Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Увага! На Мама-Тато стартує конкурс дитячих малюнків «Що для тебе добро?»

А ваша дитина розуміє такі прості поняття, як добро і зло, дружба і повага, любов і образа? Візьміть участь у конкурсі дитячих малюнків «Що для тебе добро?» і отримайте комплект дитячих книг «Притчі» від IPIO. Портал Мама-Тато і видавництво мотиваційних книг IPIO (ipio-books.com) розпочинають новий конкурс!

Дитяча карта театру-студії «Тисячєлєтіє»: які шоу-програми варто відвідати в липні

Сумуєте влітку? Щоб провести канікули приємно і корисно, можна спробувати урізноманітнити сімейне дозвілля розважальними та освітніми шоу-програмами, які в ненав'язливій ігровій формі навчать дитину новому, а також залишаться в пам'яті у вигляді незабутніх вражень! Театр "Тисячоліття" пропонує цілих три різні варіанти.

Дитячі веселощі на «Даринку»: куди піти з дітьми 24-25 червня

Спекотні вихідні літа – чудова можливість провести час разом з дітьми і порадувати їх солодощами і активними іграми.

У Києві відкриється школа, де діти самі обиратимуть, що вчити і коли

У вересні в Києві почне працювати альтернативна школа повного дня для дітей від 6 до 12 років. DEC life school стане першим навчальним закладом, в якому учні самостійно обиратимуть не лише предмети і час для їх вивчення, але й учителів.

Міжнародний день тата

Чи відомо вам, що у середньому батько проводить зі своєю дитиною 56 хвилин щодня? 18 червня в Україні святкуватимуть День Батька. Це свято покликане звернути увагу на роль тата у вихованні дитини та влаштувати незабутній сімейний відпочинок. Клініка ISIDA спільно із онлайн-журналом Father's Club вирішили першими в Україні влаштувати святкування цього особливого дня.

Циркові шоу і батутний парк: активні вихідні на «Даринку»

10-11 червня в маркет молі «Даринок» пройдуть безкоштовні циркові шоу для дітей: їх будуть веселити вуличні циркачі, клоуни, жонглери і міми. Також на малюків чекають інтерактивні анімації, конкурси, вікторини та парад ростових ляльок. Безкоштовна розважальна дитяча програма буде проходити в секторі «Малеча».

Українці вирушать до Вашингтону на перші олімпійські ігри з робототехніки

14 липня у Вашингтоні вперше в історії робототехніки відбудуться змагання FIRST GLOBAL Challenge в олімпійському форматі – по одній команді від кожної із 160 країн. Україну зі своїм роботом представить команда у складі трьох конкурсантів та ментора.

Під Києвом пройде фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»

17-18 червня 2017 року на території «Парку Київська Русь» пройде безпрецедентна подія сезону - фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи-І».

Українські зірки запустили благодійну акцію «Дорога до серця»

Компанія WOG оголошує про старт нового етапу щорічного соціального проекту «Дорога до серця», який дає можливість рятувати тисячі дитячих життів. На підтримку акції виступили українські знаменитості: Маша Собко, Дядя Жора, MamaRika, Тимур Мірошниченко та Ганна Завальська. Вони закликають українців брати участь у соціальній ініціативі і допомагати в лікуванні дитячих сердець.

Безкоштовні батути і інтерактивні анімації – День захисту дітей на «Даринку»

1 червня в маркет молі «Даринку» підготують святкову програму на честь Дня захисту дітей. Тут буде панувати атмосфера веселощів і розваг – малюкам покажуть захоплююче шоу мильних бульбашок, розважальну програму з міньйонами і інтерактивні анімації. Найактивніші відвідувачі зможуть взяти участь в конкурсах і вікторинах. Веселі святкування відбуватимуться на сцені біля 6-го входу в маркет мол «Даринок».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас