МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі irynka88
#7999
Доброго дня. я новенька на вашому сайті, тому у мене багато запитань,оскільки моєму лікарю байдуже до всього ,що я говорю! У мене вже 21-22 тиждень вагітності,мене уже 5неділь підряд час від часу турбують виділення, вони бувать переважно зранку з9-10......і ще з 14 до 15,приблизно так! Правда вони не білого кольору як раніше.....а лимонного.....моя лікарка говорить це нормально,але я хвилююсь.

Дуже буду вдячна за відповідь!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#8013
думаю, у вас розбушувалась молочниця, вона турбує багатьох, а вагітних із пониженим імунітетом ти м більше. не переживайте, спитайте чи можна свічками пролікуватись, щоб не заразити дитину молочницею. хоча я пролікувалась будучи вагітною дорогезними свічками - молочниця повернулась через 3 тижні!
дякуючі irynka88
#8018
а хіба вони не повинні бути такого ж кольору як і раніше?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#8019
різного кольру бувають. від білястих до жовтуватих. мікрофлора змінилась. купіть Лактацид, чула від дівчат, що трохи допомагає.
дякуючі irynka88
#8074
Дуже дякую....була у лікаря....сказала вона мені ,що можна содою але тільки один раз....ніби помогло......знаю,що є ще якісь розчини,але от які.....???
Аватар користувача
дякуючі voluspik
#8229
у мене теж така проблема, користуюсь Лактацидом - допомагає, але періодично повертається...можете спробувати - гінеколог порадила.
Аватар користувача
дякуючі Александра17
#9691
Я доверяю врачам, если говорит что нормально значит нормально. Ему как-никак лучше знать. Ну а для точности попробуйте сходить к другому врачу.
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#14680
Александра17 писав:Я доверяю врачам, если говорит что нормально значит нормально. Ему как-никак лучше знать. Ну а для точности попробуйте сходить к другому врачу.
Я врачам совсем не доверяю. )
Аватар користувача
дякуючі infucha
#18647
Вперше чую про віділення такого кольору.
Юридична допомога у навчанні

юрій, Київ, При вчиненні якого злочину може бути з[…]

Аліменти: розшук тата

Надія, Генічеськ. Я працюю на комунальному підприє[…]

Надія, Генічеськ. Я працюю на комунальному підприє[…]

Купила слінг на сайті Покупарь, все зручно!

Ще більше корисного та цікавого!