МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Людмилка
#1629
Молочниця- що це таке? Які ознаки цієї хвороби??? Які можуть бути наслідки, це серйозна хвороба? Заздалегідь дякую)))
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1630
Вагінальний кандидоз (молочниця)

Вагінальний кандидоз (або молочниця) є однією з найпоширеніших грибкових інфекцій сечостатевої системи у жінок. У переважній більшості випадків це захворювання викликається дріжджеподібними грибами виду Candіda. Цей зазвичай нешкідливий мікроорганізм можна знайти в організмі кожної жінки, найчастіше в піхві, а також в ротовій порожнині, в кишечнику, на шкірі. Але при порушенні звичайного балансу мікроорганізмів, може збільшуватися ріст грибків роду Candida і проявом цього росту стає вагінальний кандидоз.

Як часто хворіють вагінальним кандидозом?
Відомо, що близько 75% жінок протягом життя хворіли на цю хворобу, і майже 40% зустрічалися з нею повторно. У США захворюваність кандидозом складають близько 13 млн. випадків на рік, що становить близько 10% жіночого населення країни. Подібні ж показники є і в інших розвинутих країнах.
На сьогоднішній день немає чіткого пояснення, чому одні жінки схильні до молочниці, а інші – ні. Але встановлено ряд факторів, які можуть збільшити ризик захворювання вагінальним кандидозом.

Фактори, що сприяють розвитку молочниці:
Грибкова інфекція частіше уражає жінок з ослабленою імунною системою в результаті захворювання чи проведеного лікування, при зниженні природних захисних сил організму, порушеннях нормальної бактеріальної флори і гормонального фону. Важливо зрозуміти, що молочниця – це захворювання-наслідок.
• прийом антибіотиків;
• спринцювання;
• носіння тісної нижньої білизни (особливо синтетичної);
• фізіологічні стани організму (вік; дисфункція яєчників, знижена функція щитовидної залози; зміни гормонального статусу, наприклад, вагітність; ожиріння);
• наявність основного захворювання (рак, діабет, порушення клітинного імунітету);
• використання оральних контрацептивів;
• неправильне харчування, зокрема, надлишок солодкої їжі.
Заразитися кандидозом можна і статевим шляхом.
Звичайно, деяких із вказаних факторів важко уникнути, але, знаючи можливі причини появи молочниці, Ви можете потурбуватись про своє здоров'я.

Діагностика:
Набір досліджень при скаргах на виділення стандартний і проводиться у певній послідовності:
1. Мазок (бактеріоскопія).
2. При необхідності – посів (бактеріологічне дослідження).
3. ПЛР (ДНК-діагностика).

Як проявляється кандидоз?
Вагінальний кандидоз має декілька симптомів, і жінки можуть страждати від одного або декількох з них. Найпоширенішими симптомами є:
• гострий свербіж і печіння в статевих органах;
• почервоніння тканин піхви;
• білі сироподібі виділення з піхви;
• больові відчуття під час статевого акту;
• порушення сечовипускання.

Лікування кандидозу

Лікування кандидозу необхідно почати з усунення причини, що призвела до появи клінічних симптомів. Необхідно відмінити антибактеріальний препарат, припинити використання чи вибрати інший контрацептивний засіб, зайнятися лікуванням порушення обміну речовин.
На сьогоднішній день існує багато методів лікування вагінального кандидозу. Ви можете використовувати місцеві засоби, наприклад, вагінальні креми, свічки або таблетки, курс лікування якими складає 5-7 і більше днів. При використанні таких засобів слід враховувати їх незручний спосіб введення. Крім того, вони можуть викликати подразнення шкіри і слизової оболонки статевих органів і не діють на грибкові вогнища в кишечнику, в ротовій порожнині, що може сприяти повторним спалахам захворювання.

знайдено тут
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2078
Людмилка писав:Молочниця- що це таке? Які ознаки цієї хвороби??? Які можуть бути наслідки, це серйозна хвороба? Заздалегідь дякую)))
Людмилка, я вилікувала її одного разу. Якщо є більш конкретні запитання, пишіть.
дякуючі kobzarivna
#6040
Добрий вечір, aronskaya. Може ви зможете мені допомогти.
Хотіла би дізнатися, як ви вилікувалися. В мене теж проблема - молочниця. Я вже хворіла 3 рази. Вперше десь років 5 тому. Я навіть не знала, тоді про таку хворобу. Вона сама в мене тоді пройшла. Коли я була вагітна, то в жіночій консультації прочитала про молочницю і я зрозуміла, що мене тоді турбувало. На 9 місяці я теж захворіла. Але, дякувати Богу, швидко вилікувалась і на синочка вона не перейшла. Через 5 місяців після пологів знову почалась. Лікар виписав супозиторії пімафуцин. Начебто допомогло. Напевно вона прийде ще.
Може метод, Яким ви вилікувались допоможе і мені.
дякуючі kobzarivna
#6077
дякую
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6083
kobzarivna писав:Добрий вечір, aronskaya. Може ви зможете мені допомогти.
Хотіла би дізнатися, як ви вилікувалися. В мене теж проблема - молочниця. Я вже хворіла 3 рази. Вперше десь років 5 тому. Я навіть не знала, тоді про таку хворобу. Вона сама в мене тоді пройшла. Коли я була вагітна, то в жіночій консультації прочитала про молочницю і я зрозуміла, що мене тоді турбувало. На 9 місяці я теж захворіла. Але, дякувати Богу, швидко вилікувалась і на синочка вона не перейшла. Через 5 місяців після пологів знову почалась. Лікар виписав супозиторії пімафуцин. Начебто допомогло. Напевно вона прийде ще.
Може метод, Яким ви вилікувались допоможе і мені.
Добридень. на Ваше запитання відповідає акушер-гінеколог.

На жаль, будь-які лікувальні метода не запобігають повторному розвитку молочниці. Бо є дуже велика кількість факторів, які провокують молочницю. У кожної жінки гриби (а саме вони викликають молочницю) є нормальними "квартирантами" піхви. Але, флора вагіни пригнічує їх розвиток та розмноження у великій кількості. Отож, замало вилікувати молочницю - важливо дотримуватися деяких правил гігієни (особливо тим, у кого молочниця з'являється часто). Спровокувати молочницю можуть:

- відвідування басейну та користування хлорованою водою для інтимної гігієни (хлор - антисептик, пригнічує нормальну флору)
-спринцювання заради більшої чистоти (ця чистота - сумнівна, бо чистою є вагіна з нормальною флорою, а не стерильна; спринцювання вимивають лактобактерії)
-статеве життя з кількома партнерами (не тому, що молочниця передається статевим шляхом, а тому, що агресивна інколи флора чоловіків теж пригнічує лактобактерії)
-контрацепція (хімічна, презервативи та гормональна)
-некоректна інтимна гігієна (з використанням лугового мила чи гелів з триклозаном - це антибіотик, який пригнічує нормальну флору; ліпше користуватися засобами, які містять молочну кислоту - наприклад, Лактацид-Феміна)
-деякі захворювання (імунодепресивні стани, цукровий діабет тощо)
-надмірне вживання солоденького та дріжджового (бо гриби дуже полюбляють солоденьке)
-користування прокладками кожен день, постійне носіння синтетичної білизни
-особливий гормональний стан - вагітність, наприклад (дуже сумнівний фактор, бо років з 50 тому у вагітних ніякої молониці не було, а тепер - майже у кожної, чому - поки невідомо, але є припущення, що це через те, що жінки зараз рідко нарождують, а тому спостегірається неприродний гормональний фон)

Це - найбільш поширені фактори, але є й інші.

Нагадаю, будь яке лікування дає максимум 85% ефективності.

У 15% випадків треба чи шукати мікробів, які "допомагають" молочниці (наприклад, трихомонади - а їх не так легко виявити іноді, як здається), чи застосовувати більш сильні препарати, до яких ще немає резистентності у кандид. Застосовувати лікування, яке допомогло іншій жінці стовідсотково - безглуздя, бо кожна жінка - індивідуальність.

Впевнена в одному - якщо у Вас знову з'явиться молочниця, пімафуцин і подібні препарати не допоможуть - тому обов'язково скажіть лікарю, що лікувалися пімафуцином - він призначить препарат іншої групи.
дякуючі kobzarivna
#6103
Elantra, дякую за відповідь і поради.
Я знаю, що кожен організм індивідуальний. Ніколи не лікуюся, не порадившись з лікарем.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7799
У мене цілий ряд запитань, одразу вибачаюсь за їх примітивізм:
--Чи правда, що молочниця не лікується, а лише залічується? gi oops
--і чи справді є звязок з молоком: пити молоко-кефір чи не пити?

