МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2031
Виникло таке питання - дівчата, скажіть, зв'язали б ви своє життя з чоловіком який не може мати дітей?
І взагалі цікава ваша думка з приводу сімей без дітей - це сім'я чи ні? І як на ваш погляд відчуває себе людина, яка не здатна до продовження роду?
Можете відповідати на питання з двох позицій.
Якщо людина не хоче мати дітей, ваше до неї відношення?
Якщо людина, ваша кохана людина, ваш чоловік чи жінка (якщо на нашому форумі є чоловіки) не може мати дітей, наприклад за станом здоров'я, ваші дії?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2038
Ого, питаннячко ))))
Якщо людина не хоче мати дітей, я б сказала що в неї є певні страхи, пов"язані з дітьми. Зі страхами краще боротись, без них якось легше жити. Хоча, якщо партнера-партнерку це влаштовує - чому й ні.

А от щодо того, коли партнер не може мати дітей - це взагалі цікаво, на мій погляд.
Це - випробування в житті пари. А пара стає дійсно парою (сім"єю, як Ви написали), саме долаючи перешкоди разом. І від того, як двоє пройдуть через це або інші випробування, і залежить, чи стануть вони сім"єю.
До речі, мені здається, так само, як і безпліддя, випробуванням може стати народження дитини. Тому не думаю що дитина робить сім"ю сім"єю.
Але, коли партнери не хочуть дітей свідомо - чи можуть такі стосунки вважатись сім"єю - не впевнена...

Дуже цікава тема, насправді, дякую Вам! Сподіваюсь вона матиме продовження.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2095
bob писав:
Але, коли партнери не хочуть дітей свідомо - чи можуть такі стосунки вважатись сім"єю - не впевнена...
Як варіант - немає горошей і житла. Це одна з найрозповсюдженіших проблем. Не треба тут тільки казати про гололних дітей Африки.

Звичайно, можна й у коробці народити, а якщо не хочеться?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2098
aronskaya, а ви б зв'язали своє життя з людиною, яка не може мати дітей?

І ще цікаво, як вчинити в такій ситуації, наскільки це складно пережити людині, яка любить дітей?

Особисто я думаю, що змогла б жити з чоловыком, який не може мати дітей, але мені так здається, тому що я сама молода і дітей зараз не хочу, тобто материнського інстинкту у мене немає, і діти мене більше дратують ніж радують. А ось як буде через декілька років - не знаю.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2103
Atlika писав:aronskaya, а ви б зв'язали своє життя з людиною, яка не може мати дітей?

І ще цікаво, як вчинити в такій ситуації, наскільки це складно пережити людині, яка любить дітей?
Так, зв'язала б. Окрім можливості робити дітей, важливої, звичайно, є досить багато інших рис у близікій людині, які можуть зробити мене щасливою.

Пережити? Не тре переживати. Просто жити і все. Піти, наприклад, працювати у дитсадок і там реалізовувати свої здібності знаходити з дітьми спільну мову. Я працювала у групах з дітками до 6 років - це дуже цікаво :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2111
Мені здається, що робота з дітьми поганий варіант, томущо жінка буде бачити, що у інших діти є, а у неї немає. Хоча це залежить від її ставлення до ситуації, що склалася.
дякуючі Irishka
#2119
Atlika писав:Виникло таке питання - дівчата, скажіть, зв'язали б ви своє життя з чоловіком який не може мати дітей?
Так. Тому що коли розумієш що кохаєш людину то не заміслюєшся над такими питаннями, до того ж з розвитком медицини це питання можно вирішити.
Atlika писав: І взагалі цікава ваша думка з приводу сімей без дітей - це сім'я чи ні? І як на ваш погляд відчуває себе людина, яка не здатна до продовження роду?
Думаю що для жінки, яка хоче стати матір'ю це велике горе. Але ж на цьому життя не закінчується.
До того ж дитину можна всиновити, до речі, як ви ставитеся до всиновлення дітей?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2129
Irishka, не знаю, як я ставлюся до усиновлення дітей. Мені було б страшно всиновити дитину, адже рідко від дітей відмовляються у благополучних родинах. А у таких дітей мені здається не дуже гарна спадковість, адже це гени. Хіба не так?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2133
aronskaya писав:Як варіант - немає горошей і житла. Це одна з найрозповсюдженіших проблем. Не треба тут тільки казати про гололних дітей Африки.

Звичайно, можна й у коробці народити, а якщо не хочеться?
Мабуть в цій темі це офтоп. Але як визначити достатнє матеріальне забезбечення? Достатнє для народження дітей, маю на увазі.
За цим критерієм більшій частині українців дітей заводити не рекомендовано ))
Atlika писав:А у таких дітей мені здається не дуже гарна спадковість, адже це гени. Хіба не так?
За свідченнями сучасної науки - не так. Спадково (генетично) людина наслідує 25% ймовірності. Ймовірність - це не те, що трапиться обов"язково, а те що може трапитись за певних обставин. 75% - виховання.
Якийсь час я працювала в організації, яка займається прийомним вихованням. Бачила багато негативних прикладів. Батьки кажуть - гени. А коли починаєш розбиратись в ситуації - з"ясовується що батьки самі причетні до негативних проявів у дитини. Але на гени все списати психологічно легше, ніж взяти відповідальність на себе.

Але всиновлення, на мій погляд, не панацея в разі неможливості мати дітей.
До речі, чи є на форумі учасники з досвідом прийомного виховання?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2135
bob, може, звичайно, в більшості випадків гени - це не головна причина, але все-таки імовірність існує. Наприклад, імовірність спадкових захворювань, таких як шизофренія. Крім того, можливо життя батьків (бо які нормальні батьки відмовляться від своєї дитини?) негативно позначиться на її розумовому розвитку. Ось ці причини мене лякають найбільше. А на рахунок виховання ви абсолютно праві, воно дуже важливе.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2141
bob писав: ... як визначити достатнє матеріальне забезбечення? Достатнє для народження дітей, маю на увазі.
За цим критерієм більшій частині українців дітей заводити не рекомендовано ))
Фашистське запитання - кому рекомендовано заводити дітей, а кому ні. жартую :)
Достатньо - це стільки, скільки конкретна людина вважає за достатньо. За умови, що вона хоч трохи в курсі вартості дитячих товарів. Хоч зовсім трішечки.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2159
Atlika А як же на рахунок самопрограмування? Здається саме Ви про нього писали ;)
Але, якщо відкинути жарти, навіть на цьому форумі є свідчення того, що ми не застраховані в житті ні від чого, навіть живучи середньостатистичним життям. Ми ніколи не можемо знати напевно, що в нас народиться здорова дитина, чи що ми самі не захворіємо на важке захворювання.
А щодо шизофренії - її походження невідоме. Психіатри, як правило, пишуть про "поліетіологічне походження" хвороби. Тобто може бути багато причин. Але наразі більшість науковців сходяться на думці, що шизофренія не є спадковим захворюванням. Дитина, яка народилась в сім"ї, де вже є шизофренік, буде наслідувати його поведінку і ставлення до життя. Я зараз дуже спрощую, щоб не занурюватись у медичні подробиці і психологічну структуру людини, яка живе поруч із шизофреніком.

aronskaya, мені відомі приклади молодих сімей, які, чудово розуміючись на вартості дитячих товарів, і не маючи фінансової стабільності, мають при цьому чудові сім"ї і не одну дитину. Впевнена що і вам вони відомі ;)
Я хочу сказати, що це не є причиною. Це те, що люди, які вирішили не заводити дітей, пропонують в якості причини. Але вона завжди в іншому.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2163
Так, я писала. І я повністю з цим згодна, але ж ми не завжди робимо так, як треба, навіть коли знаємо, що це правильне рішення, томущо у кожного є свої страхи.

А стосовно усиновлення навіть не знаю, зараз існує вилика кількість способів завагітніти, наприклад сурогатна мати, як ви вважаєте, це краще усиновлення чи ні?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2164
bob писав: aronskaya, мені відомі приклади молодих сімей, які, чудово розуміючись на вартості дитячих товарів, і не маючи фінансової стабільності, мають при цьому чудові сім"ї і не одну дитину. Впевнена що і вам вони відомі ;)
Я хочу сказати, що це не є причиною. Це те, що люди, які вирішили не заводити дітей, пропонують в якості причини. Але вона завжди в іншому.
Відомі. Добре, якщо гроші - привід, що може бути причиною?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2177
Я вважаю, що причиною може бути страх відповідальності, страх повністю змінити свій життєвий уклад, залишитися без роботи.

Але для мене, наприклад, гроші - одна з основних причин:)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!