Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Прес-реліз BABY Fashion 2017 осінь

Baby Fashion – опорна точка вашого бізнесу!

З 5 по 7 вересня 2017 року майданчик Міжнародного виставкового центру стане центром тяжіння для фахівців дитячої fashion-індустрії: тут відбудеться найбільш значуща подія українського ринку дитячої моди – Міжнародна виставка Baby Fashion.

2 вересня День Народження Queen Country Club

Нам 1 рік! 2 вересня приїжджай і відсвяткуй перший День Народження Queen Country Club! У програмі святкового вечора: фінал конкурсу краси Miss Queen 2017, вокальний DJ-сет від OLEYNIK, а за гарний настрій відповідає ведуча Валерія Крук. Головний сюрприз чекає на тебе в кінці вечора – концерт зірки українського шоу-бізнесу першої величини, а кого саме, дізнаєшся 2 вересня.

Мультфільми каналу ПЛЮСПЛЮС внесено до методичних рекомендацій МОН

Міністерство освіти і науки України радить вчителям мультфільми власного виробництва каналу ПЛЮСПЛЮС. Проекти телеканалу відтепер офіційно внесено до методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 роках.

День Незалежності і найдовші вихідні літа на «Даринку»

Яким би нескінченним не здавалася літо, та календар наполегливо повідомляє нам про те, що ця безтурботна і сонячна пора року підходить до завершення. Ми вважаємо, з цього приводу не варто засмучуватися, адже попереду на нас чекають цілих 4 вихідних (24-27 серпня 2017р.) і святкування самого патріотичного для кожного українця фесту - Дня Незалежності!

Краса по українські в Ocean Plaza на День Незалежності

24 серпня Ocean Plaza запрошує на гучне святкування Дня Незалежності нашої держави. Дитячій конкурс краси, кастинги юних модниць та модників, національні фотозони, пісні й танці – ще ніколи головне свято країни не було таким стильним та веселим!

Euro Dog Show – вперше в Україні

Цього року в Україні вперше відбудеться наймаcштабніша європейська подія у світі кінології – Euro Dog Show 2017! Генеральним партнером заходу стала компанія Royal Canin.

Видавництво "Ранок" запускає крутезний флешмоб-конкурс «Я – фентезі-герой»

Чи любиш ти фентезі настільки ж сильно, як і ми? Чи здатен ти десятки і навіть сотні разів перечитувати пригодницькі історії про Персі Джексона або ж Гру Престолів, передивлятися всоте боротьбу Ордена Феніксу із відчайдушними Пожирачами Смерті? А може ти хочеш відчути себе героєм фентезі-історії? У нашій уяві ми вже давно маємо таємничі сили, а якщо показати це світові?

У Києві стартує безкоштовна Дитяча школа лідерства для підлітків

21-27 серпня в Києві пройде Kids Leadership Camp 2.0. - безкоштовний денний табір для активних підлітків, де вони зможуть пройти тренінги та навчитися створювати власні культурні та благодійні проекти. Учасником Kids Leadership Camp 2.0. можуть стати діти від 12 до 15 років.

Досліди з аптечки і «ульотне» дозвілля в Summer Park на «Даринку»

Останній літній місяць – зовсім не привід засмучуватися тому, що час летить так швидко. У цей уїк-енд в маркет молі «Даринок» нудьгувати не доведеться! 12 і 13 серпня з радістю запрошуємо в гості всю столичну дітвору, а також їхніх матусь і татусів.

Шкільний ярмарок на Даринку – максимальна готовність до школи!

«Даринок» до школи готовий!

Щодня, починаючи з 5 серпня і до середини вересня, на третьому поверсі в секторі «Малеча» кожен відвідувач маркет молу зможе підібрати для своєї дитини все необхідне шкільне приладдя за прийнятними цінами.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас