Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Шкільний ярмарок на Даринку – максимальна готовність до школи!

«Даринок» до школи готовий!

Щодня, починаючи з 5 серпня і до середини вересня, на третьому поверсі в секторі «Малеча» кожен відвідувач маркет молу зможе підібрати для своєї дитини все необхідне шкільне приладдя за прийнятними цінами.

Українські школярі увійшли до 20-ки найсильніших робототехніків світу

Минулого тижня у Вашингтоні відбулися всесвітні Олімпійські ігри з робототехніки FIRST Global Challenge. Команда українських школярів у складі Ігоря Жуковського, Інги Манжуленко, Михайла Корешкова і ментора Надії Владикіна увійшли до 20-ки найсильніших у світі команд з робототехніки, зайнявши 19-е місце з 163.

PAPA-FEST: головний сімейний фестиваль батьків і дітей в маркет молі «Даринок»

29-30 липня в маркет молі «Даринок» пройде головний сімейний фестиваль для татусів і їхніх дітей PAPA-FEST. Захоплююче ковбойське шоу, запаморочливі бої на шаблях у виконанні Ліги Каскадерів, богатирські змагання, конкурси з поїдання гамбургерів, гігантський 30-метровий шашлик і інноваційне шоу з приготування на грилі від Со-Со Grill для всіх гостей свята. Це далеко не всі цікаві і «смачні» розваги, які очікують вас на PAPA-FEST!

Санофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

Київ – 25 липня 2017р. – Санофі в Україні разом із Асоціацією дитячих ендокринологів України підтримала проект із оздоровлення дітей із цукровим діабетом у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород.

Mom´s Look в ТРЦ Art Mall: Виграй сертифікат на 5 000 грн на шопінг!

Акція діє: з 12.07 по 19.08.2017 року

З 12 липня по 19 серпня 2017 року в ТРЦ Art Mall відбудеться грандіозний проект Mom's Look, в рамках якого всі відвідувачі стануть учасниками розіграшу цінних призів від ТРЦ Art Mall.

Активні ігри та шоу мильних бульбашок: «День Нептуна» в маркет молі «Даринок»

8-9 липня відсвяткуй «День Нептуна» в маркет молі «Даринок». Бог морів підготував безліч сюрпризів і розваг для дітей.

Увага! Умови конкурсу «Що для тебе добро?» змінено! Конкурс подовжено!

Влітку стільки важливих справ і розваг! Можливо, у вас немає часу на малювання з дитиною? Зробіть фото з малечею на тему «Що для тебе добро?» та приймайте участь у конкурсі від Мама-Тато і видавництва мотиваційних книг IPIO (ipio-books.com)!

Реєстрація на Підліткову літературну школу в Карпатах

31 липня – 5 серпня в Карпатах вперше відбудеться Підліткова літературна школа. Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма. У програмі – 6 днів цікавого і корисного відпочинку в горах, інтенсивного навчання та неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства. Твори всіх учасників надрукують справжньою книжкою.

Увага! На Мама-Тато стартує конкурс дитячих малюнків «Що для тебе добро?»

А ваша дитина розуміє такі прості поняття, як добро і зло, дружба і повага, любов і образа? Візьміть участь у конкурсі дитячих малюнків «Що для тебе добро?» і отримайте комплект дитячих книг «Притчі» від IPIO. Портал Мама-Тато і видавництво мотиваційних книг IPIO (ipio-books.com) розпочинають новий конкурс!

Дитяча карта театру-студії «Тисячєлєтіє»: які шоу-програми варто відвідати в липні

Сумуєте влітку? Щоб провести канікули приємно і корисно, можна спробувати урізноманітнити сімейне дозвілля розважальними та освітніми шоу-програмами, які в ненав'язливій ігровій формі навчать дитину новому, а також залишаться в пам'яті у вигляді незабутніх вражень! Театр "Тисячоліття" пропонує цілих три різні варіанти.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас