Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Прес-анонс «Хімічні експерименти та шоу мильних бульбашок на «Даринку»

Прес-анонс «Хімічні експерименти та шоу мильних бульбашок на «Даринку»

22-23 квітня малюків на Даринку чекає пізнавальна шоу-програма, міми, фокусники та художники з аква-гриму.

У суботу лабораторія наукових розваг «Весела Наука» проведе для дітей майстер-клас «Вся справа в хімії». Діти зможуть в ігровій формі розгадати багато загадок, дізнаються, як роблять кров з фільмів і чому втрачають колір соняшники Ван Гога. А в неділю малюків чекає захоплююче шоу мильних бульбашок. Умілі майстри покажуть, як зробити гігантські бульбашки та покажуть яскраві трюки, які сподобаються і дітям і дорослим.

Кожні вихідні в маркет молі «Даринок» проходять розваги для дітей і дорослих. Тут можна зробити яскраві знімки в спеціальних фотозонах, прогулятися по алеї кривих дзеркал, повеселитися з аніматорами та вибрати корисні продукти на гастрономічному ярмарку.

Дата: 22-23 квітня, 15.00;

Адреса: вул. Біломорська, 1, маркет мол «Даринок»;

Вхід безкоштовний.

Довідка:

Маркет мол «Даринок» – це найбільший у Києві ринок площею 68 тис. кв. м. Тут розташовані понад 3 тис. магазинів і торгових місць, де наданий величезний вибір товарів і послуг, який не може запропонувати жоден ТРЦ Києва. Крім того, маркет мол вибрав для себе унікальний формат роботи «retail+entertainment». Він дбає не тільки про комфортний шопінг для гостей, але і створює особливу атмосферу для відпочинку всією сім'єю. Кожні вихідні гостей «Даринку» чекають безкоштовні розваги, майстер-класи та гастрономічні ярмарки.

Всю найсвіжішу інформацію про маркет мол «Даринок» ви можете знайти на офіційному сайті www.darynok.com.ua у рубриці «Новини», а також на офіційних сторінках в соціальних мережах: facebook і vk.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас