МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

Аватар користувача
дякуючі Tatiana_T
#10187
Вітаю всіх!
Зазвичай такі теми створюються коли хтось потребує допомоги, але в мене все навпаки. Я хочу запропонувати допомогу!
Ми с друзями можемо і знаємо де взяти кошли на лікування або реабілітацію хворих діточок, тому зараз займаємося пошуком таких дітей.
Багато людей соромляться звертатися за допомогою, може серед Ваших знайомих є саме такі?
Буду дуже вдячна :)
Не хворійте!
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#10191
Доброго дня!
Взагалі в нас є розділ, де ми публікуємо такі прохання про допомогу. Проте ви можете створити окрему тему на форумі, щоб люди знали про вас. Зробимо її зверху та поставимо посилання в розділі на сайті
http://mama-tato.com.ua/article/r-27.html
#14203
Tatiana_T писав:Вітаю всіх!
Зазвичай такі теми створюються коли хтось потребує допомоги, але в мене все навпаки. Я хочу запропонувати допомогу!
Ми с друзями можемо і знаємо де взяти кошли на лікування або реабілітацію хворих діточок, тому зараз займаємося пошуком таких дітей.
Багато людей соромляться звертатися за допомогою, може серед Ваших знайомих є саме такі?
Буду дуже вдячна :)
Не хворійте!
дякуючі allakirilenko
#16179
Однажды моя сестра просила здесь уже помощи для своего сыночка Кириленко Максимки, вы активно помогали и спасибо большое вам,но в последнее время ей звонят люди и только обвиняют ее в мошенничестве. почти каждый день доводят ее до слез, мне больно смотреть на это(она проклинала тот день когда попросила помощи) с вашей помощью собрали почти 120000 (осталось 60000). Помогите моей сестричке как сможете, и хочу что бы она не знала что я к вам обратилась.
ссылка на статью http://mama-tato.com.ua/article/a-3527.html
К администратору если можно обновить и откоректировать
Аватар користувача
дякуючі Robyn
#19694
:) :) :)

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!