Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Увага! На Мама-Тато стартує конкурс дитячих малюнків «Що для тебе добро?»

Увага! На Мама-Тато стартує конкурс дитячих малюнків «Що для тебе добро?»

А ваша дитина розуміє такі прості поняття, як добро і зло, дружба і повага, любов і образа? Візьміть участь у конкурсі дитячих малюнків «Що для тебе добро?» і отримайте комплект дитячих книг «Притчі» від IPIO. Портал Мама-Тато і видавництво мотиваційних книг IPIO (ipio-books.com) розпочинають новий конкурс!

Надсилайте фото малюнків своїх малюків на тему «Що для тебе добро?». Найцікавіші роботи, які набрали найбільшу кількість голосів, отримають в подарунок комплект з дитячих книг "Притчі".

Конкурс проходитиме з 26 червня по 25 липня 2017 року. Переможці конкурсу будуть оголошені до 31 липня 2017 року в новинах порталу Мама-Тато. У зв'язку з порушеннями та накрутками буде проведений фінальній перерахунок голосів після закінчення конкурсу.

Переможці, які посіли 1-3 місце, отримають по комплекту дитячих книг «Притчі».

«Притчі» - це книги, які містять короткі і яскраві розповіді для всієї родини. Кожна притча – це унікальне поєднання повчальної історії і захоплюючої казки, яке супроводжується барвистою і доброю ілюстрацією.

Це надзвичайно цікаві книги для спільного читання з дитиною, так як вони найкраще познайомлять з навколишнім світом і навчать головному в житті: відрізняти добро від зла, любити батьків, не боятися труднощів, піклуватися про ближнього і, головне, вірити в чудеса.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас