Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У Києві стартує безкоштовна Дитяча школа лідерства для підлітків

21-27 серпня в Києві пройде Kids Leadership Camp 2.0. - безкоштовний денний табір для активних підлітків, де вони зможуть пройти тренінги та навчитися створювати власні культурні та благодійні проекти. Учасником Kids Leadership Camp 2.0. можуть стати діти від 12 до 15 років.

Досліди з аптечки і «ульотне» дозвілля в Summer Park на «Даринку»

Останній літній місяць – зовсім не привід засмучуватися тому, що час летить так швидко. У цей уїк-енд в маркет молі «Даринок» нудьгувати не доведеться! 12 і 13 серпня з радістю запрошуємо в гості всю столичну дітвору, а також їхніх матусь і татусів.

Шкільний ярмарок на Даринку – максимальна готовність до школи!

«Даринок» до школи готовий!

Щодня, починаючи з 5 серпня і до середини вересня, на третьому поверсі в секторі «Малеча» кожен відвідувач маркет молу зможе підібрати для своєї дитини все необхідне шкільне приладдя за прийнятними цінами.

Українські школярі увійшли до 20-ки найсильніших робототехніків світу

Минулого тижня у Вашингтоні відбулися всесвітні Олімпійські ігри з робототехніки FIRST Global Challenge. Команда українських школярів у складі Ігоря Жуковського, Інги Манжуленко, Михайла Корешкова і ментора Надії Владикіна увійшли до 20-ки найсильніших у світі команд з робототехніки, зайнявши 19-е місце з 163.

PAPA-FEST: головний сімейний фестиваль батьків і дітей в маркет молі «Даринок»

29-30 липня в маркет молі «Даринок» пройде головний сімейний фестиваль для татусів і їхніх дітей PAPA-FEST. Захоплююче ковбойське шоу, запаморочливі бої на шаблях у виконанні Ліги Каскадерів, богатирські змагання, конкурси з поїдання гамбургерів, гігантський 30-метровий шашлик і інноваційне шоу з приготування на грилі від Со-Со Grill для всіх гостей свята. Це далеко не всі цікаві і «смачні» розваги, які очікують вас на PAPA-FEST!

Санофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

Київ – 25 липня 2017р. – Санофі в Україні разом із Асоціацією дитячих ендокринологів України підтримала проект із оздоровлення дітей із цукровим діабетом у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород.

Mom´s Look в ТРЦ Art Mall: Виграй сертифікат на 5 000 грн на шопінг!

Акція діє: з 12.07 по 19.08.2017 року

З 12 липня по 19 серпня 2017 року в ТРЦ Art Mall відбудеться грандіозний проект Mom's Look, в рамках якого всі відвідувачі стануть учасниками розіграшу цінних призів від ТРЦ Art Mall.

Активні ігри та шоу мильних бульбашок: «День Нептуна» в маркет молі «Даринок»

8-9 липня відсвяткуй «День Нептуна» в маркет молі «Даринок». Бог морів підготував безліч сюрпризів і розваг для дітей.

Увага! Умови конкурсу «Що для тебе добро?» змінено! Конкурс подовжено!

Влітку стільки важливих справ і розваг! Можливо, у вас немає часу на малювання з дитиною? Зробіть фото з малечею на тему «Що для тебе добро?» та приймайте участь у конкурсі від Мама-Тато і видавництва мотиваційних книг IPIO (ipio-books.com)!

Реєстрація на Підліткову літературну школу в Карпатах

31 липня – 5 серпня в Карпатах вперше відбудеться Підліткова літературна школа. Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма. У програмі – 6 днів цікавого і корисного відпочинку в горах, інтенсивного навчання та неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства. Твори всіх учасників надрукують справжньою книжкою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас