Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Стартап українських школярів Dog from bottle отримав суддівську відзнаку на змаганнях у Данії

25-29 травня 2017, Данія, Орхус. Команди переможців Всеукраїнського фестивалю ROBOfirst, які вибороли право представляти Україну на міжнародних змаганнях, взяли участь у Відкритому чемпіонаті Європи FIRST LEGO у Данії і презентували свої стартапи. Тематика винаходів – «Друзі тварин», тож роботи конкурсантів з усього світу були присвячені покращенню взаємодії людини і тварини.

У Києві пройде перше спортивне свято NERF Прокачка

3 червня з 12:00 до 18:00 в ТРЦ Караван (Київ, вул. Лугова, 12) на всіх гостей чекає справжнє спортивне свято, на якому вони зможуть дізнатися про NERF все! NERF Прокачка – цілий день спортивних розваг і драйвових ігор зі всесвітньо відомими бластерами NERF. Подія відбудеться на території роллердрому (1 поверх), вхід вільний.

Батьки за раннє втручання

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в місті Ірпінь (Київська область) відбулася 2га зустріч Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». У цьому заході взяли участь близько 80 тат і мам дітей з особливими потребами з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської та Черкаської областей, міста Києва та Київської області.

Київський театр «Тисячоліття»: що варто подивитися в травні-червні

Київський театр «Тисячєлєтіє» – це молоде і амбітне творче об'єднання, яке стало "Вашим театром на Позняках" - саме там знаходиться репетиційна база, камерна сцена і навчальна студія.

На «Даринку» відкриють батутний парк для дітей

27 травня в Києві відкриється дитячий парк розваг під відкритим небом Summer Park. Малюки у віці від 3 до 15 років зможуть тут пострибати на батутах, пограти на спортивних майданчиках і повеселитися на захоплюючих атракціонах.

На «Даринку» пройде 9-ий Фестиваль дитячих талантів

В кінці травня в Києві пройде Фестиваль дитячих талантів, в якому візьмуть участь понад 1700 обдарованих дітей.

На «Даринку» пройде фестиваль дитячих робіт

14 травня на «Даринку» пройде Фестиваль дитячих робіт на тему «Сни». Маленькі художники привезуть свої картини і покажуть глядачам найпотаємніші сновидіння. Учасниками фестивалю стануть 70 дітей, які підготували незвичайні малюнки і хочуть поділитися з вами своєю невгамовною фантазією.

Путівка на всесвітню олімпіаду і Жижковська телевежа-переможець: підсумки фестивалю Robotica 2017

Днями в київському Палаці спорту відбувся IX Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica 2017 – свято юних робототехніків, конструкторів і архітекторів. В рамках основних заходів фестивалю пройшли 9-а Всеукраїнська олімпіада з робототехніки, Дитячий архітектурний конкурс «Столиці світу» і виставка-конкурс LEGO-творчості. Своїм виступом учасників фестивалю підтримала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Подорож просторами Галактики на «Даринку»

29-30 квітня на «Даринку» пройдуть космічні вихідні. Лабораторія наукових розваг «Весела наука» підготувала для малюків майстер-клас «Подорож галактикою».

Який зі столичних бізнес-центрів найраніший – опитування

Гроші ніколи не сплять, а ось офісні співробітники все ж відпочивають. Втім, недовго – столичні бізнес-центри оживають практично на світанку. Де живуть самі ранні пташки Києва, з'ясовував виробник поживних сніданків AXA.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас