МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

#2475
Я також утішилася, що є україномовний сайт для майбутніх мамусь, мамочок і батьків. Поцікавилася, що ж рекомендують брати з собою в пологовий будинок, бо вже досить скоро туди маю збиратися. І зачепилася за пораду лікаря (найвищої за довірою інстанції) озброїтися в т.ч. пустушкою і пляшкою з соскою (для кип"яченої води і напоювання нею малюка). Дуже здивувалася.
Таку пораду можна вважати шкідливою для мам, які матимуть першу дитинку і не досить обізнані в тому, як з малям поводитися - це у нас, в Івано-Франківську, зауважать усім вагітним і дільничні акушери, і на курсах з підготовки до пологів, і у приватних бесідах лікарі-акушери й педіатри. Дитині не потрібна водичка, якщо вона буде їсти мамине молочко. А його вона просто мусить їсти в перші дні в роддомі, щоби мати імунітет і бути здоровою, і щоби налагодити емоційний зв"язок з мамою і бути спокійною та радісною. І молока буде досить, якщо дадуть прикласти до грудей маля у перші 30 хв після пологів, а це вже - норма!!!! От візьміть обмінну картку, яку зараз дають вагітним, і подивіться рекомендації МОЗ! Там на 2-ох сторінках формату А-4 про це все розписано. Почитайте рекомендації у спеціалізованих виданнях, журналах.
Дивно, що лікар не володіє останньою інформацією про користь і потрібність маминого молочка маляті. А якщо навіть і є прихильником штучного вигодовування, то мав би подавати 2 точки зору - принаймні, що стосується того, чи треба в перші дні дитяті воду, і чому соска, а не, скажімо, ложечка...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2480
natkush, згодна з вами нам не згодилась ні пустушка (зовсім її не беремо), пляшечка з соскою у перші місяці теж, але я брала ці речі до пологового будинку - все ж таки усе буває, на жаль таке буває, що молока зовсім немає, або ж дитині по особовим обставинам не можна їсти материнське молоко - раптова хвороба мами....Все на жаль трапляється....

Я не поїла доньку водою, але навіть консультанти по ГВ не виключають воду при темпаратурі, жовтянці і при інших особливих обставинах.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2481
Ви абсолютно праві. Справа в тому, що матеріал перекладний і ми не хотіли його корегувати - адже це позиція автора-гінеколога. Крім того, на сайті у розділі "Грудне вигодовування" маємо принаймні 2 статті (Годування грудьми у запитаннях та відповідях і Поширені помилки при годуванні грудьми), у яких є інформація про те, що водичка потрібна тільки дітям на сумішах.

Для того, щоб уникнути подальших непорозумінь, і не корегувати матеріал, ми просто додамо до нього посилання на ці статті.


Дуже дякуємо за те, що допомагаєте.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2501
natkush, додала це як зауваження перекладача. Дякую за уточнення ще раз.
дякуючі natkush
#2817
Дякую за відповіді!!! Можливо, я в запалі емоцій була трохиикатегорична... :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Robyn
#19695
:) :) :) :)

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!