Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У чернігівських школах продовжено карантин

У чернігівських школах до кінця тижня продовжено карантин, введений через підвищення захворюваності на гострі респіраторні захворювання на грип, повідомляє Уніан.

Скільки білків людині треба щодня?

Тваринні білки, що містяться у м`ясі, рибі, яйцях, молочних продуктах, взаємозамінні, тобто один продукт можна замінити іншим. 200 грамів м`яса за вмістом білка еквівалентні 200 грамам риби, або 6 яйцям, чи 300 грамам сиру, чи 1,2 літра молока, повідомляє Уніан. Усі ці продукти містять 35-40 грамів тваринного білка (денна фізіологічна норма - 47 г для дорослої людини, яка виконує легку фізичну роботу). Бажано "виконувати" цю норму щодня.

Школи Донецька закриваються на карантин

Як повідомляє Уніан, з 21 лютого всі школи Донецька закриваються на карантин у зв`язку з епідемією грипу.

Харківська область 'гостро потребує' шкільні автобуси

Школи Харківської області потребують набагато більшої кількості транспортних засобів, ніж їм надає місцева влада. Так, минулого року було виділено 13 шкільних автобусів. Проте, за даними облдержадміністрації, потреба в даному виді транспорту в області складає 139 одиниць. Така заява була зроблена на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

У Дніпропетровську для хворих дітей будуть безкоштовні медикаменти

У Дніпропетровську хворі діти безкоштовно одержуватимуть медикаменти. На це з міського бюджету виділять півтора мільйони гривень. Через погану екологію дітей із серйозними порушеннями здоров`я в місті стає все більше. Допомогти їм вирішили місцеві депутати.

Не такий страшний кір, як щеплення проти нього?..

«КаКа» — так лагідно, можна сказати інтимно, називають лікарі вакцину проти кору та краснухи, повідомляє УНІАН. Назва з’явилася відносно недавно — раніше до її складу ще входила вакцина проти паротиту. Із допомогою цього коктейлю протягом десятиліть захищали дітей від згаданих інфекційних хвороб. «КаКа» ж призначена виключно для дорослого населення — згідно з наполеонівськими планами МОЗ протягом лютого-березня поточного року 95% жителів України віком від 15 до 29 років отримають дозу «КК». У обов’язковому порядку!

У немолодих батьків народжуються здоровіші діти

Масштабне дослідження щодо того як вік батьків впливає на вірогідність появи у дитини проблем при народженні, виявило, що на найбільшу небезпеку наражаються ті малюки, чиїм батькам ще не виповнилося двадцяти років. Діти молодих батьків на 22% частіше вмирають в перші чотири тижні життя, а шанси померти в перший рік життя у них на 41% вище, ніж у тих, чиїм батькам за двадцять.

Чим корисне і шкідливе молоко

Молоко — перший продукт, який пробує людина. Материнське молоко вважається синонімом міцного дитячого здоров`я. А як же бути з молоком, коли ти вже виріс? Пити чи не пити? Адже останнім часом навколо цього питання з`явилося багато "за і проти".

Дитячі лосьйони і присипки можуть призвести до безпліддя

Застосування дитячих лосьйонів, шампунів і присипок може призвести до потрапляння в організм дитини потенційно небезпечних для здоров`я сполук. Американські дослідники виявили, що при використанні цієї продукції вміст фталатів у сечі дітей збільшувався в чотири рази.

Міністр розповів про скасування вступних іспитів до вузів

Вищі учбові заклади України незалежно від форм власності більше не проводитимуть вступні іспити, пише щоденна уранішня газета 15 минут.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас