МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі edik
#4902
доброго дня всім мамам.у мене така ситуація доньці вже 1рік і 3 місяці,а нічого не хоче їсти ,іще кормиться грудю.не довес у неї вже біля 2 кг,обходили всіх врачів говорять што здорова з медичної точки зору,а пішли до бабки однієї то вона побачила што у неє жилудок впав ,ну походили та вроді поставила на місто вже трохи і їсти і спить спокійно.чи була у когось така ситуація,якщо була та напишіть чим ви кормили свою дитину.
дякую всім навперед.
мама насті :)
Аватар користувача
дякуючі miki
#4903
проверьте ребенка на глисты. Очень часто бывает, что врачи найти ничего не могут, а ребенок худеет и ничего не ест. Бывает, что становится очень раздражительным и нервным. Если сдать анализы, то как обычно напишут "яйца глист не обнаружены", а проверить на компьютерной диагностике (только у хорошего опытного врача!), то оказывается - глисты или лямблии.
Иногда из-за них: температура появляется, ребенок чахнет, нервозность, бледность, синяки под глазами, скрежещет ночью зубами (это, кстати, первый признак глистов). А прогнали глисты - и все нормализуется
дякуючі edik
#4918
так ми провіряли і давали ліки від глистів.та вона і так нічого не їст.аякщо на силу їй давати хотяби 2-3 ложки та нічого не буде?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4919
edik, а вам лікарі не радили краплі Елькар? у нас не було таких проблем ще, але у подруги дитині призначали ці краплі - дуже погано вагу набирала, погано їла - допомогло
дякуючі edik
#4925
ні нам не приписували ці каплі но приписували всякі різні вітаміни.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4928
А ось спитайте у лікаря про них, може вони вам допоможуть
дякуючі edik
#4929
так спитаємо а на разі дякую за інформацію
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5300
Моєму сину скоро 10, а він худий такий і мало їсть, були у лікаря, каже що все нормально, може щось порадите для покращення апетиту?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6072
Натуся писав:Моєму сину скоро 10, а він худий такий і мало їсть, були у лікаря, каже що все нормально, може щось порадите для покращення апетиту?
я була такою все життя! примушуйте його перед їдою випивати склянку натурального яблучного соку з декількома краплями лимонного - от побачите, це дуже наганяє апетит! щоправда хвилин через 10 :beer:
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6631
Inneska писав:edik, а вам лікарі не радили краплі Елькар?
Скажіть, будь-ласка, для якого віку ці краплі? Вони більше для апетиту чи для набирання ваги? А то я своє менше годую ,а сам ніколи нічого не просить. Йому 2 скоро, а він навіть не жує.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6657
Моя подруга давала ці краплі ще до року - у неї донька народилась недоношеною, погано їла, погано набирала вагу.
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6950
Це точно не глисти.А самі звичайні ЗУБИ!!!
В нас така ж с итуація була,абсолютно нічого не хотіла їсти,тільки мучила одну грудь.
Сходили до лікаря і вона прописала нам Креон,для підвищення апетиту і скорішого перетравлення їжі,1 капсула ділиться на 3 прийоми їжі,добавляється прямо в суп,пюре,кефір,т.д.і т.п.
Аватар користувача
дякуючі Ганна
#13474
Хоча тема й стара, але проблеми з харчуванням дитини завжди турбують батьків. Моя Мирослава не вийняток. Здорова дитина, але важко було вмовити поїсти. Як прочитала статтю www.pediatria.com.ua/2009-11-19-16-16-30/235-2015-08-07-10-38-05.html
то слава Богу, дочка не капризує, бо все так, як у статті зробила. :)
Аватар користувача
дякуючі Mashasha
#15716
Но заставлять насильно кушать нельзя.
дякуючі KarolinaL
#15743
у нас та же беда, очень плохо стала кушать. То мы хитруємо даем различные батончики rozetka.com.ua/tekmar_8585004500456/p6288921/ , но всегда так не будет

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!