Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Прес-анонс «Наукові розваги для дітей на «Даринку»

На вихідних в маркет моллі «Даринок» пройдуть наукові розваги для дітей. 15 та 17 квітня лабораторія наукових розваг «Весела Наука» підготує для малюків програму «Яєчна наука», де покажуть безліч захоплюючих експериментів, які здивують навіть дорослих!

Запровадження системи раннього втручання може допомогти до 250 000 українських дітей з ризиком або затримками розвитку

КИЇВ, 13 квітня 2017 – Уряд України підтримав ініціативу Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України» щодо запровадження національної платформи раннього втручання. Ця платформа будуватиме діалог між громадянським суспільством і урядом щодо системного підходу до послуг раннього втручання в Україні, що допомагатиме маленьким дітям з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення і їхнім батьками. За оцінкою експертів, майже 250 000 дітей в Україні у віці від 0 до 4-х років можуть потребувати такої допомоги.

Уряд України, ЮНІСЕФ та громадські організації підпишуть меморандум про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання

Київ, 13 квітня 2017 – Уряд України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), міжнародні та національні громадські організації підпишуть меморандум щодо запровадження національної платформи раннього втручання.

В рамках InnoTech Ukraine відбудеться перший в Україні масштабний заїзд на гіроскутерах

8 квітня в рамках щорічного форуму InnoTech Ukraine відбудеться перший в Україні заїзд на гіроскутерах!

Чемпіонські матусі! Нова зустріч мама-клубу відбудеться 27 квітня!

Тема дуже цікава і хвилююча: «Інтимне виховання малюків – як і коли пора говорити про ЦЕ». Також піднімемо питання про особливості гігієни хлопчиків і дівчаток. Наші гості – дитячий гінеколог, уролог і психолог. Дізнаєтеся багато нового і корисного. Не пропустіть!

Фестиваль «Kyiv Open Smile»

22 квітня у Києві, під Аркою Дружби Народів, відбудеться Відкритий фестиваль гумору та сміху «Kyiv Open Smile». Захід, присвячений Міжнародному дню сміху та розіграшів.Чудова панорама рідного міста, музика, посмішки - інгредієнти коктейлю під назвою «Kyiv Open Smile».

У Києві відбудеться фестиваль Robotica-2017

6 травня в столичному Палаці спорту пройде 9-й Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica-2017. На заході вперше представлять дорослу категорію роботів – у змаганнях візьмуть участь студенти українських університетів. У рамках фестивалю відбудеться Всеукраїнська олімпіада з робототехніки, дитячий архітектурний конкурс і буде представлена програма з віртуальної реальності.

Прес-анонс «Дитяче циркове шоу на «Даринку»»

2 квітня в маркет молі «Даринок» для малюків покажуть шоу-програму «Веселий цирк».

Захоплюючі номери і веселі аніматори порадують ваших дітей абсолютно безкоштовно. А також діти зможуть побачити тварин, які точно викличуть у них захоплення. У шоу покажуть собак, шиншил, голубів і навіть удава!

Навчіться керувати роботами і дронами на майстер-класах форуму InnoTech в Києві

8-9 квітня на Міжнародному форумі інноваційних технологій InnoTech 2017 відбудуться захоплюючі майстер-класи для дітей і дорослих з 3D-друку, робототехніки та пілотування дронів.

Турнір з середньовічного бою «Меч князя Святослава»

15 квітня 2017 року у «Парку Київська Русь» відбудеться Відбірковий турнір на Чемпіонат світу з середньовічного бою по версії IMCF - «Меч князя Святослава». Учасники заходу – більше 150 бійців з усіх областей України. Бої відбуватимуться як один на один, так і в групових номінаціях, а участь у них братимуть і чоловіки, і представниці прекрасної, але не слабкої статі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас