Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Магія часу і «Свято м´яча і олівця» на «Даринку»!

Магія часу і «Свято м´яча і олівця» на «Даринку»!

Ні для кого не секрет, що кожні вихідні в маркет молі «Даринок» відбувається маса цікавих розваг для дітей будь-якого віку. Грядущий уїк-енд не стане винятком, так що сміливо відзначайте яскравим кольором 16-17 вересня в своїх календариках і ставте нагадування в телефоні. Щедру порцію гарного настрою, активної розрядки і творчого натхнення подарує «Свято м'яча і олівця», а «Весела Наука» відкриє завісу таємниць над невидимою магією часу.

У шкільних турботах перша половина вересня пролетіла непомітно. Маленькі школярі вже встигли «влитися» в навчальний ритм, але сонячна погода за вікном все ще нагадує про безтурботне літо. Пропонуємо вам забути про уроки на цілі вихідні і присвятити їх активному, творчому або пізнавальному відпочинку. А щоб не гадати, який з запропонованих варіантів доведеться більше до душі, загляньте на «Даринок». У нас можна знайти розваги на будь-який смак.

«Свято м'яча і олівця» - відмінна можливість повеселитися як для активних непосид, так і для маленьких художників. Дітки зможуть взяти участь в командних іграх з аніматорами, використовуючи улюблений спортивний інвентар. А вибрати буде з чого: безліч традиційних м'ячів і м'ячиків-пухнастиків всіляких форм, кольорів і розмірів, а також скакалки, резинки, хулахупи і інше приладдя для рухливих розваг не залишать нудьзі жодного шансу. Творчі малятка зможуть присвятити час улюбленому заняттю – малюванню. Створювати свої «шедеври» малюки зможуть як стоячи біля мольберта, так і в звичайних альбомах на білих аркушах. Для тих крихіток, які тільки вчаться малювати, ми підготували безліч розмальовок з дорогими їм персонажами і величезний вибір різнокольорових олівців. Все це можна знайти в художній зоні. Місце дії – сектор «Малеча» на 3-му поверсі маркет молу.

Особливий сюрприз чекає на любителів загадок і таємниць. Шоу-програма «Володар часу» від Лабораторії наукових розваг «Весела Наука» розкриє маленьким дослідникам великі секрети найціннішого «невидимого» ресурсу. Разом ми з'ясуємо, чому стрілки годинника йдуть зліва направо, а не навпаки; який годинник найточніші в світі і чому Новий рік в різних країнах настає в різний час? Також ми дізнаємося, які квіти і птахи допомагають визначити час, і самостійно змайструємо деякі види годинників.

Крім того, на відвідувачів маркет молу «Даринок» очікує традиційна розважальна програма вихідних:

11:00 - Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)

11:00 - Ярмарок «Смакуй світ» (Біля Verde Café)

11:00 - Веселий шарж (Зона WiFi)

12:00 - Аква-грим для дітей (3-й поверх, сектор «Малеча»)

12:00 - Розважальний мікс з мімами (ЦЕХ#7)

12:00 - Спін арт (Бульвар)

12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)

13:00-15:00 - інтерактивні розваги для дітей

Фотозона «Побачення на даху» (зона WiFi)

Зона кривих дзеркал (зона WiFi)

Шоу-програма від Лабораторії наукових розваг «Весела Наука»:

Неділя 10.09, 13:00-17:00 - «Володар часу»

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами в маркет молі «Даринок»!

Дата:
16-17 вересня, 11: 00-17: 00

Адреса: вул. Біломорська, 1, маркет мол «Даринок», вхід №6

Ціна: безкоштовно

Всю найсвіжішу інформацію про нас шукайте на офіційному сайті www.darynok.ua, а також в соціальній мережі Facebook.

Довідка:

Маркет мол «Даринок» - це найбільший в Києві ринок площею в 68 тис.кв.м. Тут розташовано понад 3.5 тис. магазинів і торгових місць, де наданий величезний вибір товарів і послуг, який не може запропонувати жоден ТРЦ Києва. Крім того, маркет мол обрав для себе унікальний формат роботи «retail+entertainment». Він дбає не тільки про комфортний шопінг для відвідувачів, але і створює особливу атмосферу для відпочинку всією сім'єю. Кожні вихідні на гостей «Даринку» чекають безкоштовні розваги, майстер-класи та гастрономічні ярмарки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас