МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6934
нещодавно зламалсь наша коляска-трансформер, ремонт займе деякий час, тому я пішла і купила літню коляску - трость, вона недорога, але досить функціональна - спинка може розкладатись у 4-х позиціях - від вертикального до цілком горизонтального положення, підніжка також регулююються для комфортного сну без звисання ніг, але інструкція чомусь каже, що коляска призначена для діток від 7-ми місяців і занходитись дитинка в ній може не більше 1 год. Але ми гуляємо близько 2 - 2,5 год, з яких весь цей час дитина спить.

Питання таке - в ній шкідливо спати чи це просто виробник перестраховується?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6935
якщо не дорога, то саме в цьому причина всі її випробування - скільки ж насправді спати, з якого віку використовувати - коштують грошей, а значить виробник може перестраховуватися. Але ми у прогулочну сіли в рік - тому такого досвіду не було. Гадаю в 5 місяців вже можна
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6944
Мені казали, що каляски з м*якими спинками не рекомендовані для дітей несидячоговіку ( до півроку), саме тому, що не підтримують хребет належним чином і створюють додаткове навантаження на спину. Усі ,кого я знаю, в таку каляску садили дітей від року, тому скоріше ремонтуйте свою стару. Особисто я обох дітей відкатала у великій і тяжкій. Брала на пробу в коліжанки трость, але не змогла призвичаїтись до малих колес, що вертяться, куди їм треба, а не мені. :hihihi: У мене такий танк, що будь- які сугроби проїжджав на ура! Що саме цікаве- досі не знаю як називається, відкупили в чоловікового друга і більше таких ніде не бачила. :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6957
дякую за поради. Коляска лежить - я ще ненаважуюсь пересаджувати в неї малого, спробую вже влітку. мене дуже приваблює її мала вага - 6,400 кг, колеса передні можна фіксувати, тоді вони не будуть крутитись, амортизовані, є великий багажник, козирьок-капюшон(коли дитина спить - їй зовсім не сквозить і сонце ніде не світить), ремені безпеки, м*який борт, що розстібається, з*йомна перепонка між ніжками, спинка тверда, але сидіння - натягнуте, тому попа дещо провисатиме. Я зараз позичила коляску, а наш "танк" - більш зимово-осфінній теплий варінт - влітку, певно, підпарюватиме і важить 16 кг.
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6978
Каляски-трості,в яких регулюється сидіння до лежачого положення рекомендуються дітям від 6 місяців,які добре сидять(самостійно).

В нас також трансформер,як і у Вас,використовували його від народження до 10 місяців,на даний момент катаємся в трості-Чико,спинка також регулюється в 4 положення,дитина спить в ній на вулиці без проблем.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6986
дівчата, мене цікавить ще таке: як ви вдягали своїх діток на вулицю в такому віці як ми зараз. У нас весняний комбінезон з одним шаром синтапону - ну мучиться дитина в ньому - мокрий весь, червоний, хоч я дивлюсь що всі мамочки вдягають дітей так само, а той взагалі ще зимові шапки натягають і чохлами коляски зверху накривають, може мій просто не мерзлюк?
Я от сьогодні вдягла його ( 18*С): человечек, легка трикотажна кофтинка, байкові штанці, пусер, шапочка одна - весняна, чопики на ніжки. Коли заснув - личко і руки були холоднючі! Я злякалась, а він коли прокинувся і почав вовтузитись, то бачу, що розчервонівся, руки і личко потеплішали і йому не холодно ніби було. Чи це я занадто роздягнула дитинку?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6999
Думаю, трохи перегнули. Таких дітей, що сплять, тим більше, вдягають трохи тепліше, бо не рухаються. Спробуйте самі заснути на вулиці в звичному "ходячому " одязі- задубієте. Ручки при спанні мають бути теплі, бо ще застудитесь.Можна такий вихід придумати- вдягнути як на несплячого, а коли засне- накрити коциком і застібнути каляску. Як прокинеться- зняти коцик. Майже всі так роблять- завжди носять маленьке одіялко чи теплий великий рушник з собою. Заснувшу дитину просто добре вкривають. :good:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7004
напевне махровим полотенечком вкриватиму, бо кутати в комбінезон точно не буду.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7030
вдягаю так само легко і вкриваю зверху одіялом - ну холоднючий коли спить - хоч скрізь щільненько накритий і залау рукою під кофтину - там теплінь! А в комбінезоні не може заснути - мокрий весь і крегче, вовтузиться. Я вже не знаю як його правильно вдягти...чохла на нашій колясці не передбачено.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7038
Під кофтиною він і буде теплий, якщо вже там холодно- це сильне переохолодження. Кінцівки при спанні мають бути теплими. Спробуйте надягти ще один светер, може і повзуни якісь під штанці, бо колготи далеко не всі діти люблять в такому віці. Щічки ще можуть бути прохолодними, але не руки. Суджу по собі- неможливо спати з холодними руками чи ногами. Поки не вгріюсь- не засну.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7040
дякую за поради!
я вже думала про ще один светр - нічого внас не вийшло - надто багато лахів, він нервується, йому тісно і тд. В мене тепер нова тактика - коли засинає - ставлю коляску у затишне місце на сонечку.
дякуючі МаМаша
#8828
А я практиковала, когда мы были маленькими - завозила коляску на балкон, укладывала там спать, проветривала квартиру и делала свои срочные дела. Балкон не застекленный. Естественно не постоянно, но иногда бывало не успеваешь, кажется, ничего сделать, вот так и делала.
дякуючі Verunya
#9267
У меня ребенок спит в коляске на прогулке до сих пор (раньше по 3-4часа, теперь по 2-2,5). Главное, чтоб спинка нормальная была (твердая и раскладывалась на 90градусов).
дякуючі Nikimam
#9417
мі також полюбляемо спаточки на дворі :)
Аватар користувача
дякуючі Irisha1
#13703
Если в инструкции написано с 7 месяцев, значит производитель чего-то перестаховывается, лучше не надо.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!