройдуть в маркет молі «Даринок». Киян очікують кулінарні майстер-класи з приготування млинців, лабіринт із сіна, тематичний ярмарок та виступ Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова.

Оплата за дитячі садки безкоштовно з карткою від Укрсоцбанку

Клієнти Укрсоцбанку з Києва цілий рік зможуть сплачувати за комунальні дитячі садки столиці без комісій через сайт партнера банку, компанії Portmone.

БАТЬКИ УКРАЇНИ: РАННЄ ВТРУЧАННЯ В ДИТИНСТВІ – ЗАПОБІГАННЯ ІНВАЛІДИЗАЦІЇ В МАЙБУТНЬОМУ

В рамках фінансованого Європейським Союзом проекту: «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», а також фінансованого урядом Німеччини проекту «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні», який впроваджується за підтримки ЮНІСЕФ. 17 лютого 2017 року у місті Києві відбулася прес-конференція батьківського руху – Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Фестиваль WEGAME 3.0 відбудеться в квітні 2017 року!

У квітні 2017 року Києві відбудеться фестиваль WEGAME 3.0 – справжнє свято для гиків і геймерів України.

Феєричний виступ MamaRika на Даринку!

18-19 лютого маркет молл Даринок святкує Big Birthday Party. Гостей очікують виступ запальної MamaRika, розіграш 100 стильних гаджетів, спеціальні подарунки, сюрпризи та розпродажі до 70%.

Відтепер пити природну «Моршинську» – весело!

«Моршинська» заявляє про план довготривалої співпраці зі студією Disney

Початок 2017 року ознаменувався важливою новиною для ринку мінеральних вод України. Компанія «ІДС», лідер українського ринку бутильованих вод, презентувала своїм споживачам незвичайну новинку – «Моршинську» в унікальних пляшках-іграшках у формі героїв всесвітньо відомої студії Disney. Відтепер пити природну мінеральну воду не лише корисно, а й весело. Маленькі споживачі не оминуть своєю увагою улюблених фантастичних героїв і казкових друзів та із задоволенням питимуть природну воду, гратимуться й збиратимуть свою власну «Моршинську» колекцію.

Майстер-клас для дітей «Солодке любовне послання»

У неділю 12 лютого о 12:00 в ресторані Slivki Общества ми разом з дітьми приготуємо солодке любовне послання до Дня Святого Валентина, яке стане відмінним подарунком замість звичної валентинки.

Результати першої зустрічі мамаклубу "Мама Чек ін ЧК" в Champion kids

26 січня в дитячому клубі Champion kids пройшла перша зустріч мамаклубу «Мама Чек ін ЧК». Веселою, дружною і галасливою компанією ми обговорювали досить серйозну тему: «Як правильно вибрати дитячий садок». З таким питанням стикалася майже кожна мама. Тому, досвідчені мами ділилися своїми прикладами, а психолог, педагог і педіатр пояснювали, роз'яснили і підказували все з професійної точки зору. Бесіда проходила в ненав'язливій формі і була дуже результативною. Адже даний формат зустрічей – це можливість почути компетентну думку фахівця різних сфер і під різним кутом сприйняття.

Family Weekend – веселі розваги для всієї родини

28 і 29 січня в Києві пройде міні-фестиваль для всієї родини. «Алея кривих дзеркал», вуличні артисти і наукове шоу чекають на дітей та їхніх батьків на святі в маркет молі «Даринок».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас