Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

На Полтавщині відкриють перший кризовий центр матері і дитини

У Полтавській області першого вересня запрацює перший кризовий соціальний центр матері і дитини для тимчасового проживання вагітних жінок і матерів з новонародженими дітьми.

У вищі навчальні заклади країни надіслано телеграми з проханням перевести на бюджетну форму навчання дітей з постраждалих сімей

Уряд до початку навчального року надав допомогу школярам і студентам західних регіонів, що постраждали внаслідок стихії. Про це заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час наради з питань першочергового відновлення та ремонту навчальних закладів у зоні стихійного лиха і забезпечення їх діяльності до початку навчального року. Зокрема, глава уряду повідомила, що учням до 18 років з сімей, що відносяться до 1-3 категорії постраждалих від стихійного лиха, уряд виділив матеріальну допомогу, в розмірі 1 тисяча гривень.

Навчальний рік в усіх 293 постраждалих від стихії навчальних закладах розпочнеться 1 вересня

1 вересня навчальний процес розпочнеться в усіх без винятку школах у постраждалих від стихії регіонах. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський під час наради з питань ліквідації наслідків стихійного лиха, яка пройшла під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова.

Товстих британських дітей відбиратимуть у батьків

Соціальні служби Великої Британії можуть незабаром почати відбирати у батьків дітей, які страждають на складні форми ступенем ожиріння. Про необхідність таких заходів заявляє Асоціація органів місцевого самоврядування Англії і Уельсу.

У Єгипті жінка народила сімох близнюків

27-річна жителька Єгипту Газала Ібрагім народила відразу сімох близнюків - чотирьох хлопчиків і трьох дівчаток, повідомляють у Міністерстві охорони здоров`я Єгипту.

Конкурс дитячого малюнку «Я люблю Україну!»

З нагоди Дня Незалежності Єдиний Центр та Благодійний Фонд «ЛІРОС» оголошують конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Я люблю Україну!».

Києво-Могилянська академія й досі ігнорує міністра освіти

Міністерство освіти і науки України звертатиметься до Генеральної прокуратури, якщо ректор Києво-могилянської академії і надалі ігноруватиме нові правила вступу у вищі учбові заклади. Про це сьогодні повідомив міністр освіти і науки Іван Вакарчук на прес-конференції.

Інтернаціональна команда кардіохірургів повертає до життя маленьких харків`ян

Впродовж двох тижнів у рамках програми ”Українська ініціатива” (спільна акція Міжнародного проекту ”Діти Чорнобиля” і Фонду ”Серце дитини” (International Children’s Heart Foundation) американські фахівці надавали хірургічну і діагностичну допомогу українським дітям з хворобами серця.

На Хмельниччині молодих і незабезпечених жінок учитимуть мистецтву бути мамою

У регіоні відкрили спеціальний центр, де жінки з дітьми безкоштовно отримують дах над головою, харчування, одяг і взуття. За два роки перебування в цій установі їм допомагають здобути освіту, знайти роботу і житло.

Усе найкраще - дітям

Кіровоградська обласна дитяча клінічна лікарня отримала в рамках Гранту загального типу уряду Японії сучасне медичне устаткування.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас