Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Прес-анонс «Дитяче циркове шоу на «Даринку»»

2 квітня в маркет молі «Даринок» для малюків покажуть шоу-програму «Веселий цирк».

Захоплюючі номери і веселі аніматори порадують ваших дітей абсолютно безкоштовно. А також діти зможуть побачити тварин, які точно викличуть у них захоплення. У шоу покажуть собак, шиншил, голубів і навіть удава!

Навчіться керувати роботами і дронами на майстер-класах форуму InnoTech в Києві

8-9 квітня на Міжнародному форумі інноваційних технологій InnoTech 2017 відбудуться захоплюючі майстер-класи для дітей і дорослих з 3D-друку, робототехніки та пілотування дронів.

Турнір з середньовічного бою «Меч князя Святослава»

15 квітня 2017 року у «Парку Київська Русь» відбудеться Відбірковий турнір на Чемпіонат світу з середньовічного бою по версії IMCF - «Меч князя Святослава». Учасники заходу – більше 150 бійців з усіх областей України. Бої відбуватимуться як один на один, так і в групових номінаціях, а участь у них братимуть і чоловіки, і представниці прекрасної, але не слабкої статі.

Прес-анонс «Сімейний вікенд на «Даринку»»

В останні вихідні березня в маркет молі «Даринок» пройде захоплюючий сімейний вікенд. Ваші малюки зможуть повеселитися з мімами, фокусниками, заглянути в алею кривих дзеркал і перевтілитися в фантастичних героїв і звірів, завдяки безпечному аквагриму.

Почалася реєстрація в літній мовний табір Canadian Island для підлітків в Тоскані

Міжнародний мовний табір в Італії Canadian Island відкрив реєстрацію дітей на літні канікули в одному з найкрасивіших куточків Тоскани - на віллі PODERE CASTELLARE. Чудові краєвиди, м'який клімат, екологічна їжа ідеально підходять для дитячого відпочинку з вивченням англійської або італійської мови.

Музей новин запрошує на сімейний уїк-енд

Музеї і театри відвідують тільки 2,5% українців. Такі невтішні результати засвідчило дослідження центру «Соціс». На думку експертів, однією з причин непопулярності виставкових просторів є стереотип про нудні і нецікаві експозиції. Більшість досі думає, що в сучасних музеях не можна нічого чіпати руками і розмовляти, а тільки уважно слухати екскурсовода. В Європі цей стереотип успішно перемагають. Наприклад, лондонську галерею «Тейт» в середньому відвідують 7,2 мільйона людей щороку, а Дрезденську галерею – 3 мільйони.

Робимо подарунок мамі на 8 березня в ресторані Slivki Общества

5 березня в ресторані Slivki Общества пройде дитячий майстер-клас, на якому ми приготуємо оригінальний подарунок мамі на 8 березня з солоного тіста. Адже найкращий подарунок – це подарунок, зроблений своїми руками.

Свято Масляної від особливих діток

24.02.2017 у місті Києві в актовому залі Школи №231 з 14:00 до 15:00 проходитиме ярмарок, присвячений святу Масляної. Організовують ярмарок дітки ресурсного класу школи, разом з батьками. Це діти з розладом спектру аутизму, які навчаються у звичайній школі в рамках експерименту з організації ресурсних класів для дітей з РАС в загальноосвітніх школах.

Грандіозні гуляння з Воплі Відоплясова на Даринку!

25 і 26 лютого грандіозні гуляння на честь Масляної пройдуть в маркет молі «Даринок». Киян очікують кулінарні майстер-класи з приготування млинців, лабіринт із сіна, тематичний ярмарок та виступ Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова.

Оплата за дитячі садки безкоштовно з карткою від Укрсоцбанку

Клієнти Укрсоцбанку з Києва цілий рік зможуть сплачувати за комунальні дитячі садки столиці без комісій через сайт партнера банку, компанії Portmone.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас