МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#8176
Згущене молоко. Смачно, як у дитинстві ? Чи насправді це так, та які смакові якості залишились у згущику сьогодні, дізнайтесь у споживчій програмі «Книга скарг та пропозицій. Згущене не молоко» о 21:30 на телеканалі «ZIK». Також ви побачите, як згущене молоко можна зробити вдома та чи реально не в лабораторних умовах відрізнити справжнє молоко від згущеного з рослинними оліями.Програми телеканалу «ZIK» можна переглянути на сайті www.ziktv.com.ua
дякуючі NadyaPetrova
#8224
Дівчата, це просто жах! Я дивилася про згущенку по інтеру, сказали, що тільки первомайська добра. Ми вже взагалі її не беремо. Моя мама варить сама якось, але я не хочу так....А я її так люблю... :%):
Аватар користувача
дякуючі Homka
#8300
А я покупаю Белорусскую сгущёнку, нам очень нравится.
Аватар користувача
дякуючі ksenya.matsko@gmail.com
#8302
Ми вже 2 місяці купуємо первомайську згущонку і дуже задоволені у неї зберігся ще той смак який був у згущонки ще в СССРівські часи.Дуже задоволені! Спробуйте!
Аватар користувача
дякуючі Nastia90
#8304
Якщо послухати журналістів, то нічого не можна вживати. А тим паче, якщо вони кажуть про те, що треба брати одного виробника, це автоматично означає, що їм цей сюжет добре проплатили
Аватар користувача
дякуючі Анастасия WOW
#8428
я тоже стала покупать Белорусскую сгущенку. до этого нашу сгущенку добавляла в чай себе, и потом моего сыночка обсыпало, а педиатр сказала чтобы нашу не покупала, т.к. она не такая как была раньше.
дякуючі МаМаша
#8708
Детям вообще не нужна сгущенка. Тут взрослого может обсыпать.
Аватар користувача
дякуючі Vera
#9016
Homka писав:А я покупаю Белорусскую сгущёнку, нам очень нравится.
он самая лучшая от нашей сгущенки обсыпает
Аватар користувача
дякуючі Подоляночка
#9018
Ми купуємо білоруську згущонку - рогачовську. Дуже подобається смак - як в дитинстві. :)
дякуючі Verunya
#9201
Я согласна с тем, что детям не нужна сгущенка.
Мои родители тоже покупают себе белорусскую.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9679
Спасибо за информацию )
Аватар користувача
дякуючі Janya
#10546
Сейчас к сожалению и от обычного молока, купленного в магазине можно отравиться, не говоря уже о сгущенке (
Аватар користувача
дякуючі Popelyushka
#10564
Мы покупаем либо Гадячскую, либо Белорусскую - они самые лучшие, как по мне. А до этого сколько всякой г... видели, просто ужас. Один раз купили, а там просто шпаклевка, а не згущенка, аж страшно смотреть, не то, чтобы есть.
Аватар користувача
дякуючі Liara
#11234
Если позволяет время, лучше варить самостоятельно, это очень просто: на 3 л молока - 1 кг сахара. сразу в холодном виде смешиваешь и варишь, помешивая, на медленном огне. Часа 1,5 времени, но если брать меньшие объёмы, то быстрее.

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!