МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Lastonka
#767
Нам 2 р 6 м, та про себе коли каже, то чомусь не "Я пішов", а "Ігор пішов". Не можу зрозуміти, до чого це?
Ваші діти так само робили?
Може, нам до дитячого психолога завітать?..
Аватар користувача
дякуючі Inkom
#1185
:) Це звичайне явище для дітей такого віку. Моїй донечці також 2рочки і 6 місяців. Замість "я пішла" вона завжди говорить "я пішов". у моєї сестри троє дітей до 4 років і вони також себе так поводять. А ще моя донька любить дивитись на фотографії і перепитувати "Це я" "То я"
дякуючі saniaw
#1920
Це абсолютно нормально, що дитина говорить про себе у третій особі. Адже він бере приклад з вас - ви ж про нього так говорите. А ще, думаю, наша проблема в тому, що ми забагато знаємо, тому готові робити проблему там, де її нема(і я така ж) :bugaga: - це я про те, чи потрібно звертатись до спеціаліста. Але наша параноя свідчить про нашу любов до діток.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1939
saniaw писав:Це абсолютно нормально, що дитина говорить про себе у третій особі. Адже він бере приклад з вас - ви ж про нього так говорите. А ще, думаю, наша проблема в тому, що ми забагато знаємо, тому готові робити проблему там, де її нема(і я така ж) :bugaga: - це я про те, чи потрібно звертатись до спеціаліста. Але наша параноя свідчить про нашу любов до діток.
Я згодна, зі спеціалістом Lastonka спішить :)
Хтось знає, як пов'язано те, що дитина про себе говорить в третій особі з кризою трьох років? Наскільки я пам'ятаю, дитина до трьох років (приблизно) взагалі не відділяє себе від мами.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5952
Моїй донечці 2 і 3міс. Я знайома з психологом дитсадка, щоправда не нашого садка. Кілька днів тому просто до слова запитала, коли повинно зявитись "Я"-вона сказала "вже повинно", а через короткий проміжок часу "Я сама".
І я розгубилася, тому що "сама" донечка каже вже давно, і про себе каже в першій особі "Буду істи", "Піду улять", "пісяла" а от на питання "Хто буде їсти?" відповідає "Олеся".
Я подумала, що з розвитком у донечки все чудово, просто це моя провина, що я кажу не "Ти будеш їсти" а "Олеся буде їсти", і тепер на питання "Хто буде їсти?" почувши відповідь "Олеся" виправляю на "Я", вона охоче повторює. Чекаю результатів.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#5954
У педагогіці, що я вивчала, нормальним віком для появи «Я» вважалося 3 роки. І хлопчик у нас навчався 3річний, казав про себе в третій особі. Десь за півроку непомітно він перейшов на «Я», проблем не було.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6401
Привітайте нас! :party:
:uvic: Спочатку зявилось моє, а вже через день Я
Нам 2роки 3місяці і 3тижні
Аватар користувача
дякуючі Travneva
#7265
Згідно з віковою психологією, це явище називається становлення особистісного "Я". І, як вже було сказано вище, саме з трьох років діти починають називати себе в першій особі. Це є абсолютно нормально. Якщо ж дитинка сказала на себе "Я" раніше, то це тільки краще. Моя донечка сказала "Я" вже в два рочки, а почала говорити реченнями в 1,8р.
дякуючі Karina-mama
#7638
:shock: а моя ЯКАЄ з 1,5року. Буде егоїсткою??
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7682
Звідки така сумна думка про егоїзм?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#7687
Karina-mama писав::shock: а моя ЯКАЄ з 1,5року. Буде егоїсткою??
моя теж з цього віку,але дещо навпаки :спочату моє, потім сама, а вже потім я, і питання не в егоїзмі)))
рання поява Я у мовленні і відповідно свідомості дитини виявляється тоді, коли батьки(і мама у першу чергу) сприймають її як окрему особистість, адже часто від мам можна почути "ми хворіємо, у [b]нас[/b] зубик виліз" - це, по-перше, а по-друге звичка говорити про себе у третій особі - мама зробить\подасть\нагодує і про дитину також: "Іра спатиме, Іра принесе, це-мамі, а це - Васі"... вживання особових займенників(Я, ТИ) у мовленні дорослих сприяє появі отого самого Я у малюків
Аватар користувача
дякуючі Мама Софії
#7691
Моя сказала Я десь біля двох років, а от "Я сама" вона майже ніколи не казала, мабуть їй було ліньки робити щось самій. :)
дякуючі МаМаша
#8843
В нас не було такої проблемі, с Я. Мені здаеться тільки почала осмисленно розмовляти з’явилось – Я САМА!
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9662
Мои сразу я говорили )
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#9792
Анютка писав:Привітайте нас! :party:
:uvic: Спочатку зявилось моє, а вже через день Я
Нам 2роки 3місяці і 3тижні
Швидко -швидко )
Вітаю
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!