Сторінка 1 з 1

ПІДПРИЄМЕЦЬ І ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕНІ

Додано: 27-03-2010, 23:13:54
Natapauk
Привіт мене звати Ната в мене проблема така я приватний підприємець скоро маю родити ну через 4 місяці, що мені потрібно щоб отримати до родові та після родові, а також одноразову допомогу на другу дитину. Дівчата підкажіть будь ласка!!!!
НАПЕРЕД ВДЯЧНА УСІМ!!!
Ще мене цікавить чи може моя мама йти в декрет замість мене???

Додано: 30-03-2010, 12:02:41
natitta
Ще на початку лютого я дізнавалася подібну інформацію(це я до того, що може із приходом нової влади зміняться закони), але на той момент мені розповіли таке (консультація юриста).
Грає роль чи ви підприємець на єдиному податку чи на іншому. Я на єдиному, тому цікавилась хіба таким видом. Ви маєте у своєму соцстрасі по тимчасовій втраті працездатності отримати реєстраційний номер( у багатьох він уже є, особливо якщо є наймана праця), потім туди віднести свій лікарняний у 30 тижнів і саме вони нараховують на ваш рахунок по вагітності і пологам. А одноразову допомогу нараховує інша служба,здається соцзабез, але я ще не уточняла, бо ще не "горить", але вона нараховується всім без виключення. І від вересня 2009р. всім підприємцям без припинення діяльності нараховують щомісячну допомогу на дитину. В декрет може піти будь-хто із сім"ї, хто фактично доглядає за дитиною.

Додано: 09-04-2010, 00:06:49
Natapauk
natitta Дякую , якщо будете ще щось знати буду вдячна, і якщо я щось взнаю то теж викладу все що знаю.