Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Грандіозне Свято радості для малечі від Хеппі Міл® у Києві

Грандіозне Свято радості для малечі від Хеппі Міл® у Києві

9 вересня 2017 року у Києві відбудеться вже відомий пізнавально-розважальний захід для дітей та їх батьків від МакДональдз.

Цієї суботи, 9 вересня, маленьких жителів Києва та їх батьків запрошують на Почтову площу, щоб взяти участь у Святі радості від Хеппі Міл®. Цього року в атмосферу веселих дитячих ігор і гарного настрою від МакДональдз вже поринули Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса і Львів. Серія заходів для дітей націлена на популяризацію спорту та здорового способу життя, розвиток творчого потенціалу та формування екологічної культури, адже всебічний розвиток дитини є надзвичайно важливим. На заході символом радості будуть величезні тематичні коробки Хеппі Міл®.

Під час свята на маленьких відвідувачів чекатимуть захоплюючі розваги та різноманітні завдання. Спеціально для найдопитливіших підготували гігантський скрабл, екологічні загадки й забавки, шоу мильних бульбашок та інші ігри зі словами.

Маленькі шанувальники спорту зможуть ще раз відчути, що спорт – це весело, цікаво й захоплююче та випробувати свої сили у спортивних естафетах, змаганнях з міні-футболу, баскетболу та взяти участь у танцювальному флешмобі. Також не обійдеться без лазерного лабіринту, перегонів робо куль та віртуального автосимулятора.

Читання та театралізовані постановки казок або історій, яскравий фейс-арт, майстер-класи з виготовлення орігамі та фігурок з повітряних куль, казкова фотозона - все це не залишиться без уваги маленьких креативних відвідувачів.

Крім того, кожен учасник розваг отримає наліпки з Хеппіками, які можна буде обміняти у чарівній крамниці на чудові подарунки до початку нового навчального року: альбом, пенал або спортивну сумку.

Вхід на захід вільний, час проведення з 15:00 до 19:00. Ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням - https://www.mcdonalds.ua/ua/Play/events_for_children.html.

МакДональдз® в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз® в Україні було відкрито 24 травня 1997 р. у Києві. МакДональдз® – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури близько 250 млн доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7500 людей. За результатами щорічних досліджень глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group, компанія МакДональдз® в Україні входить до трійки лідерів у всеукраїнському рейтингу «Кращі компанії для лідерів». МакДональдз® в Україні вже кілька років поспіль є одним з найкращих українських роботодавців за результатами дослідження задоволеності співробітників у рейтингу «Кращі роботодавці України».

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: www.mcdonalds.ua або www.my-company.com.ua. Читайте новини компанії у соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA та http://twitter.com/#!/McDonaldsUA.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас