МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі lenka
#2433
Аборт я сприймаю негативно, і нікому б не хотіла такого побажати. Однак, вважаю, що це особиста справа кожної жінки.
Востаннє редагувалось 28-01-2009, 17:42:59 користувачем lenka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2445
lenka писав:Якщо її будуть любити, на неї чекає чудове щасливе життя :))))
Скільки у нас нещасних дітей, яких народили власники чотирикімнатних квартир, дач і автомобілів!
Ви не замислювалися, яке життя їх чекає? А їх чекають страхи, неврози, комплекси і, якщо пощастить, відвідини психоаналітика.
Може, відсутність грошей при народженні і є проблемою.
Але найбільш глобальна проблема - це відсутність любові і незнання батьків, що потім робити з дитиною після її народження.
Чи багато батьків замислюється над тим, що дитина хоче, що вона відчуває, як сприймає світ зі своєї, дитячої точки зору.
Цілком згодна.
Дитині розуміння і прийняття потрібне більше, ніж забезпечення.
Страшно дивитись на дітей, що живуть в забезпечених сім"ях, але не потрібні батькам, які відкуповуються грошима. Коли спостерігала таке, то думала, що ось, монстрики ростуть...
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2447
bob, я згодна з вами, що є діти у багатих сім'ях на яких боляче дивитися, алеж їх все одно менше.
А не страшно дивитися на дітей, яким нічого їсти? У яких немає іграшок, над якими знущаються інші діти?
Коли дитина не може піти навчатися, бо у батьків немає на це грошей?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2453
Atlika писав:bob, я згодна з вами, що є діти у багатих сім'ях на яких боляче дивитися, алеж їх все одно менше.
А не страшно дивитися на дітей, яким нічого їсти? У яких немає іграшок, над якими знущаються інші діти?
Коли дитина не може піти навчатися, бо у батьків немає на це грошей?
Знаєте, так співпало, що я не бачила дітей, яким немає що їсти і яких батьки достатньо люблять. Хіба це не взаємопов"язано? Батьки, які дійсно дитину люблять, знайдуть можливість її прогодувати - ми ж не в Африці живемо :) І проблему одягу вирішать - жінка може навчитись шити, щоб одягнути дитину гарно і дешевше. Вихід є завжди.

А щодо меншості дітей, яких не люблять в багатих сім"ях - не можу погодитись. Я працювала в одній з найпрестижніших шкіл свого міста, де батьки платять великі гроші за навчання, де діти хизуються одягом і телефонами, яких ніколи не буде у більшості вчителів. Оскільки я працювала психологом, то з більшістю з них спілкувалась особисто. Повірте, це справило б враження і на Вас.
дякуючі Oljsha
#5109
Батьки, які кажуть, що в них немає грошей і тому нічим не можуть допомогти своїм дітям, при цьому являються здоровим, то на мою думку то просто їхні лінощі. Вихід, насправді, завжди є. Було б бажання.
А щодо аборту, то звісно зле, але якщо майбутня мама не хоче дітей, то вона має право на власний вибір!
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5447
Як що кохаешь людину і не можеш без неї жити? Зараз можно звернутися до донора та зробити ЕКО
Аватар користувача
дякуючі Rina
#5458
А можно і просто усиновити малюка з дитячого будинку. Як ви к цьому ставитеся?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5506
Можно і усиновити, я вважаю, що тоді в світі ви зробите більше добраі користі. Виховаєте гідну людину. Це ж краще коли діти живуть в повноцінній сім`ї ніж у дітбудинку. Хто там з них ворстає?
Аватар користувача
дякуючі Александра17
#9686
Я думаю, что каждому свое, одним дано другим нет. Но это нельзя считать пороком .
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12953
Когда дети появляются, тогда ты понимаешь, что они - это главное в жизни. А когда их нет, то ты не знаешь, что они принесут с собой в твое существование. Ты не знаешь, какое счастье они волоком притянут. Поэтому семьи без детей тоже счастливы, потому что не знают, какое счастье может принести своим существованием ребенок.
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#13647
Однозначно - семья. Нельзя на себе ставить крест.
Аватар користувача
дякуючі Пеппи
#35161
Мы вот с мужем два года в браке, и очень хотим ребенка. Но есть некоторые проблемы, по которым пока не можем стать родителями, но каждый день стремимся к тому, что бы в скором времени услышать детский смех в нашей квартире) И главная проблема сейчас в здоровье мужа, но я верю в него, что он вылечится и у нас все будет хорошо)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!