МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#10528
Всім привіт! Натрапила на афішу з цікавою дитячою подією 28 вересня у київському Каравані. Для тих, у кого діткам більше 3 рочків має бути цікаво:
http://kiev.karavan.com.ua/akcii/on-lin ... _dla_ditej
В програмі також багато безкоштовних ігор та розваг. кожній дитині обіцяють подарунок. Як вам таке?)
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#10529
Цікаво. а що за ігри будуть? Дитині 6-ти років не буде нудно?
Аватар користувача
дякуючі Nora
#10530
Нудно точно не буде)) Ось так виглядає афіша атракціонів:
Зображення
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#10531
Ого, круть! Що ж ви не сказали, що там будуть Енгрі Бьордс в повний зріст??)) Я б туди пішла постріляти навіть без дитини))
Аватар користувача
дякуючі Nora
#10538
Доречі, ходили на Караван Ігор. Було весело! Багато людей, багато усіляких ігор та розваг. Так що діти в захваті)
Зображення[/list]
Аватар користувача
дякуючі roza
#11098
Доброе время суток) Девочки нашла статью http://therapynemo.com/ о полезности дельфино-терапии. Никто не посещал? Как впечатления?
Аватар користувача
дякуючі Мамочка Ксюша
#11157
Сама, правда не была, но подруга ходила с дочкой, 4 годика. Врач терапевт порекомендовала. Впечатления только хорошие. Во-первых, контакт с дильфинами, что само по себе уже как сказка, девочка была в восторге. Во-вторых, это катание на дельфине, здесь больше добавлять ничего не надо...
Терапия с дельфинами, как я знаю помогает снять закомплексованность, помогает обрести доверение к окружающим и если были, то пережить стрессовые моменты.
Если есть возможность, обязательно сходите...
Аватар користувача
дякуючі ZoryanaMore
#13096
сама б сходила на таку терапію! :)
мабудь, дуже захопливо..
дякуючі MarRrta
#14015
А нас ребенок уболтал поехать на три дня всей семьей во Львов) Девчонки, какая красотища! Первый раз во Львове осенью была. Все такое разноцветное)))Отлично отдохнули, много где побывали (рынок, Высокий замок, музеи) Еще и повезло сэкономить на квартире, сняли номер в хостеле, дешевле чем отель или квартиру снимать ( http://hotels24.ua/%D0%A5%D0%BE%D1%81%D ... %B2%D0%B0/ ) В общем, устроили ребенку культурную прогулку)
дякуючі Дбайлива
#14368
Весело проводить время и ребенку и мне помогает детский развивающий журнал "Познайка". Всегда проводим вечер вместе с Познайкой, смеемся, разгадываем загадки, кроссворди, ребенку нравится. Советую и Вам))
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#14586
А мы ребенка в Киев возили в Кидляндию, ребенок остался очень доволен.
дякуючі Ворчун
#16277
проводити час з дітьми весело можна завжди, і будь де головне настрій подарувати дитині, поведіть в парк, візьміть якусь гру теніс, банбінтон, мячик, все що завгодно, і радість вашої дитини вам забезпечена
дякуючі Papanchik
#16322
а би був настрій, придумайте своїм діткам веселу прогулянку в парку, чи на дитяій площадці
Аватар користувача
дякуючі Kirill
#19314
поедьте в скайпарк
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!