МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2365
Не думала, що в моїй темі може зав'язатися дискусія з такого приводу :)
Мені здається, що Компот - жінка, я зробила такий висновок читаючи теми цього користувача. І все-таки так, цікаво, зізнавайтеся, хто ви!
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2370
[Але якщо я вас образила, вибачте.

На цьому форумі думка чоловіка мабудь більш цінніша, ніж жіноча тому що чоловіків серед нас набагато менше.

І якщо ви чоловік, то я дуже здивована, що ви пишите у таких подробицях про грудне годування та висадку дитини до горщика :hihihi:[/quote]

Боронь боже, ображатись з такого приводу! А стосовно обізнаності, то іноді чоловікові доводиться більше ніж жінці приділяти увагу дітям. Татко теж може сидіти у декреті.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2371
Компот, так ви нам скажете хто ви? А то тільки ще більш заінтригували :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2374
Atlika писав:Компот, так ви нам скажете хто ви? А то тільки ще більш заінтригували :)
Не скажу, гендерні стереотипи у Вас і так дуже помітні. Стосовно того,чим є сім'я без дітей. "Сім'я" - слово, яке походить від давньоруського "сємя",що логічно означає продовження життя, роду.А слово "родина"- український відповідник російській кальці "сім'я" походить від "родити",тобто давати плід,продовження.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2375
І які ж в мене гендерні стереотипи?

А якщо сприймати сім'ю тільки як інструмент для продовження рода, тоді сім'я з усиновленою дитиною - це також не сім'я, тому що рід продовжити хтось з її членів не може, чи не так по вашому?
І ще таке питання, як ви вважаєте, народити дитину - це головне прозначення жінки? Як ви ставитися до людей, які свідомо не хочуть народжувати дітей, ще раз підкреслюю не тому що не можуть, а тому що просто не хочуть?
Відповідь, що вам їх просто шкода не приймається :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2378
Atlika писав:І які ж в мене гендерні стереотипи?

І ще таке питання, як ви вважаєте, народити дитину - це головне прозначення жінки? Як ви ставитися до людей, які свідомо не хочуть народжувати дітей, ще раз підкреслюю не тому що не можуть, а тому що просто не хочуть?
Відповідь, що вам їх просто шкода не приймається :)
Та ні ,звичайно, а кар*єру зробтити, помандрувати,світ побачити тощо.Це їх свідомий вибір, респект і поважуха їм за це. Принаймні не вийде, як в цьму анекдоті: Чоловік, з думкою:"щоб було кому на старості води подати" одружується, народжує дітей, ростить їх, а потім на смертному одрі з жалем:"А врди й не хочеться"
Аватар користувача
дякуючі bob
#2384
kompot писав:То може ну його такого партнера. Бо такий тип кине у будь-якій іншій критичній ситуації.
Тут вже всі активно обговорюють Вашу стать, але я з іншим хочу вклинитись ))))
"Ну його" - воно може і вірно, але проблеми, як правило, починаються, коли вже пізно і дитина вже є. І так - страхи і егоїзм. Саме про це я кажу, ви дуже точно підсумували :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2411
Кожен з нас егоїст, на мою думку це нормальнодля людини піклуватися про себе, але після народження дитини можуть змінюватися пріорітети.
Що стосується грошей, то все одно коли їх достатьно для того, що користуватися послугами няні виховувати дитину набагато легче, також з'являється вільний час для роботи, для чоловіка та зменьшуються шанси того, що жінка стане домогосподаркою, яка нічим крім побуту та литини не цікавиться.
дякуючі lenka
#2422
Як варіант - немає горошей і житла. Це одна з найрозповсюдженіших проблем. Не треба тут тільки казати про гололних дітей Африки.

Звичайно, можна й у коробці народити, а якщо не хочеться?


