МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

Аватар користувача
дякуючі Quenn
#19290
zvzdman писав:Купил двери лет 5 назад, а на днях поставил металлические двери и на даче.
Выбираем так же двери для дачи, там у нас постоянно кто то лазит. Присмотрели тут https://dveribelorussii.com.ua/ интересный вариант. Модель называется Гладь венге. Впринципе по соотношению цена-качество нас устраивает


Зображення
дякуючі Queeveyll
#19304
Quenn писав: Выбираем так же двери для дачи, там у нас постоянно кто то лазит. Присмотрели интересный вариант. Модель называется Гладь венге. В принципе по соотношению цена-качество нас устраивает
Неплохо, но на том сайте есть двери по лучше. Я бы не пожалел денег и купил бронированные, тем более если у вас возле дома часто лазит. Сейчас время опасное.
дякуючі Quincy
#19594
шо за хуйня? Как тут блять зарееструватыся
дякуючі GoodLack
#22646
Ми тут недавно теж купили вхідні двері для будинку і задоволені покупкою. Спочатку промоніторили ринок та зупинили вибір на асортименті цього магазину http://dveri.manufaktura.com.ua/vkhidni-dveri Модель дверей, що найбільше нам сподобалась захотіли побачити вживу, так сказати пощупати якість, тому відвідали салон магазину. Даної моделі в наявності не було треба було чекати на виготовлення, так як чекати ми часу не мали то вибрали інші двері, які нам привезли вже через 2 дні. Двері чудової якості доступні за ціною та мають гарний дизайн.
Аватар користувача
дякуючі aleksandrgava
#24717
ой с дверями у всех всегда проблемы
Юридична допомога у навчанні

Артем, Київ. На підставі якого процесуального ріше[…]

як підтвердити стаж

Лариса, Чигирин, Моя мама працювала в швейній в ко[…]

Тамара, Черкаси. Потрібна ваша допомога: я офіційн[…]

Спадщина

Надя, Тернопіль. Добрий вечір! Підскажіть,будь лас[…]

Ще більше корисного та цікавого!