МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#16840
1. Кава зі спеціями (Марокко)
Цей дивовижний кавовий напій готується з кави і перетертої суміші спецій в яку входять кунжут, чорний і червоний перець, мускатний горіх, кориця і аніс.
2. Лагрима (Аргентина)
Цей кавовий напій швидше нагадує молоко з кавою, ніж каву з молоком. Його секрет простий – у збиту молочну піну додається лише десята частина кави.
3. Тоуба (Сенегал)
Секрет цієї кави криється в обжарці разом з гвінейським перцем, що дарує йому неповторний смак і аромат.
4. Фарисей (Німеччина)
Це кава з великою кількістю рому, віскі або будь-якого іншого міцного алкоголю. На скільки великим? Тут все залежить від Вашого бажання. Його винайшли спеціально, щоб пити у великих компаніях не привертаючи зайвої уваги. Зверху напій «накривається» рясним шаром збитих вершків.
5. Римський Еспресо (Італія)
Тут цей споконвічний італійський напій готують з часточкою лимона, попередньо вичавленою в чашку з кавою.
6. Кава з часником і медом (Туреччина)
Це, мабуть, самий пікантний кавовий напій. І Ви не повірите, але це насправді дуже смачно!
7.Бон бон (Іспанія)
Це еспресо зі згущеним молоком, змішані шарами.
8. Яєчна кава (В'єтнам)
Якщо Вам пощастить відвідати цю чарівну країну, не забудьте побалувати себе місцевим яєчним кави. Для його приготування яєчний жовток перетирається з молоком і цукром, а отримана суміш заливається свіжозавареною кавою.
9. Фраппе (Греція)
Для приготування цього Фраппе Вам знадобиться: подрібнений лід, кава і молоко. Все це збивається в шейкері і виходить кращий літній напій.
10.Лапландський кави (Фінляндія)
Його секрет у лапландському сирі, який заливається гарячою і ароматною кавою.
11. Кава з чаєм (Гонконг)
Ритм цього місця диктує свої правила. Тому і тут п'ють каву по-особливому, змішуючи його з чорним чаєм і перцем.
12.Кава з апельсином і ромом (Ямайка)
Як Ви вже зрозуміли з назви, цей кавовий напій входить ром і часточка апельсина. І не забудьте приправити все паличкою ароматною кориці.
Приємного кавування!
дякуючі Антрелла
#17987
Интересно пьют кофе, рецепты себе взяла на заметочку. Я и сама кофеманка, к выбору кофе отношусь серьёзно. Многие покупают только арабику, но забывают о робусте, считая его низшим сортом и не таким вкусным. Но я советую смешать эти два вида кофе, я смешиваю 1 (робусты) к 4 (арабики). Вкус отменный получается. Обычно беру на сайте kardamon , только в зёрнах, а потом сама дома мелю непосредственно перед готовкой кофе.
#18764
1Julieta писав:1. Кава зі спеціями (Марокко)
Цей дивовижний кавовий напій готується з кави і перетертої суміші спецій в яку входять кунжут, чорний і червоний перець, мускатний горіх, кориця і аніс.
2. Лагрима (Аргентина)
Цей кавовий напій швидше нагадує молоко з кавою, ніж каву з молоком. Його секрет простий – у збиту молочну піну додається лише десята частина кави.
3. Тоуба (Сенегал)
Секрет цієї кави криється в обжарці разом з гвінейським перцем, що дарує йому неповторний смак і аромат.
4. Фарисей (Німеччина)
Це кава з великою кількістю рому, віскі або будь-якого іншого міцного алкоголю. На скільки великим? Тут все залежить від Вашого бажання. Його винайшли спеціально, щоб пити у великих компаніях не привертаючи зайвої уваги. Зверху напій «накривається» рясним шаром збитих вершків.
5. Римський Еспресо (Італія)
Тут цей споконвічний італійський напій готують з часточкою лимона, попередньо вичавленою в чашку з кавою.
6. Кава з часником і медом (Туреччина)
Це, мабуть, самий пікантний кавовий напій. І Ви не повірите, але це насправді дуже смачно!
7.Бон бон (Іспанія)
Це еспресо зі згущеним молоком, змішані шарами.
8. Яєчна кава (В'єтнам)
Якщо Вам пощастить відвідати цю чарівну країну, не забудьте побалувати себе місцевим яєчним кави. Для його приготування яєчний жовток перетирається з молоком і цукром, а отримана суміш заливається свіжозавареною кавою.
9. Фраппе (Греція)
Для приготування цього Фраппе Вам знадобиться: подрібнений лід, кава і молоко. Все це збивається в шейкері і виходить кращий літній напій.
10.Лапландський кави (Фінляндія)
Його секрет у лапландському сирі, який заливається гарячою і ароматною кавою.
11. Кава з чаєм (Гонконг)
Ритм цього місця диктує свої правила. Тому і тут п'ють каву по-особливому, змішуючи його з чорним чаєм і перцем.
12.Кава з апельсином і ромом (Ямайка)
Як Ви вже зрозуміли з назви, цей кавовий напій входить ром і часточка апельсина. І не забудьте приправити все паличкою ароматною кориці.
Приємного кавування!
марокканский чай - это по типу масалы? боже, я его попробовала ошибочно. заказала в кафе, не подозревая что это будет. не ожидала такого обилия молока. но была не просто приятно удивлена, это дико вкусно)))
Аватар користувача
дякуючі Oliviya
#18775
Ого, действительно интересно) Я такого раньше не читала и нигде не видела) я сама кстати та еще кофеманка) Но люблю больше арабику) Или 100% или хотя бы по большей ее части. Но так как кофемолку еще не купила,покупаю уже молотый. Это по крайней мере единственный сайт (пока что) где дешевле всего , да и не кидают www.coffee.ua/165355/c165355/ , кто тоже любит,может присмотрется. Там скидки кстати неплохие пускают.
дякуючі linali
#20484
про то что смешивают с чаем не слышала даже)
дякуючі evaforever
#20500
Вкусняха все, кроме кофе с часноком и медом) брр, аж подумать страшно что там такое получается.
Аватар користувача
дякуючі sniegka
#20563
ну да я тоже не представляю себе кофе с часноком.....уж лучше классический вариант свежезаваренного кофе Эстетика от фирмы www.tiko-chako.ua с приятным шоколадным послевкусием, от которого лично я в восторге.
Аватар користувача
дякуючі Alla blond
#20578
Как интересно, я только с появлением всех этим кафе только стала разбираться в разновидностях кофе и способах их приготовления.
Аватар користувача
дякуючі Alexsis
#21693
Обожнюю каву
Аватар користувача
дякуючі Luna_lun
#22260
Я про такие кофейные напитки и не слышала раньше!
Больше всего впечатлили - кофе с чесноком и яийцом :%):
Аватар користувача
дякуючі Kara
#22558
Luna_lun писав:Я про такие кофейные напитки и не слышала раньше!
Больше всего впечатлили - кофе с чесноком и яийцом :%):
Меня ещё удивил кофе с сыром

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!