МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#8264
Дівчата,я десь чула, що памперси дуже шкідливі хлопчикам. Коли пеленаю свого синочка, то знімаючи памперс від запрілості мошонка аж обвисає і вся зморщена.Що можна робити щоб такого не виникало?Ще чула,що коли вдягати на хлопчика памперс, то потрібно піднімати мошонку вверх.Чи це справді потрібно робити і з чим це пов'язано підскажіть будь ласка?
дякуючі Helena
#8967
у Комаровского в книжечке написано что для девочек памперс еще вреднее чем для мальчиков
дякуючі Nikimam
#9418
Helena писав:у Комаровского в книжечке написано что для девочек памперс еще вреднее чем для мальчиков
такого не читала в нього. але читала, що ще не доведено що хлопчикам це шкодить так як покоління, яке почало ходити в памперсах не виросло до дорослого віку.
дякуючі Olivia
#9521
Вредные конечно, но что делать, Пеленки это не вариант. Хотела спросить а кто каким кремом пользуется от опрелости и раздражения от подгузников?
дякуючі Мама Допитлива
#9807
А у нас мальчик. Вправду очень вредно. Памперсы были в зимнее время на прогулки и в поездки, остальное - тканевые подгузники. И высаживание. Есть книга "Жизнь без подгузников". правда, у нас совсем без них не получилось... Ночью - тканевые. все равно малыш просыпается, чтоб поесть и пописать, заодно и поменять можно.

Считаю, что пеленки и высаживание - вариант, иначе слишком велика вероятность остаться совсем без внуков. Просто, если есть неопущение яичка, то операцию делают почти сразу. а в памперс оказывается можно засунуть ребенка на 18 месяцев(судя по рекламе), а температура там, как и внутри тела...

Считаю, что велеть стиральной машинке стирать можно и трижды в день - это проще, чем нашим мамам, а тем более бабушкам, а учитывая утюги с паром - сказка и ничегонеделанье.

От опрелостей от пеленок и иногда памперсов(вернее зеленых Либеро - самые невонючие) использовала БарьерКрем, еще присыпку не на основе талька(тоже бывают нъюансы) и, конечно, бесфосфатный безопасный порошек для стирки БЕЗ ЗАПАХА.
Аватар користувача
дякуючі fiona
#9834
Olivia писав:Вредные конечно, но что делать, Пеленки это не вариант. Хотела спросить а кто каким кремом пользуется от опрелости и раздражения от подгузников?
Есть очень много кремов, нужно пробовать, у нас например на деситин была аллергия, перешли на драполен.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#10302
ще не чула щоб на десетин аллергія була. Здивована дуже
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#10688
Да, ну..информация про вредность подгузника для мальчиков именно, так никем и не доказана. У меня мальчик, мы пользовались подгузником до 1,5 лет, ну единственное, что в жаркое время - я старалась избегать подгузников, так как и правда очень потел в них. Ну а в остальном, не вижу ничего в подгузниках плохого, они только облегчают жизнь маме, да и ребенку приятнее спать в подгузнике, чем будить его, чтобы поменять ползунки.
дякуючі mama_zh
#11230
я намагаюся дотримуватись золотої середини: сприймаю підгузки як гарний винахід і допомогу мамі - що не кажіть, але краще більше часу присвятити спілкуванню і іграм з дитиною, аніж стояти все прати, прасувати, перевдягати постійно і доставати дитину постійним проханням сісти на горщик.. але все ж до року користувались наполовину підгузками одноразовими і багаторазовими. зараз нам 1,5 роки - вдягаю підгузки одноразові обовязково на нічний і денний сон, на прогулянку. а щоб нічого там не запрівало, щоб не було шкоди - то треба слідкувати, щоб не постійно був у памперсі, а щоб шкіра ще й достатньо дихала...
#11275
ksenya.matsko@gmail.com писав:Дівчата,я десь чула, що памперси дуже шкідливі хлопчикам. Коли пеленаю свого синочка, то знімаючи памперс від запрілості мошонка аж обвисає і вся зморщена.Що можна робити щоб такого не виникало?Ще чула,що коли вдягати на хлопчика памперс, то потрібно піднімати мошонку вверх.Чи це справді потрібно робити і з чим це пов'язано підскажіть будь ласка?
Доброго дня!
Мамі потрібно купувати підгузники, які відповідають міжнародним стандартам. Теза про шкоду підгузників для хлопчиків – не має наукового підґрунтя. Аби не виникало попрілостей, рекомендую замінити підгузники трусиками для малюків.
Особиста консультація у педіатра обов’язкова для правильного лікування малюка. Лікар-педіатр Наталя Гейко.
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#12934
Обычно, про вред подгузников бабушки любят говорить. ) Как сказал Комаровский, бабушка - это самое больше зло. )
дякуючі Мамуличка
#13304
Я не виже ничего плохого в памперсах, если их менять вовремя, не додерживая до опрелостей. В марле тоже мокро и парко, так в чем разница? :)

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Ще більше корисного та цікавого!