--Звідки вона береться?-грибки ніби-то передаються, тобто якщо я знайшла в себе молочницю-шукай хто "одарив?"
-- На білизні і рушниках-це зрозуміло: постірав і по всьому (чи не повсьому?), а на ванні чим обробляти?
--якщо в чоловіка немає симптомів і ми 2тижні не кохались-йому потрібно пролікуватись?

Останні питання після прочитання усього що вище. дещо змінились.
-- Якщо молочниця-це порушення балансу мікроорганізмів, що постійно живуть в жінці, то навіщо проліковувати чоловіків?
--Якщо молочниця-це порушення балансу мікроорганізмів, то боротись з рушниками і ваннами не має сенсу?
дякуючі NataPa
#11069
kobzarivna писав:Добрий вечір, aronskaya. Може ви зможете мені допомогти.
Хотіла би дізнатися, як ви вилікувалися. В мене теж проблема - молочниця. Я вже хворіла 3 рази. Вперше десь років 5 тому. Я навіть не знала, тоді про таку хворобу. Вона сама в мене тоді пройшла. Коли я була вагітна, то в жіночій консультації прочитала про молочницю і я зрозуміла, що мене тоді турбувало. На 9 місяці я теж захворіла. Але, дякувати Богу, швидко вилікувалась і на синочка вона не перейшла. Через 5 місяців після пологів знову почалась. Лікар виписав супозиторії пімафуцин. Начебто допомогло. Напевно вона прийде ще.
Може метод, Яким ви вилікувались допоможе і мені.

Той метод, що допоміг мені позбутися хронічної молочниці, - АБСОЛЮТНО натуральний. мені призначила це лікування моя гінеколог. 1. Спринцювання раствором Малавит (10 днів, на ніч). 2. Прийом пігулок Мирон та Бангшил як вказано в іструкціях препаратів, але не менше місяця. У такому разі ви отримаєте шанс повністю позбавитись надокучливої молочниці. Раніше молочниця була в мене майже щомісяця, а тепер - вже рік навіть думати забула, що воно таке. Тож - це моя порада. Здоров'я вам!
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#12935
Все так кинулись отвечать. Но может быть автор имел в виду детскую молочницу?
Аватар користувача
дякуючі Александра17
#13364
kobzarivna писав:Добрий вечір, aronskaya. Може ви зможете мені допомогти.
Хотіла би дізнатися, як ви вилікувалися. В мене теж проблема - молочниця. Я вже хворіла 3 рази. Вперше десь років 5 тому. Я навіть не знала, тоді про таку хворобу. Вона сама в мене тоді пройшла. Коли я була вагітна, то в жіночій консультації прочитала про молочницю і я зрозуміла, що мене тоді турбувало. На 9 місяці я теж захворіла. Але, дякувати Богу, швидко вилікувалась і на синочка вона не перейшла. Через 5 місяців після пологів знову почалась. Лікар виписав супозиторії пімафуцин. Начебто допомогло. Напевно вона прийде ще.
Може метод, Яким ви вилікувались допоможе і мені.
Часто, однією з причин появи молочниці є зниження імунітету, тому поки ви не вирішите цю проблему вона періодично буде у вас з'являтись. В період загострення мені, власне, допоміг Каністен. Препарат безпечний та швидкодіючий. Я і мої подруги їм користувались, задоволені, і що важливо проблема більше не повторювалась.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#13418
Девушки, а кто-то еще этот Канестен пробовал? Какие отзывы?
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#13451
Nora писав:Девушки, а кто-то еще этот Канестен пробовал? Какие отзывы?
Я пробовала. Средство, моментального действия. Собирались с мужем на отдых, а меня прихватило прямо за 3 дня до поездки. Думала все, накрылся мой отдых, но все обошлось. Спасибо лекарству, все прошло прекрасно )))))
Аватар користувача
дякуючі Александра17
#13454
Я пробовала другие препараты, но после них рано или поздно был рецидив. А тут вообще, тьфу тьфу тьфу без происшествий вообще. Но еще конечно, не забываем про витаминки, девочки.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!