Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Відтепер пити природну «Моршинську» – весело!

«Моршинська» заявляє про план довготривалої співпраці зі студією Disney

Початок 2017 року ознаменувався важливою новиною для ринку мінеральних вод України. Компанія «ІДС», лідер українського ринку бутильованих вод, презентувала своїм споживачам незвичайну новинку – «Моршинську» в унікальних пляшках-іграшках у формі героїв всесвітньо відомої студії Disney. Відтепер пити природну мінеральну воду не лише корисно, а й весело. Маленькі споживачі не оминуть своєю увагою улюблених фантастичних героїв і казкових друзів та із задоволенням питимуть природну воду, гратимуться й збиратимуть свою власну «Моршинську» колекцію.

Майстер-клас для дітей «Солодке любовне послання»

У неділю 12 лютого о 12:00 в ресторані Slivki Общества ми разом з дітьми приготуємо солодке любовне послання до Дня Святого Валентина, яке стане відмінним подарунком замість звичної валентинки.

Результати першої зустрічі мамаклубу "Мама Чек ін ЧК" в Champion kids

26 січня в дитячому клубі Champion kids пройшла перша зустріч мамаклубу «Мама Чек ін ЧК». Веселою, дружною і галасливою компанією ми обговорювали досить серйозну тему: «Як правильно вибрати дитячий садок». З таким питанням стикалася майже кожна мама. Тому, досвідчені мами ділилися своїми прикладами, а психолог, педагог і педіатр пояснювали, роз'яснили і підказували все з професійної точки зору. Бесіда проходила в ненав'язливій формі і була дуже результативною. Адже даний формат зустрічей – це можливість почути компетентну думку фахівця різних сфер і під різним кутом сприйняття.

Family Weekend – веселі розваги для всієї родини

28 і 29 січня в Києві пройде міні-фестиваль для всієї родини. «Алея кривих дзеркал», вуличні артисти і наукове шоу чекають на дітей та їхніх батьків на святі в маркет молі «Даринок».

Масляна у «Парку Київська Русь»

25 і 26 лютого, початок о 13.30

Масляна у «Парку Київська Русь» – це по-справжньому веселе святкування в оточенні унікальної архітектури і з заглибленням в атмосферу живого Середньовіччя. Наші предки вміли веселитися, а у Древньому Києві шанують вікові традиції. Тут будуть проходити різноманітні ігри та конкурси, а також театралізовані постановки за участю кінно-трюкового театру «Парку Київська Русь», зі спецефектами та вогняним шоу.

"Як правильно вибрати дитячий садок" – тема першого мамаклубу в Дитячому клубі Champion kids!

"Як правильно вибрати дитячий садок" – тема першого мамаклубу в Дитячому клубі Champion kids. Ми будемо розглядати і обговорювати це питання з різних точок зору. На зустрічі будуть присутні:

Незабаром довгоочікувані вихідні!

А щоб весело та незабутньо їх провести запрошуємо дорослих та малих до Fly Park в ТРЦ Проспект!

Всесвітнє голосування: гра Монополія знов об’єднає своїх фанатів

Культовим «тачці», «черевику» та «собаці на прізвисько Скотті» доведеться поборотися за місце в новому класичному виданні легендарної ігри «Монополія»

Ляльковий театр "Казкарик" в Fly Park!

07 січня 2017 року в гості до Fly Park ТРЦ "Проспект" завітає ляльковий театр "Казкарик"!

Новорічна програма в Fly Park ТРЦ "Проспект"!

Ось і настало довгоочікуване улюблене свято – Новий рік! Команда Fly Park влаштовує для своїх відвідувачів святкові Новорічні вечірки!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас