Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Який зі столичних бізнес-центрів найраніший – опитування

Гроші ніколи не сплять, а ось офісні співробітники все ж відпочивають. Втім, недовго – столичні бізнес-центри оживають практично на світанку. Де живуть самі ранні пташки Києва, з'ясовував виробник поживних сніданків AXA.

Прес-анонс «Хімічні експерименти та шоу мильних бульбашок на «Даринку»

22-23 квітня малюків на Даринку чекає пізнавальна шоу-програма, міми, фокусники та художники з аква-гриму.

"Батьків День" з Champion Kids

Батьків день – це матч, хоча ні – це справжнісінький батл між татусями наших маленьких чемпіонів проти тренерів Champion Kids.

Прес-анонс «Наукові розваги для дітей на «Даринку»

На вихідних в маркет моллі «Даринок» пройдуть наукові розваги для дітей. 15 та 17 квітня лабораторія наукових розваг «Весела Наука» підготує для малюків програму «Яєчна наука», де покажуть безліч захоплюючих експериментів, які здивують навіть дорослих!

Запровадження системи раннього втручання може допомогти до 250 000 українських дітей з ризиком або затримками розвитку

КИЇВ, 13 квітня 2017 – Уряд України підтримав ініціативу Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України» щодо запровадження національної платформи раннього втручання. Ця платформа будуватиме діалог між громадянським суспільством і урядом щодо системного підходу до послуг раннього втручання в Україні, що допомагатиме маленьким дітям з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення і їхнім батьками. За оцінкою експертів, майже 250 000 дітей в Україні у віці від 0 до 4-х років можуть потребувати такої допомоги.

Уряд України, ЮНІСЕФ та громадські організації підпишуть меморандум про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання

Київ, 13 квітня 2017 – Уряд України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), міжнародні та національні громадські організації підпишуть меморандум щодо запровадження національної платформи раннього втручання.

В рамках InnoTech Ukraine відбудеться перший в Україні масштабний заїзд на гіроскутерах

8 квітня в рамках щорічного форуму InnoTech Ukraine відбудеться перший в Україні заїзд на гіроскутерах!

Чемпіонські матусі! Нова зустріч мама-клубу відбудеться 27 квітня!

Тема дуже цікава і хвилююча: «Інтимне виховання малюків – як і коли пора говорити про ЦЕ». Також піднімемо питання про особливості гігієни хлопчиків і дівчаток. Наші гості – дитячий гінеколог, уролог і психолог. Дізнаєтеся багато нового і корисного. Не пропустіть!

Фестиваль «Kyiv Open Smile»

22 квітня у Києві, під Аркою Дружби Народів, відбудеться Відкритий фестиваль гумору та сміху «Kyiv Open Smile». Захід, присвячений Міжнародному дню сміху та розіграшів.Чудова панорама рідного міста, музика, посмішки - інгредієнти коктейлю під назвою «Kyiv Open Smile».

У Києві відбудеться фестиваль Robotica-2017

6 травня в столичному Палаці спорту пройде 9-й Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica-2017. На заході вперше представлять дорослу категорію роботів – у змаганнях візьмуть участь студенти українських університетів. У рамках фестивалю відбудеться Всеукраїнська олімпіада з робототехніки, дитячий архітектурний конкурс і буде представлена програма з віртуальної реальності.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас