Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Зимовий набір на «Підліткову літературну школу»

25-30 грудня в курортній місцині Пуща-Водиця «Центр літературної освіти» спільно з «Малою академією наук України» вп’яте проведуть «Підліткову літературну школу». Відомі письменники поділяться з юними авторами літературною майстерністю та секретами успішного письма. Твори всіх учасників надрукують справжньою книжкою.

Зимовий набір в Києві на Дитячу літературну школу «Від вигадки до книжки»

26-30 грудня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Музей Казок 2016-2017

Коли наближаються новорічні свята, кожна дитина мріє побачити справжнє диво, а ще краще опинитися в самісінькому центрі тієї самої дивовижної події. З 2010 року команда Музею Казок натхненно й віртуозно створює саме такі фантастичні заходи.

Благодійна акція «Збери і подаруй» для дитячого реабілітаційного центру «Місто щасливих дітей» від дитячого спортивного клубу Champion kids

Новорічні та передноворічні дні. Вони найказковіші і найчарівніші. Вони наповнені очікуваннями і сюрпризами. І, дорослі і діти чекають їх з особливим трепетом і хвилюванням. Адже сама атмосфера в місті надихає на хороші й добрі вчинки.

Народжена вільною: «Рідна абетка»

У листопаді цього року дизайнерка, письменниця та мати двох дітей Юлія Сирих випустила нову дитячу книжку. Ця книжка з назвою «Рідна абетка» – сучасна абетка, натхнена українським життям та символами.

Продовжуємо вчитися готувати: кулінарний майстер-клас для дітей в ресторані Slivki Общества

У неділю 4 грудня в ресторані Slivki общества ми разом з маленькими Оліверами Джеймсами гостями приготуємо кольорові вареники з сиром і поживний молочний коктейль з бананом і вівсянкою.

Українські чоловіки визначили 10 правил сучасного батька

Не боятися своїх недоліків, створювати свої ритуали і традиції, не нав’язувати дитині свої інтереси ― ось лише кілька правил, за які проголосували учасники Конференції справжніх татусів ― телеведучі, бізнесмени, психологи, лікарі і просто багатодітні татусі.

Циркові виступи в маркет молл «Даринок»

Розважити дітей, побалувати себе смачною кулінарією, купити теплий зимовий одяг – в маркет молл «Даринок» встигнути можна все! Цими вихідними на вас чекає неймовірна кількість циркових номерів, гастрономічний ярмарок і море шопінгу.

4 грудня в ресторані ORLY PARK відбудеться благодійна акція #ЯнусяМайбутнєУкраїни в підтримку 3-річної Яни, хворої на рак

У програмі заходу аукціон і майстер-класи від популярних українських артистів та телеведучих, показ колекції весільних суконь від топового виробника MAXIMA, кулінарні уроки з прикрашання солодощів, виготовлення новорічних прикрас і т.д. Завершенням вечора стане концерт за участю відомих українських виконавців та музичних груп.

Донорська акція «Подаруй серцю життя»

Щодня в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії проводиться близько 11 операцій з використанням технології штучного кровообігу. На одну операцію іноді необхідно до 15 донорів крові. Центр потребуе, як мінімум, 30 донорів на день.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас