МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2571
Поглянула передачу про шкоду пластикового посуду, упаковки і так далі, там в основному говорили про китайську. Так от, там показували пластикові тарілки на яких внизу позначка "виготовлено з меламіну" або 100 % меламін. Після скандалу, з ним зв'язаного, напевно всі вже знають, що це таке. Після цього, поглянула на нашу кенполовськую тарілку і жахнулася (адже і не китайська, а польська), а на ній теж саме написане. Добре хоч не часто їли з неї, а тепер не будемо і зовсім. Поділитеся досвідом, як, а точніше з чого їсте ви?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2572
В мене вдома майже весб посуд скляний.
А меламін міститься тільки у пластиковому посуду?
А чому дитина не може їсти зі звичайних скляних тарілок, тільки тому, що такий посуд б'ється і це небезпечно?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2575
Atlika писав: А меламін міститься тільки у пластиковому посуду?
Так.
Atlika писав: А чому дитина не може їсти зі звичайних скляних тарілок, тільки тому, що такий посуд б'ється і це небезпечно?
Та може...Але ж моя донька любе помусолити тарілку, постучати об неї, може і товкнути...Пластикова тарілочка мені казалася такою зручною і красивою...а ось теперь гадаю краще зі скляної.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2581
Наскільки я знаю зраз є скляний посуд, який не можна розбити, думаю що вам саме такий підійде краще за все :)

Мені дуже не хочеться самостійно шукати, що таке меланін, тому, якщо вам не важко ви б могли пояснити чим від такий шкідливий?
Бо я знаю тільки, що шкідливо істи і пити зі звичайного одноразового пластикового посуду, а про такий нічого не знаю (((
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2588
По суті справи це отрута. І вона повільно труїть організм наших дітей - жах


меламин относится к группе аминопластов и представляет собой прессованный материал с различными наполнителями и красителями. Основным гигиеническим показателем при оценке изделий из меламина является миграция мономера формальдегида (обладает токсичностью, аллергенным и канцерогенным действием, в связи с чем подлежит строгому гигиеническому нормированию). Столовая посуда и приборы из меламина для детей не могут быть рекомендованы к реализации, отмечает глава Роспотребнадзора, даже в случае, когда количество формальдегида в исследуемом образце находится на уровне чувствительности метода. :%):


http://top.rbc.ru/society/07/07/2007/108543.shtml
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5655
Atlika писав: А чому дитина не може їсти зі звичайних скляних тарілок, тільки тому, що такий посуд б'ється і це небезпечно?
Та може...Але ж моя донька любе помусолити тарілку, постучати об неї, може і товкнути...Пластикова тарілочка мені казалася такою зручною і красивою...а ось теперь гадаю краще зі скляної.[/quote]

Але можна їсти і з металевого посуду, зараз багато посуди з нержавіючої сталі або емалірований посуд. Ми ж раніше з таких і їли, коли були маленькі. А донька нехай стукає об неї або мусолить, не страшно, що розіб ється.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6074
а у нас канполовська соска і пластмасові брязкальця(погремушки) також фірми канпол бейбіз. А він їх тягне до рота і смочке!!! що ж це мені тепер робити? викинути їх? вони ж не дешеві, і жаль, я такі гарні вибирала. чи може саме вони безпечні? бо в посуд кладуть теплу їжу, мабуть коли пластик взаємодіє з теплом відбуваються якісь хімічні реакції? соска, впринципі силіконова, але я думаю, може силікон це якийсь із різновидів м якого пластику? я тепер хвилююсь! :shock:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6075
нещодавно одногрупниці спитали, що подарувати малюку на хрестини, то я ще й взяла сказала набір дитячого посуду - такий класний бачила - тарілка на присосці, присмоктується до столу і малюк її не скине. От невдача, що тепер із набором робити - подарунок не здешевих
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6271
Ми вже якось про це забули - і і їмо, і п'ємо і менше думаємо про це
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6282
Inneska писав:Ми вже якось про це забули - і і їмо, і п'ємо і менше думаємо про це
може й так, бо як подумати - то зараз і дихати не корисно
Аватар користувача
дякуючі lesjonok83
#12650
Ну ми ж не можемо від усього уберегти малюків? Звичайно, шо треба старатися...але все одно є речі, коли ну просто не можна не використати
Аватар користувача
дякуючі nichka
#13981
я предпочитаю избегать пластиковой яркой посуды
Аватар користувача
дякуючі Dabi
#17095
Да купили в обычном магазине(детском), через интернет не заказываю. Могут китай подсунуть.
дякуючі Ljolja
#20349
Я своему ребенку купила детскую фарфоровою посуду Thun, с красивым красочным рисунком, с ее любимым персонажем. Очень хорошее качество, можно мыть в посудомоечной машине. Покупала в интернет магазине posudy.net/
Зображення[/url]
Аватар користувача
дякуючі Karen
#20650
Мы брали детям пластиковую посуду, потом увидели передачу о том, как это опасно и купили новую стеклянную. И пусть иногда громко получается, зато без всяких вредных веществ.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!