Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

8 червня в Парку Партизанської Слави буде поставлений новий рекорд України з одночасного вигодовування немовлят

Літні дні – саме час залишити домашні турботи і провести день з користю і задоволенням! Особливо для молодих мам і крихітних діток.

На 26-й «ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ» вийшли рекордні майже 16 тисяч учасників

3 червня у центрі Києва пройшов 26-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший спортивно-благодійний захід країни. Сьогодні, за попередніми даними, на старт вийшли рекордні майже 16 тисяч учасників та рекордна кількість корпоративних команд – близько 400. Учасники, які не змогли приїхати до Києва, але зареєструвалися і отримали стартові номери заздалегідь, бігли сьогодні свою дистанцію в Празі (Чехія), Івано-Франківську, Миколаївській, Херсонській та інших областях України.

Алгоритм найкращого літнього відпочинку для дитини – IT-табір від DAN. IT

Навчальний центр «DAN.IT education», разом з рестораном «Solod» і спортивним центром «Energym», запрошує дітей від 8 до 11 років провести незабутнє літо на дитячому ІТ-інтенсиві для всіх, хто вже з юних років цікавиться програмуванням і новими технологіями.

Випускникам з дитячих будинків та інтернатів подарували випускні наряди

19 травня в арт-просторі IZONE відбулася головна подія соціального проекту "VIPускники2018". Соціальне агентство «Виключно звичайні» і соціальний хаб Eight SocialHub другий рік поспіль реалізують проект, формат якого в цьому році значно розширився.

Nestlé розпочинає міжнародну об’єднану ініціативу «Nestlé Здорові діти», щоб допомогти до 2030 року 50 мільйонам дітей почати вести здоровий спосіб життя

В Міжнародний день сім'ї компанія Nestlé оголосила про запуск об’єднаної міжнародної ініціативи «Nestlé Здорові діти». Ініціатива включає в себе подальшу розробку кориснішої продукції та поради сім’ям щодо харчування та фізичного розвитку дітей.

Фестиваль «Дача в місті»: як з сім´єю і друзями відпочити, не виїжджаючи з Києва

У неділю, 3 червня, на території паркового кварталу «Місто Квітів» в Києві пройде літній фестиваль для всієї родини «Дача в місті».

Другий уїк-енд фестивалю дитячих талантів

19-20 травня в маркет молі «Даринок» пройде другий уїк-енд, який буде присвячено дитячим талантам.

Більше 1000 юних учасників підготували неймовірні вокальні номери, запальну хореографію, а також несподівані циркові та балетні постановки.

Урочисте відкриття розвиваючого табору STAR TIME!

3 червня дитячий розвиваючий табір «STAR TIME» урочисто відкриває літній сезон на власній базі відпочинку! На березі Чорного моря ви поринете в атмосферу дитячого раю і побачите своїми очима, як можуть відпочивати наші діти!

Фестиваль дитячих талантів на «Даринку»

12 травня на «Даринку» стартує щорічний Фестиваль дитячих талантів.

Унікальні голоси, запальна хореографія, блискучі постановки, дивовижні циркові трюки – цілий букет виступів чекає Вас вже на цих вихідних!

19-ого травня відбудеться головний захід проекту "VIPускники 2018" – fashion-показ.

Під час заходу кожен з випускників буде дефілювати по подіуму у вбранні від дизайнера, демонструючи набуті навички.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас