Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Весілля за кордоном – нездійсненна мрія чи реальність?

Весілля за кордоном – нездійсненна мрія чи реальність?
 

Останні кілька років серед українців стало модно святкувати свої весілля за кордоном. На перший погляд – це розкіш, про яку годі й мріяти, з іншого боку – зважаючи, наскільки пишними і масштабними за кількістю запрошених гостей, є, зазвичай, українські весілля, можна посперечатися, що є економнішим…Весілля за кордоном – чудова нагода усамітнитись, поринути в інший світ, забувши про традиційні «атрибути» наших весіль у вигляді вульгарного тамади, облупленого РАГСу і б. ін., які інколи трохи дратують, а ще - ввічливий спосіб відмовити 150 гостям, дві третини з яких потрібно запрошувати лише тому, що «так треба», «нас запрошували і ми мусимо».

Чи зручно це? Для зручності клієнтів весільні тури тепер пропонують туристичні агентства. Ви заінтриговані? Можете переглянути види весіль за кордоном прямо зараз, не відходячи від комп’ютера. Обирайте континент, країну, заповнюйте заявку та зробіть перший крок на зустріч своїй мрії. А на сайті happytravel.ru ви знайдете всю інформацію, що вас цікавить.

Спектр послуг, які пропонують туристичні агентства, що організовують весілля за кордоном, воістину вражає. Вам запропонують весільні пакети найрізноманітніших цінових категорій: від доступних економ-варіантів – до ексклюзивних із індивідуальним сценарієм. Для молодят, які бажають повністю довірити організацію торжества професіоналам – зможуть надати і такі послуги (від оформлення віз до оформлення весільного букету).

Агенції запропонують вам організацію офіційної, або ж символічної церемонії шлюбу. Якщо ви бажаєте провести офіційну церемонію за кордоном – вам потрібно буде підготувати деякі документи разом із апостильованим перекладом.

Яку країну обрати? Перелік країн, які запропонують вам для проведення найважливішого свята у вашому житті сучасні туристичні агенції, приємно здивує вас: від найбільш класичних «весільних країн», тропічних архіпелагів із білими пісками та блакитними пляжами, а також європейських міст-символів романтики і кохання, до екзотичних країн, які будуть до душі істинним екстремалам. Ваше кохання не заганятимуть в жодні географічні рамки!

Де можна провести церемонію шлюбу? Все залежить від стилю, в якому ви бажаєте зіграти своє весілля і, звісно, ваших фінансових можливостей. Це може бути найбільш проста церемонія на території готелю чи навіть у палаці урочистостей, торжество на вишуканій віллі, у середньовічному замку, на пляжі, в тропічному лісі чи саду, церемонія на яхті чи іншому судні, або ж більш екстремальні варіанти (вінчання на морському дні, під час стрибка з парашутом, під час польоту на повітряній кулі)… Всього й не перелічити. Одне можна сказати напевне, - сьогодні можна задовольнити смаки та примхи кожного, втілити в реальність мрії навіть найвибагливіших молодят.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас