МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

дякуючі Joe
#33
Радий, що з'явився такий портал.
Це дійсно потрібний сайт в УА-неті.
Удачі в роботі!

Але, якщо дозволите - маленька порада...
По перше - в меню варто було б написати не "тонкості виховання", а "тонкощі виховання"
По друге, порадив би змінити кольорову гамму форуму (в редакторі повідомлень - точно - дуже незручно читати, коли темним по темному).
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#34
Дуже дякуємо за поради. Якщо знайдете ще щось, обов"зяково повідомляйте нас.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#211
Чи можна виділити в один розділ дитяче харчування і згрупувати ГВ, педприкорм, пригодовування, і так далі, бо про ГВ можна говорити і після 3 років (бо є і такі що далі годують)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#213
Дякуємо за гарну пропозицію. Форум створено, теми переміщено. Якщо іще будуть пропозиції - пишіть.
Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1559
Доброго дня!
Поясніть будь-ласка, як написати відповідь конкретній людині так, щоб її текст був виділений в зелений колір перед моїм. Так пишуть,а я не можу зрозуміти як це робиться. Дякую!
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1560
Natalie писав:Доброго дня!
Поясніть будь-ласка, як написати відповідь конкретній людині так, щоб її текст був виділений в зелений колір перед моїм. Так пишуть,а я не можу зрозуміти як це робиться. Дякую!
Вам треба натиснути кнопку "цитата" в повідомленні тієї людини, якій ви хочете відповісти. Ось як тут. Я натиснув "цитата" на вашому повідомленні.
Аватар користувача
дякуючі jkornijchuk
#2603
Спробуйте будь-ласка такий сервіс, як вказування читачами на орфографічні або стилістичні помилки у текстах сайту шляхом виділення тексту та натискання клавіш Ctrl+Enter. Це чудово, що з"явився новий україномовний ресурс, проте багато матеріалів подається у перекладі, деякі із перекладів, на мій погляд, було виконано автоматичними електронними перекладачами і редаговано людиною, проте у деяких моментах ця редакція виявилася не досконалою, зустрічаються і русизми, і кальки перекладу. Розумію, що у розробників сайту не стає часу та наснаги ретельно вичитувати всі матеріали, а в такий спосіб користувачі матимуть змогу повідомляти вас про помилки
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#2604
jkornijchuk писав:Спробуйте будь-ласка такий сервіс, як вказування читачами на орфографічні або стилістичні помилки у текстах сайту шляхом виділення тексту та натискання клавіш Ctrl+Enter. Це чудово, що з"явився новий україномовний ресурс, проте багато матеріалів подається у перекладі, деякі із перекладів, на мій погляд, було виконано автоматичними електронними перекладачами і редаговано людиною, проте у деяких моментах ця редакція виявилася не досконалою, зустрічаються і русизми, і кальки перекладу. Розумію, що у розробників сайту не стає часу та наснаги ретельно вичитувати всі матеріали, а в такий спосіб користувачі матимуть змогу повідомляти вас про помилки
дякуємо за ідєю, незабаром впровадимо такий сервіс. Якщо ви вже таким користувалися, то дайте посилання на розробників, будемо дуже вдячні
Аватар користувача
дякуючі jkornijchuk
#2624
der kommandant писав: дякуємо за ідєю, незабаром впровадимо такий сервіс. Якщо ви вже таким користувалися, то дайте посилання на розробників, будемо дуже вдячні
Насправді досить багато порталів та сайтів мають такий сервіс, хоча б той же кореспондент http://korrespondent.net/tech/technews/730834
а щодо розробників.... думаю, що це питання правильніше поставити вашому програмеру
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2634
jkornijchuk, дякуємо ще раз за ідею. Завдяки der kommandant система вже працює на сайті.
Аватар користувача
дякуючі jkornijchuk
#2635
aronskaya писав:jkornijchuk, дякуємо ще раз за ідею. Завдяки der kommandant система вже працює на сайті.
Круто, оперативні ви, молодці :) тільки бажано щоби в кінці текстів на сайті було примітка про цю функцію, інакше користувачі не знатимуть про цю опцію :)
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4661
ПРопоную пвдфорум "Ранній розвиток. " Туди теми
Прикріплено: [ Голосування ] Відміннсть між звичайними дитсадками і монтессорі-дитсадками
Дитячі садки Монтессорі
Методика Монтессорі: актуальність сенсорного розвитку
Що таке монтессорі?
Центр раннего развития для грудничков
Ранній розвиток - ваше ставлення
Інтелектуальна діяльність у дошкільному
Хочемо вчити породи собак і
Методика Домана
комп'ютерні ігри і відео для малюків!
Програми для дітей
Книжки з виховання
Можливо навіть
У якому віці йти до школи
Подготовка к школе
[ Голосування ] Чи потрібно дитину віддавати в дитсадок?
Вчимо малечу спілкуванню в Інтернеті
Пошукайте, може вирішите щось іще додати.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4671
Наразі адміністратор не дозволяє створювати підфорум з технічних причин, але як тільки така можливість з'явиться, обов'язково зробимо.

Дякуємо, що допомагаєте зробити форум кращим :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4675
Якщо можливо зробить, щоб можна було цитувати не все повідомлення, а лише частину, як на форумі Р.К.С. http://forum.rks.kr.ua/ , там під ніком над авою є кнопочка "цитувати", виділяєш потрібний фрагмент і тицяєш у неї...
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#4682
На днях зробимо таку кнопку

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!