МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

#615
Згадайте подарунки, які вам дарували батьки на Новий Рік.
Просто казкове відчуття: прокинутися дуже рано вранці, підбігти до ялинки та побачити свій довгоочікуваний подарунок. Відчуття захоплення, запах хвої від ялинки та подарунок − це все створювало відчуття Нового Року. А ще ті, без кого свята не буде. Рідні та близькі. А тепер уявіть, що Новий Рік − це ще один сірий день серед інших таких же сірих днів.
Уявіть собі не святкову вечерю зі сміхом, жартами, а тарілку кашки та багато таких же, одягнених в однаковий сірий одяг, дітей. Вони такі ж, як і всі, вони вміють сміятися, вони вміють грати, але чомусь вони плачуть ночами, а вдень дивляться у вікно очима, повними печалі та болю. У вікні вони хочуть побачити своїх батьків, які їх покинули та давно забули.

Ми − люди, яким не все одно. Приєднуйтесь! Ми не хочемо відвертатися та робити вигляд, що нічого не можемо зробити.
Ми хочемо зробити хоча б не багатьом таким дітям ці новорічні свята трошечки кращими.
Ми хочемо зібрати якомога більше людей (невелика компанія вже є), якомога більше подарунків та подарувати їх дітям кіровоградського інтернату.

Чим ви можете допомогти?
Ви можете приєднатися до нас та подарувати дітям маленьке свято, побачити їх щасливі очі.
Ви можете передати нам речі чи іграшки, якими ви можете допомогти. Ми їх подаруємо від вас.
Подумайте. Щоб зробити комусь свято, ви просто не купите одну пляшку шампанського, не підете один раз у кіно, чи, можливо, взагалі не помітите цих грошей. Це можна порівняти з радістю однієї маленької дитини?

Також дивіться про акцію на цій сторінці
дякуючі Мама_Вани
#624
Я об этом думаю каждый раз когда проезжаю мимо интерната. А как можно передать вам вещи, игрушки?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#625
Ми підемо близько Нового року, точна дата та час будуть у цій темі. Може, з нами підеш?
дякуючі Мама_Вани
#635
Я не могу, сильно глубоко воспринимаю и впечатляюсь, да и Ванчика не с кем оставить. Я так подумала, я могу все админом передать.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#638
Добре. Як тільки буде відома дата, я відпишу вам у приват та домовимося десь зустрітися зі мною або з адміном.
дякуючі Мама_Вани
#688
aronskaya, я тут перебирала вещи Ванюшины и размышляла... А манюсиков в доме малютки пеленают или одевают в одежду? Нужна ли малюсенькая одежда? Или все же лучше игрушки? Я так поговорила с мужем, он сказал, что если я так хочу пойти, то он с Ваней посидит. Знаешь, у нас стоял вопрос об усыновлении, но муж пока не готов
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#689
Не знаю, чи пеленають у дитячому будинку "Малютка", ми хочемо піти до інтернату, там дітки від першого класу. Приносьте іграшки, одяг, можливо, непотрібну вам косметику (дівчатам 13-16 років), книжки. У четвер запитаю, що ще потрібно та відпишу.
дякуючі Мама_Вани
#695
А я думала, что при интернате и дом малютки. Думала, что мы туда пойдем
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#697
Наскільки я чула, там з дітьми поспілкуватися не вийде. Скоріш за все, і побачити не вийде.
А у інтернаті знайома працює. Тому ми йдемо саме туди.
дякуючі Мама_Вани
#698
Ясно, а не знаешь почему нельзя к маленьким деткам?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#701
aronskaya писав:Скоріш за все, і побачити не вийде.
Прям якась колонія закритого режиму :shock2:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#708
Мама_Вани писав:Ясно, а не знаешь почему нельзя к маленьким деткам?
Ні, знайома, яка вчилася на психолога казала про це.
tavis писав:Прям якась колонія закритого режиму
Ні, tavis, не колонія. Якби у "Малютці" не займалися цими дітьми, не знаю, що було б з ними.
Аватар користувача
дякуючі Robyn
#19696
А я думала, что при интернате и дом малютки. Думала, что мы туда пойдем
Аватар користувача
дякуючі opjesd
#42374
Ну незнаю, но возможно!

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!