Оце вона і є - головна причина - НЕ ХОЧЕТЬСЯ. Повірте, якщо ви насправді захочете дітей, то народите і в коробці. А розмови про те, що немає грошей, просто відмазки
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2423
lenka писав: Оце вона і є - головна причина - НЕ ХОЧЕТЬСЯ. Повірте, якщо ви насправді захочете дітей, то народите і в коробці. А розмови про те, що немає грошей, просто відмазки
:) Я не про себе.
lenka, що буде з дитиною, яку в прямому сенсі слова народили в коробці? Яке життя її чекає?
дякуючі lenka
#2424
Якщо її будуть любити, на неї чекає чудове щасливе життя :))))
Скільки у нас нещасних дітей, яких народили власники чотирикімнатних квартир, дач і автомобілів!
Ви не замислювалися, яке життя їх чекає? А їх чекають страхи, неврози, комплекси і, якщо пощастить, відвідини психоаналітика.
Може, відсутність грошей при народженні і є проблемою.
Але найбільш глобальна проблема - це відсутність любові і незнання батьків, що потім робити з дитиною після її народження.
Чи багато батьків замислюється над тим, що дитина хоче, що вона відчуває, як сприймає світ зі своєї, дитячої точки зору.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2425
Кожен з нас звик до певного рівню життя, і якщо народити у коробці, як ви кажете, то доведеться забути про себе, бо якщо немає грошей щоб прокормити та одягти самих себе потрібно бути ще думати про дитину.
Дитина - це такаж людина, як і її батьки, тому потрібно піклуватися не тільки пронеї, а і про себе також.
Я згодна з вами, що головне це бажання мати дітей, і є багато щасливих сімей у яких рівень прибутки дуже низкій, а є нещасні багаті сім'ї, але кожен сам для себе вирішую на що він може пійти щоб мати дитину.
дякуючі lenka
#2428
Я знаю, що я нестандартно мислю. Але мене завжди чомусь дивувало те, що коли люди замислюються над тим, мати чи не мати дітей, вони довго мусолять тему діти і гроші. Я народила свою дочку у 17 років у селі, в районному пологовому будину. Батько (мій хлопець) від дитини відмовився, на додачу вся його родина обливала мене грязюкою. Я навчалася в університеті - щодня їздила на сесії за 100 км і поверталася назад. Це були 90-ті роки. Моїм батькам не платили зарплату по півроку, на шиї ще був молодший брат. Якби тоді платили по 12 тисяч на дитину як зараз, я була б щаслива. Як ми тоді вижили - один Бог знає. Але від того часу, коли я зрозуміла, що вагітна, у мене й думки не виникало позбутися дитини через труднощі. Є таке прислів'я - дає Бог дітей - дає й на дітей. Це справді так.
І повірте, мені смішно, коли молоді дівчата з розумним виглядом починають філософствувати на тему: Да класно мати дітей, але ж... гроші, бла-бла-бла. Як на мене, за цими розмовами прикриваються певні проблеми: найчастіше це моральна неготовність мати дитину або страх.
Дитина - це не чергове надбання типу машини чи меблів. Це дар - Божий чи долі - не має значення як це назвати.
дякуючі lenka
#2431
kompot писав:
Atlika писав:І які ж в мене гендерні стереотипи?

І ще таке питання, як ви вважаєте, народити дитину - це головне прозначення жінки? Як ви ставитися до людей, які свідомо не хочуть народжувати дітей, ще раз підкреслюю не тому що не можуть, а тому що просто не хочуть?
Відповідь, що вам їх просто шкода не приймається :)
Не знаю, як щодо призначення... Насправді про наше призначення на Землі, мабуть ніхто не знає. А до людей, які свідомо не хочуть мати дітей, я ставлюся нормально. Причин цьому може бути безліч. Дитина - це продовження тебе. І якщо хтось не хоче мати дитину, той не хоче себе продовжувати. Така людина або занадто самодостатня, або залякана.
Можливо, ці люди правильно роблять, що не народжують дітей, бо не хочуть. уявіть, якщо вони не хочучи, все ж народжують. Буває звичайно, і досить часто, що думка і почуття і бажання після такого народження дитини змінюється на протилежні. І це чудово!
А буває, що дитина так і лишається небажаною. І живе з цим усе життя. Навіщо тоді мучити і себе і дитину...
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2432
А яке ваше ставлення до абортів?
Тобто як ви вважаєете, якщо майбутня мати розуміє, що не хоче дитину, краще все ж таки народити, чи зробити аборт?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!