МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

#3893
Привіт! Випадково натрапила на ваш сайт і дуже зраділа що нарешті з'явився сайт для батьків українською. :rofl: І смайлики у вас такі прикольні!
Пропоную додати два розділи: 1) "хочу дитину" де своїм досвідом могли б обмінюватися дівчата, які мають проблеми з вагітністю; 2) "діти із серця" - про все, що пов'язане з всиновленням. Знаю, що багато україночок "пасеться" в подібних темах на російських сайтах. Якщо ці теми не суперечать політиці сайту, то я могла б з часом накидати вам матеріялу.
#3988
nightmatiola писав:Привіт! Випадково натрапила на ваш сайт і дуже зраділа що нарешті з'явився сайт для батьків українською. :rofl: І смайлики у вас такі прикольні!
Пропоную додати два розділи: 1) "хочу дитину" де своїм досвідом могли б обмінюватися дівчата, які мають проблеми з вагітністю; 2) "діти із серця" - про все, що пов'язане з всиновленням. Знаю, що багато україночок "пасеться" в подібних темах на російських сайтах. Якщо ці теми не суперечать політиці сайту, то я могла б з часом накидати вам матеріялу.
Цікава ідея! Ви маєте на увазі розділи сайту чи форуму?
дякуючі nightmatiola
#4047
А це вже на розсуд власників сайту. Можна і там, і там. На самому сайті можна викласти загальну інформацію, а в форумі зробити обговорення.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4053
nightmatiola писав:А це вже на розсуд власників сайту. Можна і там, і там. На самому сайті можна викласти загальну інформацію, а в форумі зробити обговорення.
Відповіла вам на поштову скриньку.
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7887
Хотілося б розділ про рукоділля, хоббі наших мам. Сама багато чим займалася до народження доні. Хотілося б ділитися інформацією...Ну хоча б те, що можна робити з дітками чи для діток.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7892
Уляляся писав:Хотілося б розділ про рукоділля, хоббі наших мам. Сама багато чим займалася до народження доні. Хотілося б ділитися інформацією...Ну хоча б те, що можна робити з дітками чи для діток.
Вітаємо, ми планємо створити і розвивати такий розділ на сайті. Незабаром будемо тестувати генератор схем для вишивання хрестиком. Так що такий розділ на форумі обов'язково з'явиться! Дякуємо вам :good:
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7896
Буду чекати, було б не погано...
А посилання на схеми не можна виставляти через файлообмінники?
А в самому повідомленні просто фото...
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7898
Уляляся писав:Буду чекати, було б не погано...
А посилання на схеми не можна виставляти через файлообмінники?
А в самому повідомленні просто фото...
Наші схеми ми будемо виставляти прямо на нашому сервері. Інші будемо викладати в залежності від розмірів
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#8744
Привіт!!! Пропоную створити розділ на тему "Спільні закупки" (якщо, звичайно це не суперечить політиці нашого сайту). Думаю, даний розділ буде дуже корисним, адже разом можна купувати значно дешевше багато чого і для себе і для діток.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8756
helgusya писав:Привіт!!! Пропоную створити розділ на тему "Спільні закупки" (якщо, звичайно це не суперечить політиці нашого сайту). Думаю, даний розділ буде дуже корисним, адже разом можна купувати значно дешевше багато чого і для себе і для діток.
Враховуючи, що форум небагатолюдний і зібрались тут батьки з усієї України, думаю організувати СП буде складно, тому сумніваюсь в доцільномті такого розділу. :[
дякуючі familyshou
#9956
Прошу прощение за то что может не в тот раздел пишу но никак не могу связаться с администрацией сайта, а єтот раздел больше всего подходит под мой вопрос)
Доброго дня мы Агенство Интернет Прав http://www.air.io/, представляем интересы правообладателей на каналах youtube. У нас есть к Вам предложение, на наших канал есть много полезных и познавательных сюжетов, в данный момент речь идёт о семье и всё что с ней связано http://www.youtube.c...ou?feature=mhee вот наш канал. Наше предложение состоит в том, что бы наполнить подобным контентом Ваш сайт, что и Вам и нам будет выгодно. Можно даже сделать отдельную тему для подобного видео.
093 509 76 27 Александр
Спасибо, жду скорейшего ответа.
С уважением AIR.
Аватар користувача
дякуючі Robyn
#19698
Вітаємо :)
Аватар користувача
дякуючі aleksandrgava
#24718
раздел для автолюбителей бы :hihihi:

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!