Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Увага! Умови конкурсу «Що для тебе добро?» змінено! Конкурс подовжено!

Влітку стільки важливих справ і розваг! Можливо, у вас немає часу на малювання з дитиною? Зробіть фото з малечею на тему «Що для тебе добро?» та приймайте участь у конкурсі від Мама-Тато і видавництва мотиваційних книг IPIO (ipio-books.com)!

Реєстрація на Підліткову літературну школу в Карпатах

31 липня – 5 серпня в Карпатах вперше відбудеться Підліткова літературна школа. Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма. У програмі – 6 днів цікавого і корисного відпочинку в горах, інтенсивного навчання та неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства. Твори всіх учасників надрукують справжньою книжкою.

Увага! На Мама-Тато стартує конкурс дитячих малюнків «Що для тебе добро?»

А ваша дитина розуміє такі прості поняття, як добро і зло, дружба і повага, любов і образа? Візьміть участь у конкурсі дитячих малюнків «Що для тебе добро?» і отримайте комплект дитячих книг «Притчі» від IPIO. Портал Мама-Тато і видавництво мотиваційних книг IPIO (ipio-books.com) розпочинають новий конкурс!

Дитяча карта театру-студії «Тисячєлєтіє»: які шоу-програми варто відвідати в липні

Сумуєте влітку? Щоб провести канікули приємно і корисно, можна спробувати урізноманітнити сімейне дозвілля розважальними та освітніми шоу-програмами, які в ненав'язливій ігровій формі навчать дитину новому, а також залишаться в пам'яті у вигляді незабутніх вражень! Театр "Тисячоліття" пропонує цілих три різні варіанти.

Дитячі веселощі на «Даринку»: куди піти з дітьми 24-25 червня

Спекотні вихідні літа – чудова можливість провести час разом з дітьми і порадувати їх солодощами і активними іграми.

У Києві відкриється школа, де діти самі обиратимуть, що вчити і коли

У вересні в Києві почне працювати альтернативна школа повного дня для дітей від 6 до 12 років. DEC life school стане першим навчальним закладом, в якому учні самостійно обиратимуть не лише предмети і час для їх вивчення, але й учителів.

Міжнародний день тата

Чи відомо вам, що у середньому батько проводить зі своєю дитиною 56 хвилин щодня? 18 червня в Україні святкуватимуть День Батька. Це свято покликане звернути увагу на роль тата у вихованні дитини та влаштувати незабутній сімейний відпочинок. Клініка ISIDA спільно із онлайн-журналом Father's Club вирішили першими в Україні влаштувати святкування цього особливого дня.

Циркові шоу і батутний парк: активні вихідні на «Даринку»

10-11 червня в маркет молі «Даринок» пройдуть безкоштовні циркові шоу для дітей: їх будуть веселити вуличні циркачі, клоуни, жонглери і міми. Також на малюків чекають інтерактивні анімації, конкурси, вікторини та парад ростових ляльок. Безкоштовна розважальна дитяча програма буде проходити в секторі «Малеча».

Українці вирушать до Вашингтону на перші олімпійські ігри з робототехніки

14 липня у Вашингтоні вперше в історії робототехніки відбудуться змагання FIRST GLOBAL Challenge в олімпійському форматі – по одній команді від кожної із 160 країн. Україну зі своїм роботом представить команда у складі трьох конкурсантів та ментора.

Під Києвом пройде фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»

17-18 червня 2017 року на території «Парку Київська Русь» пройде безпрецедентна подія сезону - фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи-І».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас