МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Ласка
#6843
Ви знаєте, я дійсно вважаю таку "неблизькість" з сестрою виною батьків. Я від коли себе пам"ятаю, мені завжди розказували, що я старша і повинна їй уступати, а вона з часом почала цим зловживати. Наробить шкоди, а мене звинувачує. Якщо їй не вірять - починалась істерика. Тому карали завжди двох. Ну не могла я зрозуміти, чому я маю відповідати за її провини, чому на моє день народження я повинна віддати їй свій подарунок, бо вона дуже плаче. Я закрилась у собі. Я ніколи ні про що у батьків не просила і сліз вони моїх ніколи не бачили. Але за це я тихо ненавиділа сестру. Зараз усі негативні почуття пройшли. Але і близькість не з"явилась. Не думаю, що батьки робили так спеціально, але зараз, як кажуть, маємо те, що маємо. Тому завжди треба враховувати всі нюанси у вихованні. Бо хоч характер також має дуже важливе значення, але виховання - не менш важливе.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6848
Ласка писав:Ви знаєте, я дійсно вважаю таку "неблизькість" з сестрою виною батьків. Я від коли себе пам"ятаю, мені завжди розказували, що я старша і повинна їй уступати, а вона з часом почала цим зловживати. Наробить шкоди, а мене звинувачує. Якщо їй не вірять - починалась істерика. Тому карали завжди двох. Ну не могла я зрозуміти, чому я маю відповідати за її провини, чому на моє день народження я повинна віддати їй свій подарунок, бо вона дуже плаче.
Дуже вам дякую за таку змістовну відповідь! Я буду це все враховувати в своєму випадку, бо дуже того боюся. У мене зараз старша більше получає, бо той ще малий, не все розуміє. І до повного щастя ще й не говорить. Старша говорила реченнями вже в 1.5 року, а той- німець. :hihihi: .У мене трохи заступорене відношення до того, тому, коли його сварю, не до кінця впевнена, що розуміє. Прочитавши ваш допис буду пильнувати, щоб отаке- "не все розуміє" не ввійшло мені в привичку. Бо взагалі то доця в мене трохи егоїстка- не дає йому іграшок своїх, рідко з ним бавиться. А той зараз чогось б*ється, навіть мене намагається деколи. Я його висварю, деколи шльопну, -то старша тішиться. Тяжко на 2 фронта мозги викручувати, а куди дінешся...
Напевно, створю тему про проблеми виховання 2х дітей. Буду просити порад, дуже боюся , що потім мої діти теж звинуватять мене( навіть подумки) в упередженому ставленні.
дякуючі Ласка
#6850
Емма, цілком може бути. що зараз у вас дуже схожа ситуація, як була у моєму дитинстві. Прослідкуйте, чи ваша старша доня ділиться з іншими дітьми і з вами. може вона егоїстка тільки до брата? А якщо ваш син поки що не розмовляє, але вад немає ніяких, то або йому ще зарано, або уже так вигідно. У будь-якому разі не варто робити різниці між дітьми через це. Все має бути ДУЖЕ чесно, справедливо і прозоро. Щиро сподіваюсь, що моя думка і власний досвід допоможуть і вам, і іншим.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6861
У мене донька ще теж не розмовляє, але займатися дуже любе - ми з нею разом граємося та я відчуваю, що вона мене дуже добре розуміє, але сказати поки що не може.

Може вам розповісти донькі про те, яка вона була самостійна та розумна дівчинка, що в неї є особливи здібності і вона може навчити цьому братика, може особливі завдання зможуть якось реалізовувати її відношення з братиком. А вот делитися не змушуйте, краще щоб у кожного були свої іграшки, а якщо вашому сину терміново знадобиться іграшка, якій гратиме дочка, - не вчите її ділитися, а поясните молодшому, що потрібно поважати бажання старших.

Вона вже доросла і розумна дівчинка,якщо не будуть давити вона сама почне давати свої іграшки ...треба тільки потерпіти
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6862
Я прагну не втручатися у конфлікти своїх дітей, коли вони лаються із-за іграшки. Зазвичай вони через час самі вирішують ситуацію, а ось якщо хтось з моїх дочок забирає іграшку у чужої дитини - я вибачаюся за неї, але не лаю, через час вони беруть приклад у мене. Молодша доки мало що розуміє у цьому, але старша завжди ділиться з іншими дітьми і вже просить вибачення за Катю
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6886
Inneska писав:

Може вам розповісти донькі про те, яка вона була самостійна та розумна дівчинка, що в неї є особливи здібності і вона може навчити цьому братика, може особливі завдання зможуть якось реалізовувати її відношення з братиком.
Думаєте, я цього не пробувала? Все було- і яка вона розумниця, і старша всезнайка, і самостійна красуня... Це діє на 15 хв. А далі те саме. Вона деколи просто любить його дразнити- наступить ногою на іграшку, якою він бавиться і тримає. Той пищить, а вона дивиться, поки їй не надоїсть, або я не влечу в кімнату...
А поняття -у кожного свої іграшки - в нас просто неможливе. Обоє хочуть те, що дали другому. Будуть ходити і нити поки не вициганять. У старшої є колекція "кіндерівських " принцес, вона схована високо на полці, щоб не дістав менший, і вона САМА теж нею не бавиться! Оце поставила- і дивиться, йому не дає. А він поки нічого сховати не може....
В сина по віку ще нема тої "ізворотлівості", хитрості, тому мені його більше шкода, поки що. Надіюсь, не надовго .
Недавно спілкувалась з мамою 2 дітей, з різницею як у мене. Теж різнополі, тільки там уже 13 років і 9.5. Каже, що таке в неї все життя, до сих пір. Постійно сваряться, вона з того біди не робить, пояснює якраз різнополістю. А я от не знаю чи то правильно...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6911
Я думаю, що проблема не у статі ваших дітей, так дійсно у кожній родині буває. Деякі брати-сестри у дорослому віці згадують, як відчайдушно вони билися у дитинстві, але це не перешкодило їм вирости і гаряче любити один одного, завжди приходити на допомогу іншому.

Вам зараз потрібно зайняти позицію спостерігача - брати і записувати із-за чого діти сварилися, хто на що образився, яка була ваша реакція, як мирилися...а потім глянути на проблему як би у цілому.

Ну я не психолог, просто мені дуже цікаві сімейні відносини
Аватар користувача
дякуючі Homka
#7171
У меня есть младшая сестра, которая младше на 6 лет. В детстве меня постоянно заставляли няньчить её, везде за собой водить, я просила родителей отнести её обратно в магазин и т.д. Счас я её очень -очень обожаю и не могу себе представить если бы её не было...
дякуючі Natali131
#7843
Я даже не знаю. Нашей малышке уже 4. Мы начали думать про второго ребенка. Я думаю, что такая разница в возрасте нормальная.
У меня с моим братом 8 лет разници. И нормально ужились
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7964
Мені здається що це все індивідуально для кожно' окремо' сім',кожно' мамочки і по різному для діток.Адже всі дітки мають різні характери.Хтось з нетерпінням чекає появи братика чи сестрички,а після народження ентузіазм швидко зникає,хтось ревнує,хтось зовсім не підпускає до малюка!!! :good:
В усьому є свої переваги:
1.маленька різниця у віці:
-дітки мали б мати спільні інтереси,тому їм цікаво гратись разом,
-майже однаково йдуть переходи життєві такі як садочок,школа...
-підростаючи діти підлітки такого самого віку мають шанс гуляти в одній і тій самій компанії,що дає надію на те що вони захистять одне одного раптом що,
2.велика різниця у віці(напевно хоча б років 7-9)
-старша дитина це ваш помічник,і по хатніх справах і по догляду за малюком,
-старшенька дитина самостійна і тому не вимагає дуже великої уваги(пальці в розетку точно не засуне),
Аватар користувача
дякуючі sonya
#8008
В мене з сестрою молодшою різниця 3роки і ми прекрасно проводили час в дитинстві і тепер завжди разом.Тому різниця між моїми дітьми теж вийде 3роки
Аватар користувача
дякуючі людмилка 87
#8192
між моїми дітками буде різниця 2 роки. я думаю що це мінімална різниця. :)
дякуючі Zay4enok
#8865
Чекаємо другу дитинку. Старшій 7. Як на мене чудова різниця.
Донька з великою радістю очікує на братика або сестричку. І вже доросла, багато чого вміє сама. :bye2:
Аватар користувача
дякуючі Наталка Полтавка
#13848
Zay4enok писав:Чекаємо другу дитинку. Старшій 7. Як на мене чудова різниця.
Донька з великою радістю очікує на братика або сестричку. І вже доросла, багато чого вміє сама. :bye2:
Да, хорошая разница.
Аватар користувача
дякуючі Pupa
#20666
Самая оптимальная разница между детьми это до шести лет, все что больше это уже не то.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!