Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Масляна у «Парку Київська Русь»

17 та 18 лютого Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної. Це не просто відтворення обрядів, а справжній калейдоскоп розваг та оригінальних дійств.

У Києві відбудеться 2-й Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

3 та 4 березня в Українському домі відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи». Понад 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Під Києвом коні пророкують майбутнє

Поринути в чарівний світ прекрасних породистих коней, покататись верхи та в фаетонах. А як щодо того, щоб дізнатись про своє майбутнє за допомогою пророкувань коня? Недарма тисячу років назад наші предки вірили в надзвичайну силу природи, а в тому числі і тварин. Численні дійства з вірним супутником людини – конем – довели, що такі пророкування здійснюються. Чи правда це, можна буде перевірити 3 та 4 лютого у «Парку Київська Русь», що під Києвом.

А, може, легше навчити з дитинства? Діти і онлайн-піратство

Кілька днів тому з'явилася новина про те, що уряд Великобританії вирішив ввести в шкільний курс уроки авторського права. Тепер 7-річних підданих британської корони будуть вчити, що піратство – це злодійство.

Не попкорном єдиним. Книги - must have у кінотеатрах України

Відтепер відвідувачі кінотеатрів «споживатимуть» книги разом із попкорном.

У січні стартував показ довгоочікуваної прем’єри фільму “Паддінгтон 2”. Разом з ним у кінотеатрах України з’явилися книги, в яких пригоди Паддінгтона продовжуються.

Чарівність Різдва на «Даринку»

6 і 7 січня маркет мол «Даринок» запрошує вас відзначити найатмосферніше і найдушевніше свято року – Різдво, в колі сім'ї і разом з нами. На вас чекає захоплююча програма розваг: казковий відпочинок в «Новорічному Місті», тематичні майстер-класи для дітей, інтерактивні розваги та весела компанія мультиплікаційних героїв, чарівні міми, магічні фокуси і барвистий аква-грим. І це далеко не всі цікавинки, які підготував для вас «Даринок».

Під Києвом на Різдво розіграють вертеп

З 6 по 8 січня в рамках шоу-програми «Новорічна казка» в Древньому Києві «Парку Київська Русь» пройде яскраве святкування Різдва! На головному ристалищі розгорнеться театралізоване дійство, в якому братимуть участь не тільки актори, а й самі гості.

ОККО і Traffic Challenge завершили перший етап тренінгів для відповідальних батьків в рамках проекту «Благаю, пристебнися!»

Упродовж листопада-грудня в рамках проекту «Благаю, пристебнися!» мережа «ОККО» разом із партнером ГО Traffic Challenge провела серію із 12 тренінгів на тему безпечних подорожей в автомобілі з дітьми. Учасниками заходів стали близько 1000 молодих батьків-клієнтів мережі, працівники освіти, поліції та медицини з Києва, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Хмельницького, Кривого Рогу. У 2018 році аналогічні навчання планується провести ще у 5 областях України.

На «ОККО» встановлено пеленальні столики вже на 36 АЗК

Перші пеленальні столики в мережах АЗС України з’явилися на автозаправних комплексах «ОККО» ще у 2010 році. Таку ініціативу започаткували в рамках реалізації глобальної програми безбар’єрності. У 2017 мережа «ОККО» продовжувала дбати про те, як зробити зручнішою і легшою подорож для батьків з маленькими дітьми. Саме для таких гостей компанія цього року встановила нові пеленальні столики на 6 АЗК, а на деяких інших замінила старі пеленатори на нові сучасні моделі. Отож тепер перевдягнути немовля в комфортних умовах можна уже на 36 АЗК «ОККО» на більшості великих автотрас країни.

Реєстрація на Підліткову школу сценаристики

Як з гарної історії зробити сильний сценарій? Як розповісти цю історію якнайкраще? Які є інші альтернативи? Чим керуватися в ключових драматургічних моментах? Де шукати ідеї та героїв?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас