Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисні подарунки за теплі історії

Корисні подарунки за теплі історії

Кожна сім’я – унікальна, як і її родинні історії. Хтось може розповісти про сімейні подвиги, хтось має унікальні таланти, а хтось залюбки поділиться неймовірними спогадами про членів своєї сім’ї чи незабутні пригоди, пережиті разом.

Торгова марка «Яготинське для дітей» оголошує про запуск конкурсу, мета якого – зібрати ці сімейні історії і підтримати тих, хто цього зараз дійсно потребує. У рамках проекту «Колекція сімейних історій» кожна сім’я із Київщини, Черкащини та Житомирщини отримає нагоду розказати усій Україні про унікальність, згуртованість та міцну любов своєї сім'ї.

Завдяки проекту від «Яготинського для дітей» та інформаційним партнерам у трьох регіонах України, колекції будуть зібрані у період із 11 вересня до 1 жовтня. Протягом цього часу яскраві, незабутні, хоробрі, теплі сімейні історії будуть опубліковані у розділі «Колекція сімейних історій» на сайті segodnya.ua (Київ), www.0472.ua (Черкаси) та www.0412.ua (Житомир).

До 8 жовтня 2017 року читачі матимуть змогу проголосувати за улюблені історії. Оголошення переможця відбудеться 10 жовтня 2017 року. За підсумками голосування, автори трьох найкращих сімейних історій отримають корисні та смачні подарунки від ТМ «Яготинське для дітей».

Брати участь у конкурсі можуть сім'ї із дітьми із Київської, Черкаської та Житомирської області. Детальніше ознайомитися з правилами участі, а також проголосувати за улюблену історію ви зможете на сторінках «Колекція сімейних історій»:

Київ та Київська область: http://www.segodnya.ua/specprojects/family_stories.html;

Черкаси та Черкаська область: https://www.0472.ua/p/yagotynkids;

Житомир та Житомирська область: https://www.0412.ua/p/yagotynkids.

Слідкуйте за новими дивовижними історіями, діліться своїми власними і будьте впевнені: добро завжди приходить в дім до тих, хто дійсно цього потребує.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас