Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Циркові шоу і батутний парк: активні вихідні на «Даринку»

Циркові шоу і батутний парк: активні вихідні на «Даринку»

10-11 червня в маркет молі «Даринок» пройдуть безкоштовні циркові шоу для дітей: їх будуть веселити вуличні циркачі, клоуни, жонглери і міми. Також на малюків чекають інтерактивні анімації, конкурси, вікторини та парад ростових ляльок. Безкоштовна розважальна дитяча програма буде проходити в секторі «Малеча».

Також в маркет молі «Даринок» працює один з найбільших батутних парків для малюків в столиці Summer Park. На території 2 000 м розташовано більше десяти зон розваг для дітей від 3 до 15 років. Малюки зможуть повеселитися на 6 спортивних батутах, атракціонах «Банджо», «Скелелазка», Angry Birds, «Рибалочка» і величезному батутному комплексі Summer Park. Для найменших відвідувачів у віці до 4 років тут є міні-батут, пластикові ігрові будиночки, кубики та кінетичний пісок. Вартість входу в батутний парк: 110 грн – вихідні і святкові дні, 70 грн – будні дні. Вхід безкоштовний для дітей у віці до трьох років та дітей з інвалідністю. Знижка 50% для дітей з багатодітних сімей.

Кожні вихідні в маркет молі «Даринок» також можна знайти гастрономічні ярмарки, алею кривих дзеркал і яскраві фотозони.

Розклад активностей:

11.00 - Гастрономічний ярмарок (вхід №6)
11.00 - Ярмарок «Смачний світ» (У Verde Café)
11.00 - Веселий шарж (Зона WiFi)
12.00 - Аква-грим для дітей (3-й поверх діти)
12.00 - Розважальний мікс з мімами (цех7)
12.00 - Спін арт (цех7)
12.00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)
13-00- 15-00 - інтерактивні розваги для дітей
Фотозона «Побачення на даху» (зона WiFi)
Зона кривих дзеркал (цех 7)
10: 00-20: 00 - батутний парк Summer Park

Дата: 10-11 червня, 12: 00-17: 00

Адреса: Біломорська, 1, маркет мол «Даринок»

Ціна: циркові шоу – безкоштовно. Вхід в батутний парк: 110 грн – вихідні і святкові дні, 70 грн – будні дні.

Довідка:

Маркет мол «Даринок» - це найбільший в Києві ринок площею в 68 тис. кв. м. Тут розташовано понад 3 тис. магазинів і торгових місць, де наданий величезний вибір товарів і послуг, який не може запропонувати жоден ТРЦ Києва. Крім того, маркет мол вибрав для себе унікальний формат роботи «retail+entertainment». Він дбає не тільки про комфортний шопінг для гостей, але і створює особливу атмосферу для відпочинку всією сім'єю. Кожні вихідні на гостей «Даринку» чекають безкоштовні розваги, майстер-класи та гастрономічні ярмарки.

Всю найсвіжішу інформацію про маркет мол «Даринок» ви можете знайти на офіційному сайті www.darynok.com.ua в рубриці «Новини», а також на офіційних сторінках в соціальних мережах: facebook та vk.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас