Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Новорічні ранки для вашої дитини

На останні вихідні минаючого року, маркет молл «Даринок» підготував для відвідувачів безліч приємних сюрпризів. 30 і 31 грудня пройдуть безкоштовні новорічні вистави для дітей. Малюки поринуть в чарівну історію з казковими персонажами і захоплюючими пригодами.

Благодійна акція «Збери і подаруй»

У цьому році 19 грудня для маленьких мешканців дитячого реабілітаційного центру «Місто щасливих дітей» запам'яталося особливо яскраво. Адже в цей день для них привезли стільки необхідних і корисних речей! Колектив дитячого клубу Champion Kids протягом місяця збирав речі, канцтовари, предмети особистої гігієни, іграшки та, звичайно, солодощі в рамках акції «Збери і подаруй». А вже в день святого Миколая багато-багато пакетів з подарунками були вручені дітям центру.

У дитячому спортивному клубі Champion Kids відбулася прес-конференція з лікарем-трансфузіологом – Марією Шемет-Івановою

16 грудня в дитячому спортивному клубі Champion Kids відбулася прес-конференція з лікарем-трансфузіологом – Марією Шемет-Івановою з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Зустріч проходила в рамках спільної донорської акції «Подаруй серцю життя» і була присвячена донорству – його перевагам і необхідності.

«Дорога до серця» – до кінця зими клієнти WOG врятують сотні дітей

Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» оголошує про початок тринадцятої благодійної акції «Дорога до серця». Її мета – зібрати кошти на придбання медичного обладнання. Цього разу мова йде про суму – 1 млн 120 тис. 776 грн. Кожен охочий може долучитися до збору коштів і врятувати життя дітям. Для цього потрібно купити на АЗК WOG або у WOG CAFÉ благодійне «сердечко»-наліпку вартістю 3 грн за штуку.

Святкова програма в маркет молл «Даринок»

Що не кажіть, а зима – прекрасна пора року. Стільки красивих свят, стільки приводів зустрітися з близькими людьми і забути про суєту. Напередодні Нового року перетворюється все місто, а в душі з'являється тепле почуття – очікування подарунків, веселощів і нових емоцій. Маркет молл «Даринок» довго готувався, щоб поповнити вашу скарбницю спогадів за 2016 рік найкращим. Тому на вихідних, 24-25 грудня, вас чекає чарівна атмосфера і безліч розваг для всієї родини!

Майстер-клас «Пряниковий будиночок» для дітей в ресторані Slivki Общества

У неділю, 18 грудня, в ресторані Slivki Общества ми разом з маленькими гостями замісимо, спечемо, побудуємо і розфарбуємо пряниковий будиночок.

Зимовий набір на «Підліткову літературну школу»

25-30 грудня в курортній місцині Пуща-Водиця «Центр літературної освіти» спільно з «Малою академією наук України» вп’яте проведуть «Підліткову літературну школу». Відомі письменники поділяться з юними авторами літературною майстерністю та секретами успішного письма. Твори всіх учасників надрукують справжньою книжкою.

Зимовий набір в Києві на Дитячу літературну школу «Від вигадки до книжки»

26-30 грудня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Музей Казок 2016-2017

Коли наближаються новорічні свята, кожна дитина мріє побачити справжнє диво, а ще краще опинитися в самісінькому центрі тієї самої дивовижної події. З 2010 року команда Музею Казок натхненно й віртуозно створює саме такі фантастичні заходи.

Благодійна акція «Збери і подаруй» для дитячого реабілітаційного центру «Місто щасливих дітей» від дитячого спортивного клубу Champion kids

Новорічні та передноворічні дні. Вони найказковіші і найчарівніші. Вони наповнені очікуваннями і сюрпризами. І, дорослі і діти чекають їх з особливим трепетом і хвилюванням. Адже сама атмосфера в місті надихає на хороші й добрі вчинки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас