Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Прес-анонс «Сімейний вікенд на «Даринку»»

В останні вихідні березня в маркет молі «Даринок» пройде захоплюючий сімейний вікенд. Ваші малюки зможуть повеселитися з мімами, фокусниками, заглянути в алею кривих дзеркал і перевтілитися в фантастичних героїв і звірів, завдяки безпечному аквагриму.

Почалася реєстрація в літній мовний табір Canadian Island для підлітків в Тоскані

Міжнародний мовний табір в Італії Canadian Island відкрив реєстрацію дітей на літні канікули в одному з найкрасивіших куточків Тоскани - на віллі PODERE CASTELLARE. Чудові краєвиди, м'який клімат, екологічна їжа ідеально підходять для дитячого відпочинку з вивченням англійської або італійської мови.

Музей новин запрошує на сімейний уїк-енд

Музеї і театри відвідують тільки 2,5% українців. Такі невтішні результати засвідчило дослідження центру «Соціс». На думку експертів, однією з причин непопулярності виставкових просторів є стереотип про нудні і нецікаві експозиції. Більшість досі думає, що в сучасних музеях не можна нічого чіпати руками і розмовляти, а тільки уважно слухати екскурсовода. В Європі цей стереотип успішно перемагають. Наприклад, лондонську галерею «Тейт» в середньому відвідують 7,2 мільйона людей щороку, а Дрезденську галерею – 3 мільйони.

Робимо подарунок мамі на 8 березня в ресторані Slivki Общества

5 березня в ресторані Slivki Общества пройде дитячий майстер-клас, на якому ми приготуємо оригінальний подарунок мамі на 8 березня з солоного тіста. Адже найкращий подарунок – це подарунок, зроблений своїми руками.

Свято Масляної від особливих діток

24.02.2017 у місті Києві в актовому залі Школи №231 з 14:00 до 15:00 проходитиме ярмарок, присвячений святу Масляної. Організовують ярмарок дітки ресурсного класу школи, разом з батьками. Це діти з розладом спектру аутизму, які навчаються у звичайній школі в рамках експерименту з організації ресурсних класів для дітей з РАС в загальноосвітніх школах.

Грандіозні гуляння з Воплі Відоплясова на Даринку!

25 і 26 лютого грандіозні гуляння на честь Масляної пройдуть в маркет молі «Даринок». Киян очікують кулінарні майстер-класи з приготування млинців, лабіринт із сіна, тематичний ярмарок та виступ Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова.

Оплата за дитячі садки безкоштовно з карткою від Укрсоцбанку

Клієнти Укрсоцбанку з Києва цілий рік зможуть сплачувати за комунальні дитячі садки столиці без комісій через сайт партнера банку, компанії Portmone.

БАТЬКИ УКРАЇНИ: РАННЄ ВТРУЧАННЯ В ДИТИНСТВІ – ЗАПОБІГАННЯ ІНВАЛІДИЗАЦІЇ В МАЙБУТНЬОМУ

В рамках фінансованого Європейським Союзом проекту: «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», а також фінансованого урядом Німеччини проекту «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні», який впроваджується за підтримки ЮНІСЕФ. 17 лютого 2017 року у місті Києві відбулася прес-конференція батьківського руху – Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Фестиваль WEGAME 3.0 відбудеться в квітні 2017 року!

У квітні 2017 року Києві відбудеться фестиваль WEGAME 3.0 – справжнє свято для гиків і геймерів України.

Феєричний виступ MamaRika на Даринку!

18-19 лютого маркет молл Даринок святкує Big Birthday Party. Гостей очікують виступ запальної MamaRika, розіграш 100 стильних гаджетів, спеціальні подарунки, сюрпризи та розпродажі до 70%.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас