МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

дякуючі Lidok
#389
Сьогодні вперше зайшла на Ваш сайт. Дуже тішуся з того приводу, що нарешті з'явився в інтернеті подібний проект рідною мовою. До Вас потрапила випадково. Дуже мало інформації про Вас в інтернеті. Зауваження - у розділі пропозиції, побажання, прохання - тему "Вопрос" варто змінити на "Запитання".
дякуючі Мама_Вани
#390
А при чем здесь администрация к темам пользователей :?: :?: :shock: :shock: Пользователь может общаться, начинать темы и задавать вопросы на удобном для него языке :!:
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#392
Та тема була створена користувачем, тож він має право користуватися як україньскою, так і російською мовами.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6815
Вибачте, вже кілька разів натикалась на різні теми з однаковою назвою, деколи зовсім в різних розділах. Ви не могли б трохи це впорядкувати, а то пишу в одній- виявляється- є ще, хоч бери копіюй і ще туди вставляй, бо обговорюється ніби те саме. Гублюся. :%): Дякую.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#6833
Емма писав:Вибачте, вже кілька разів натикалась на різні теми з однаковою назвою, деколи зовсім в різних розділах. Ви не могли б трохи це впорядкувати, а то пишу в одній- виявляється- є ще, хоч бери копіюй і ще туди вставляй, бо обговорюється ніби те саме. Гублюся. :%): Дякую.
Вітаю!
Якщо ви пам'ятаєте назви тем чи дасте тут посилання — це дуже допоможе. Дякую.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6839
Я ,на жаль, не вмію давати посилання, навчіть при нагоді, будь ласка. А тому провела штудіювання і ось що вийшло- це далеко не все! Можливо, є якась програма, яка попереджала б користувача, що вже така тема створена, було б легше. Я вже таке бачила. Якщо треба, можу сказати де, боюсь, щоб не звинуватили в спамі.
Розділ "Ябуду мамою":
1.Чи домовлятись заздалегіть з лікарем у пологовому будинку?
(Чи домовлятись заздалегіть з лікарем про пологи?-трохи нижче.
2.Сни та інші прикмети під час вагітності.
(Народні прикмети про вагітність і пологи.- пишеться про те саме.
3.Як дізнатись чи вагітна без тесту.- взагалі ідентично.
4.Вакцинація.
(У розділі "Здоров*я та харчування" -голосування про прививки, (2 рази!), у розділі "Наші діточки"- Все про прививки дітлахам. )
5.Чи я вагітна. ст.1
(Вагітна чи ні. ст.2)
6. Одноразова допомога при народженні дитини. ст.1
(Виплати за народження дитини. ст.2)- це ж те саме!
Розділ "Наші діточки":
1.Слинги.( пишу в оригіналі) ст.1
(Слинги с кольцами) ст.2-одна тема ж!
2. Стілець для годування.
(Стульчики для кормления) ст.2
І ще є багато про Монтесоррі- на різний лад, але тема та ж сама, про комп*ютерні ігри для дітей, про вибір імені к-ка разів. Я шукаю найпізніший допис, але це ж може бути одна загальнообговорювана тема, а не кусками то тут ,то там. Дуже прошу, розберіться! Дякую!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#6840
Під «дати посилання» я підозрювала просто посилання на тему (у вашому браузері відображається адреса сторінки).

Дуже дякую, що знайшли час — як тільки трохи вивільнюся на роботі, обов'язково займуся.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6847
Вам теж наперед дякую, буду чекати. :bye:
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7886
Я теж помітила однакові теми в різних розділах... "Боїмося купатися. Допоможіть!" в розділі "Здоров"я. Харчування" і в - "Наші діточки". Вибачте, якщо так має бути - я новачок. А ще хотілося б більш розширену класифікацію розділів, а то в одному розділі такі різноманітні теми, важко шукати щось...Це просто побажання. Вибачте ще раз, але хочеться, щоб форум був якнайкращий:)
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7893
Уляляся писав:Я теж помітила однакові теми в різних розділах... "Боїмося купатися. Допоможіть!" в розділі "Здоров"я. Харчування" і в - "Наші діточки". Вибачте, якщо так має бути - я новачок. А ще хотілося б більш розширену класифікацію розділів, а то в одному розділі такі різноманітні теми, важко шукати щось...Це просто побажання. Вибачте ще раз, але хочеться, щоб форум був якнайкращий:)
Нам вже давно потрібна реструктурізація форума, так що будемо разом працювати над цією проблемою. Уляляся, якщо бажаєте брати участь у цьому процессі - пишіть мені в приват.
Аватар користувача
дякуючі Robyn
#19697
Вітаю!

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!